[PRZYJĘTE] Winnetou


Napisał(a): Winnetou


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


3 posts in this topic
Winnetou
i'm hot i think
avatar usera

width=

Zarejestrowany

6
131 posts 5 threads Dołączył: Apr 2020
11.11.2020, 19:48 -
#1
1. Imię:
Karol
2. Wiek:
16
3. Nick w grze: 
Winnetou
4. Ile godzin dziennie jesteś w stanie poświęcić na serwer?
3-6h dziennie, więcej w weekendy
5. W jakich godzinach będziesz najczęściej aktywny?
Rano (9-13) | Wieczór (18-23) | (Dodatkowe wbijanie losowo)
6. Od kiedy grasz na serwerze minecraft minecraft Lecraft?
Od około 2 lat
7. Jakie obowiązki ma Helper?
 Rozwiązywanie problemów graczy
Rozwiązywanie konfliktów
Znajomość komend & regulaminu
Wyłączanie czatu, czyszczenie go
Karanie graczy 
8. Dlaczego chcesz zostać Helperem? (minimum 5 rozbudowanych zdań)
Chciałbym znów poczuć to jak to jest być w administracji. Pomagać ludziom którzy tej pomocy potrzebują, na pewno starać się o awanse, mieć jakiś cel. Stać się także lepszym niż kiedyś z pomocą. Widziałem także że w godzinach popołudniowych administracja wchodzi tak losowo sobie mogę powiedzieć a w tych lukach zdarza się graczom: spamić, floodować, oraz wdawać się w konflikty. Ponadto jest tylko 3 administratorów nie licząc opiekuna, każda para rąk się przyda.
9. Opisz siebie. (minimum 8 rozbudowanych zdań)
Ema! Jestem Karol, znajduję się aktualnie w 2 klasie liceum na kierunku ratowniczo-medycznym, pokładam w tym całą przyszłość. Od dawna gram na serwerze minecraft LeCraft, byłem kilka razy w administracji oraz jako budowniczy. Znam nawet sporo osób na serwerze minecraft a ona zapewne znają też mnie bardzo dobrze. Lubię popykać w gierki strategiczne jak i gierki FPS czyli w mojego nowego faworyta Rainbow Six Siege. Legue of Legends już raczej się nie zalicza do gierek ulubionych po mocnym uderzeniu pięścią w prawy monitor, ale mniejsza z tym. Chciałbym znów wstąpić do administracji bo brakuje mi tego miejsca oraz atmosfery, chciałbym znów posiedzieć z ludźmi i z nimi popisać.
10. Dlaczego to właśnie ty miałbyś zostać Helperem na Cv? (minimum 8 rozbudowanych zdań)
Ponieważ znów jestem gotów stanąć w szeregu administracji. Jestem kulturalny, opanowany, oraz szczery. Jestem zaznajomiony z zasadami netykiety. Potrafię dogadać się z graczami i porozmawiać o problemach. Wiem że nie mam zadziwiającej aktywności, ale od ponownego zainteresowania się serwerem odrazu zacząłem pomagać każdemu graczowi z problemem. Co do tego jeżeli jest do wyjaśnienia jakiś problem rozwiązuje go  w pierwszej kolejności. Regulamin jest dla mnie najważniejszy i wymierzał bym wszystko w jego świetle. Jestem bezstronny oraz nikogo nie faworyzuję.
11. Czy posiadasz sprawny mikrofon? (Tak/Nie)
Tak
12. Czy posiadasz Konto na Facebooku oraz programy takie jak Discord oraz AnyDesk?
Posiadam
13. Czy byłeś kiedykolwiek członkiem administracji Lecraft?
Owszem byłem, Creative, 3x Administracja (odszedłem ze względu na szkołę, myślę że jeżeli jest teraz taka sytuacja to mogę znów złożyć podanie) 2x Budowniczy.
14. Czy byłeś kiedykolwiek członkiem administracji na serwerze minecraft minecraft innym niż Lecraft? (nie podawaj ip)
Tak
Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.11.2020, 00:02 przez Winnetou.
YanKEE WiTH NO BrIM
Mrozon
Pʀᴢʏᴊᴀᴄɪᴇʟ

width=

Zbanowany

323 posts 15 threads Dołączył: Oct 2017
11.11.2020, 23:32 -
#2
no zmienny jesteś, raz odchodzisz a raz nie. Ja bym się zdecydował w końcu a nie. Do rzeczy
- byłeś dobrym administratorem
- masz doświadczenie
- i no jesteś po prostu zaufana osoba
ale nie wiem no po co idziesz skoro jakiś czas temu dobrowolnie odszedłeś
neutral
zukosa_pl
permulsja w płynie
avatar usera

width=

Zarejestrowany

11
234 posts 7 threads Dołączył: Feb 2020
12.11.2020, 07:40 -
#3
Winny dobry chop, dla mnie spoko opcja.
Nie mam nad czym się rozpisywać bo wszystko jest ok.

na TAK
[img=500x200]

via Gfycat

[/img]
oLEK2K
Niezły gość!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
50 posts 2 threads Dołączył: Jun 2020
13.11.2020, 12:40 -
#4
obraz
Słuchaj się ItsHuzzu bo dobrze gada! <3




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości