[ODRZUCONE] Podania na helpera Hania12340p00


Napisał(a): Hania12340p00


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


3 posts in this topic
Hania12340p00
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
7 posts 4 threads Dołączył: Nov 2020
20.11.2020, 16:41 -
#1
1. Imię: Hania
2. Wiek: wczoraj miałam 16 urodziny Smile
3. Dokładny nick w grze: Hania12340p00
4. Ile godzin dziennie jesteś w stanie poświęcić: max 9
5. W jak godzinach najczęściej jesteś aktywny: zależy od dnia, ale najczęściej pomiędzy 12-21
6. Co należy do obowiązków helpera: Skupianie się na zachowywaniu się graczy na czacie, Odpowiadanie na pytania graczy, sprawdzanie graczy pod kątem niedozwolonych modyfikacji.
7. Dlaczego chcesz zostać helperem (min. 3 zdania): Uwielbiam pomagać ludziom oraz umiem ich sprawdzać. Wykryję każdą modyfikację i odpowiem na każde pytanie. Zawsze marzyłam by stać się członkiem administracji tego serwera minecraft. Kocham na nim grać.
8. Opisz siebie, charakter, usposobienie i podejście do ludzi (min. 6 zdań): Jestem Hania i mam 16 lat. Lubię grać na waszym serwerze minecraft, ale ogólnie lubię minecraft. Do ludzi jestem przyjaźnie nastawiona i bardzo rzadko się denerwuję. Zawsze wykonuję moje zadania i uwielbiam sprawdzać ludzi. Lubię rzeźbić, rysować oraz grać na pianinie, gitarze, trąbce, saksofonie i akordeonie. Jestem dosyć wysoka (175cm), przed koronawirusem codziennie chodziłam na siłownie. Teraz jedynie mogę biegać na stadionach i mam więcej czasu na gry Smile.
9. Dlaczego akurat Ciebie powinniśmy wybrać do roli helpera (min. 2 zdania): Nigdy się nie denerwuję i odpowiem na każde pytanie graczy. Potrafię wykryć każdy cheat i wiele razy byłam w administracji. 
10. Czy masz sprawny mikrofon TAK/NIE: Oczywiście bez tego bym nie pisała podania.
11. Czy posiadasz takie programy jak anydesk, discord oraz konto na facebook: Oczywiście, posiadam wszystkie te programy oraz TS3.
12. Czy byłeś kiedykolwiek członkiem administracji Lecraft: Nie, nigdy. Ale na innych serwerach byłam.
13. Czy byłeś kiedykolwiek członkiem administracji serwera minecraft innego niż lecraft.pl (nie podawaj ip): Byłam członkiem administracji na wielu serwerach Smile.
Pozdrawiam 
Hania
sensejek
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
14 posts 1 threads Dołączył: Oct 2020
20.11.2020, 22:11 -
#2
hmm
więc tak
wiek na +
czaa gry na +
punkty 7, 8 i 9 zrobiły na mnie ogromne wrażenie
jestem za daniem ci szansy czyli na TAK
Zimek1
<3
avatar usera

width=

Zarejestrowany

2
28 posts 1 threads Dołączył: Oct 2020
21.11.2020, 00:09 -
#3
Neutral/tak
inuczi
toxic

width=

Zbanowany

179 posts 4 threads Dołączył: Apr 2020
21.11.2020, 18:01 -
#4
kolejny post rekrutacyjny, a w grze dalej 0 sekund od startu edycji

obraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 21.11.2020, 18:01 przez inuczi.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości