[PRZYJĘTE] [podanie] exon


Napisał(a): karolq


Oceń wątek
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


6 posts in this topic
karolq
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
2 posts 2 threads Dołączył: Nov 2020
15.11.2020, 00:57 -
#1
1. Imię:Karol
2. Wiek:15
3. Nick w grze:exon
4. Od kiedy grasz na serwerze minecraft minecraft LeCraft.pl: ok. 4 miesiące
5. Czas dzienny jaki możesz przeznaczyć na serwer: od 3 do 6 godzin
6. Czy posiadasz Facebooka i Discorda?: Tak
7. Czy byłeś/aś karany/a na serwerze minecraft minecraft minecraft/forum/discord? Jak tak to za co?: Nie byłem nigdy karany
8. Wymień komendy moderacyjne które znasz:
·       /tp nick-teleportuje do gracza
·       /tphere Nick-teleportuje gracza do mnie
·       /Tempmute Nick czas powód-mutuje gracza tymczasowo
·       /unmute Nick-odcisza gracza
·       /Urban Nick-odbanowuje gracza
·       /tempban Nick czas powod- Ban tymczasowy
·       /history Nick-sprawdza historie Banów gracza
·       /Kick Nick powód- wyrzucenie gracza z serwera minecraft
·       /tempwanr Nick 3d powód-ostrzega gracza (ostrzeżenie nadawane na 3 dni
·       /warns Nick-sprawdza aktualne ostrzeżenia gracza
9. Czy posiadasz sprawny mikrofon? (TAK/NIE):
tak
10. Wypisz obowiązki Helpera:
Helper ma obowiązek:
- Pilnowanie chatu trybu na którym się znajduje oraz moderacja ogólna trybu.
 - Udzielanie odpowiedzi na pytania graczy.
 - Rozwiązywanie problemów użytkowników w grze.
 - Aktywność na kanałach głosowych serwera minecraft minecraft LeCraft.pl (Discord).
 - Zaangażowanie do pracy na serwerze minecraft minecraft, forum czy Discordzie.
 - Dodatkowe zadania przydzielone przez opiekuna po przejściu okresu próbnego.
11. Dlaczego chciałbyś/abyś zostać Helperem?
Chciałbym zostać helperem na trybie bed wars, ponieważ uwielbiam grać na serwerze minecraft lecraft, bardzo podoba mi sie administracja i myslę, że bym się w niej odnalazł. Chciałbym również móc sprawdzać graczy, aby na serwerze minecraft było jak najmniej cheaterów. Lubię i umiem rozmawiać z ludźmi, rozwiązywać spory jeśli jakieś zajdą. Jestem kulturalny, potrafię utrzymać nerwy na wodzy i nie wdawać się w zbędne spory. Głównym i chyba najważniejszym powodem jest to, że chce pomóc w rozwoju serwera minecraft. 
12. Napisz coś o sobie:
Mam na imię Karol, pochodzę z Mazowsza z okolic płocka, mam 15 lat. Jestem systematyczny,punktualny, kulturalny spokojny, lubię rozmawiać z ludźmi i rozwiązywać ich problemy. Szybko się uczę, Jestem inteligentny miły, przyjazny, dobrze się uczę i bardzo kocham zwierzęta. Chodzę do szkoły muzycznej na fortepian. Interesuje się elektryką, elektroniką, informatyką, muzyką klasyczną, jak i współczesną. Bardzo dobrze radzę sobie na trybie bed wars. Jestem lubiany, mam wielu przyjaciół. W przyszłości planuję pójść na studia na kierunek mechatroniki i pragnę pracować w tym zawodzie. Uwielbiam podróżować, m.in. robić rajdy rowerowe. Mój rekord to 114 km . Przed pandemią koronawirusa często jeździłem na konkursy pianistyczne. Grałem m.in. na VI Międzynarodowym konkursie pianistycznym w Augustowie w 2018r. gdzie dostałem wyróżnienie. byłem jako jednym z dziesięciu najlepszych, gdzie udział brało ok.100 osób z różnych krajów Europy.
Grałem również w żyrardowie i Szczecinie. W obu konkursach dostałem wyróżnienie. Dodam jeszcze, że lubię grac w minecrafta.
 
13. Dlaczego akurat Ciebie mamy przyjąć?:
 Ponieważ tak jak pisałem w poprzednich punktach, lubię rozmawiać z ludźmi, rozwiązywać ich problemy. Jestem miły, przyjazny, sympatyczny. Jestem pewny, że bardzo pomógłbym w rozwoju serwera minecraft. Zawsze chciałem brać rzetelny udział w społeczności jakiegoś serwera minecraft, a że lecraft jest moim ulubionym, piszę właśnie tutaj. Chciałbym pomóc administracji. Myślę, że społeczność mnie polubi, a jestem pewien, że ja polubię ich. Jak już pisałem, uwielbiam administrację tego serwera minecraft i bardzo bym chciał stać się jednym z nich.
 
14. Czy byłeś/aś już w administracji na innym serwerze minecraft minecraft? (NIE PODAWAJ IP):nie
15. Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft minecraft LeCraft.pl? Jak tak jaki tryb i ile razy?: nie
16. Discord(do kontaktu): karol#6379
weronabiedrona
były admin MG
avatar usera

width=

Zarejestrowany

4
41 posts 1 threads Dołączył: Sep 2020
15.11.2020, 01:05 -
#2
podanie ładnie rozpisane, widać że chciałbyś zaangażować się w nasza społeczność bardziej. Co do historii kar, nie jest jakoś ona piękna lecz też nie jest najgorsza. Wiek na plus. Co do komend, delikatnie są inne ale to kwestia nauki więc również na plus. 
jestem na tak
uszami rusz i znikaj już 
sensejek
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
14 posts 1 threads Dołączył: Oct 2020
15.11.2020, 20:41 -
#3
no co powiedziec podanie przyjemnie cie czyta, komendy troszkę inne ale to kwestia czasu, jestem na TAK
Sucharekon
CEO of being stupid
avatar usera

width=

Zarejestrowany

6
19 posts 1 threads Dołączył: Jun 2020
15.11.2020, 21:10 -
#4
Więc widać, że od poprzedniego podania naniosłeś kilka poprawek, co jest na spory plusik Smile
Do punktu 10. muszę się przyczepić, bo sam powinieneś wiedzieć, bądź stwierdzić co należy do obowiązków Helpera, a nie kopiować Big Grin
Aktywnością gdzieś mi śmignąłeś
Ogólnie podanie spoko napisane, wiek jest, chęci są
Na tak

obraz

Ronczasty
N0 3L0 710M3Q/BYŁY MOD
avatar usera

width=

Zarejestrowany

8
457 posts 34 threads Dołączył: Mar 2017
17.11.2020, 19:10 -
#5
A więc tak:
+ wiek
+ czas gry
+ komendy, choć komendy /urban nie znam XDDD
+ posiadasz wymagane aplikacje
+ nie byłeś nigdy karany
+ dobrze rozpisane
minusów nie widzę.
Jestem na wielkie TAK! Powodzenia !

Arhei
Arhei
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
2 posts 1 threads Dołączył: Jul 2020
17.11.2020, 19:35 -
#6
Wiek +
Czas jaki możesz poświęcić na serwer +
Ładnie rozpisane podpunkty: 11, 12, 13 +
Znasz dużo komend +
Jedynym minusem dla mnie jest to że jeszcze nigdy nie byłeś w adm na żadnym serwerze minecraft, ale każdy musi od czegoś zacząć Wink
Jestem na TAK, mam nadzieję że zobaczę cię w roli Helpera
inuczi
toxic

width=

Zbanowany

179 posts 4 threads Dołączył: Apr 2020
18.11.2020, 18:47 -
#7
zglos sie do mnie na discord inuczi#8102


obraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.11.2020, 18:47 przez inuczi.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości