[ODRZUCONE] Riko


Napisał(a): Riko


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


1 posts in this topic
Riko
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
15 posts 4 threads Dołączył: Mar 2019
09.12.2020, 17:49 -
#1
1. Imię: Kuba
2. Wiek: 13
3. Nick w grze: Riko
4. Czas, jaki mogę poświęcać dziennie na serwer: 2h - 6h
5. Godziny, w których będę najczęściej aktywny: Mniej więcej godziny 13 - 23
6. Od kiedy gram na LC: 2/3 lata
7. Obowiązki Chatmoda: Chatmod musi znać regulamin i komendy, którymi miałby się posługiwać podczas sytuacji, w której powinien zainterweniować. Chatmod powinien przede wszystkim pilnować chatu, aby nie dochodziło na nim do kłótni, wyzwisk, przekleństw, krótko mówiąc chaosu. Chatmod, również jeżeli to konieczne powinien karać graczy za tak owe zachowania.
8. Dlaczego chcę zostać Chatmodem: Chciałbym zostać Chatmodem, ponieważ na serwerze minecraft gram już jakiś czas i jest to już moja 3 próba dostania się do administracji LC. Często staram się być pomocny i w miarę kontrolować zachowania niektórych graczy, podczas gdy administracja nie jest aktywna. Również chciałbym rozbudowywać serwer z graczami i administracją. LeCraft był moim pierwszym serwerem, na którym zagrałem w mc, więc gdyby mi się udało naprawdę bym się ucieszył.
9. Opisz siebie: Mam na imię Kuba, jak już mówiłem mam 13 lat i na Lecrafcie gram już od dobrych 3/2 lat. Jestem aktorem od 1,5 roku w pewnym teatrze, lecz przez obecną sytuację mamy próby online, tak jak lekcje. Wydaje mi się, że mogę być kojarzony przez starszych graczy bw i cv. Generalnie, jestem brunetem i mam jakoś 175cm wzrostu, do Minecrafta wróciłem jakiś miesiąc temu. Przez te 6 miesięcy (bo tyle miałem przerwy od mc) się trochę zmieniłem, bardziej chodzi mi o charakter. W obecnym momencie uważam siebie za osobę miłą i w jakiś sposób dobrą. Zapomniałem wcześniej napisać o bardzo, bardzo ważnej rzeczy. Kocham kaczki. Jakoś na początku marca zacząłem bardzo lubić kaczki, nie ze względu na smak, tylko za ich piękno. Prowadzę też IG z memami i w tym momencie wydaje mi się, że nie idzie mi źle.
10. Dlaczego akurat ja miałbym zostać Chatmodem: Ponieważ jestem osobą miłą i pomocną. Często się udzielam na chacie i doradzam niektórym graczom co powinni w jakiejś sytuacji zrobić i tłumaczę różne rzeczy. Zdarzało mi się już pomagać różnym osobom z wandem, więc jeżeli taka osoba potrzebowałaby wytłumaczenia od kogoś to dla mnie by nie było to problemem. (Niektóre osoby mają problem z /warp wand ,przynajmniej te osoby, którym tłumaczyłem wanda). Potrafię zakończyć konflikt i ukarać gracza za przewinienie. Wydaje mi się, że jak na osobe 13 letnią jestem dojrzały i mógłbym podjąć się bycia Chatmodem. Jestem uczciwy wobec graczy i na pewno nie należę do osób chamskich. Staram się utrzymać dobry wizerunek i nie irytować graczy LC.
11. Czy posiadam sprawny mikrofon: Tak
12. Czy posiadam Facebooka, Discorda i AntyDeska: Tak
13. Czy byłem kiedykolwiek członkiem administracji LeCraft: Nie
14. Czy byłem kiedykolwiek członkiem administracji serwera minecraft Minecraft: Tak
Eloszka, co tam
inuczi
toxic

width=

Zbanowany

179 posts 4 threads Dołączył: Apr 2020
09.12.2020, 18:09 -
#2
obraz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości