[ODRZUCONE] [PODANIE] xchmvra


Napisał(a): xchmvra


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


4 posts in this topic
xchmvra
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
1 posts 1 threads Dołączył: Nov 2020
Heart  26.11.2020, 11:01 -
#1
1. Imię: Tymek

2. Wiek: 16

3. Nick w grze: xchmvra

4. Od kiedy grasz na serwerze minecraft minecraft LeCraft.pl: Dawno temu coś tam grałem a tak to od niedawna 

5. Czas dzienny jaki możesz przeznaczyć na serwer: 8 - 2:00 | w niektóre dni mnie niema

6. Czy posiadasz Facebooka i Discorda?: Tak

7. Czy byłeś/aś karany/a na serwerze minecraft minecraft minecraft/forum/discord? Jak tak to za co?: Na discord za toxyczność ponieważ zacząłem wyzywać gracza bo miałem gorszy dzień a wywierał na mnie presję i się śmiał ze mnie | taka sytuacja napewno się nie powtórzy.

8. Wymień komendy moderacyjne które znasz: Znam dosłownie prawie każdą więc wymieniam te najoczywistrze 
/ban
/ban-ip
/kick
/op
/?
/gamemode
/deop
/list
/stop 
/tp
/tphere
/tempmute
/warns


9. Czy posiadasz sprawny mikrofon? (TAK/NIE): TAK

10. Wypisz obowiązki Helpera: Pomoc graczom, aktywne udzielanie się na czacie, duża aktywność na serwerze minecraft, sprawdzanie graczy podejrzanych o oszukiwanie poprzez: anydesk , skype , discord , naprawianie błędów, nawiązywanie kontaktu z resztą administracji.

11. Dlaczego chciałbyś/abyś zostać Helperem? Ponieważ jest kwarantanna i dużo się nudzę a czuję że sprawiało by mi to przyjemność i umilało czas, poza tym bardzo odnajduję się w tej roli ponieważ wszystkie komendy znam na pamięć umiem bardzo dobrze sprawdzać graczy oraz pomagać wiem co dla gracza jest dobre co złe oraz byłem w administracji wielu popularnych serwerów minecraft +1k graczy ip na dc mogę podać.

12. Napisz coś o sobie: Jestem Tymek, mam 16 lat głównie całymi dniami siedze przed komputerem oraz jeżdżę na desce, kiedyś zajmowałem się grafiką i montażem,  jestem otwarty na nowe znajomości , jestem bardzo miłą osobą oraz mam dystans do siebie lubię pomagać innym ludziom, robię serwery discord na zamówienie.

 
13. Dlaczego akurat Ciebie mamy przyjąć?: Ponieważ napewno znam się lepiej na komendach, sprawdzaniu , pomocy graczom oraz wprowadzaniu miłej atmosfery na serwer od reszty.

14. Czy byłeś/aś już w administracji na innym serwerze minecraft minecraft? (NIE PODAWAJ IP): TAK

15. Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft minecraft LeCraft.pl? Jak tak jaki tryb i ile razy?: Nie

16. Discord(do kontaktu): xchmvra#6969
Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.11.2020, 11:08 przez xchmvra.
Zimek1
<3
avatar usera

width=

Zarejestrowany

2
28 posts 1 threads Dołączył: Oct 2020
26.11.2020, 13:59 -
#2
Wiek +
Podanie ładnie napisane +
Neutral/tak
Ronczasty
N0 3L0 710M3Q/BYŁY MOD
avatar usera

width=

Zarejestrowany

8
457 posts 34 threads Dołączył: Mar 2017
26.11.2020, 15:35 -
#3
+wiek
+czas gry
+dobrze rozpisane

- nie udzielasz sie

Neutral

QXVY
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

3
18 posts 0 threads Dołączył: Mar 2020
26.11.2020, 17:09 -
#4
Na poziomie helpera nie masz dostępu  do większości wymienionych przez Ciebie komend,
czas jaki możesz poświęcić na serwer wydaje mi się że jest trochę wyimaginowany,
podanie napisałeś estetycznie,
spełniasz wymagania odnośnie wieku,


neutral
Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.11.2020, 17:12 przez QXVY.
.
inuczi
toxic

width=

Zbanowany

179 posts 4 threads Dołączył: Apr 2020
26.11.2020, 19:54 -
#5
generalnie po Twoim zachowaniu przy mnie nie masz zadnych szans na bycie w administracji

obraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.11.2020, 19:54 przez inuczi.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości