[ODRZUCONE] rekrutacja na Helpera


Napisał(a): MAXUS


Oceń wątek
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


1 posts in this topic
MAXUS
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
1 posts 1 threads Dołączył: Nov 2020
Exclamation  16.11.2020, 13:46 -
#1
imie:Maksymilian
wiek:12
nick w grze:MAXUS
[b]7. Komendy przydatne w ro[b]li Helper[/b][/b]
[b]/invsee [nick] sprawdza ekwipunek gracza[/b]

[b]/vanish sprawia że jest się niewidzialnym i można sprawdzić gracza, który nawet używając cheatów nie wie o naszym istnieniu [/b]

[b]/tp [nick] pozwala na teleportacje do gracza [/b]

[b]/fly dzięki tej komendzie możemy latać [/b]


[b]/tphere [nick] teleportuje danego gracza do ciebie szczególnie przydatne jak chcesz go sprawdzić w sprawdzarce[/b]

8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko: Z własnego doświadczenia w grze na waszym serwerze minecraft minecraft wiem , że gra tam troszkę cheaterów i chciałbym powiedzieć im NIE i zatrzymać atak cheaterow

[b]9. Coś o sobie: Mam na imię Maks mam 12 lat lubię , programować i grać na komputerze. Ostatnio mam strasznie dużo czasu i chciałbym wykorzystać go na pomoc wam w rozwoju serwera minecraft minecraft i zastopowaniu cheaterow.[/b]

10. Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE)?: Tak, posiadam mikrofon

11. Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM)?: Niestety nie posiadam minecrafta premium. 

12. Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft minecraft?(NIE PODAWAJ IP): tak ale na serwerach kolegów 
[b]13. Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy?: nie ale mam nadzieje że może kiedyś tak
[/b]


Załączone pliki
.png   skyblock.png (Rozmiar: 49,79 KB / Pobrań: 55)
Haczyn
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

9
128 posts 0 threads Dołączył: Mar 2020
16.11.2020, 14:15 -
#2
obraz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości