[PRZYJĘTE] [PODANIE] xYeTinesX


Napisał(a): xYeTinesx


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


3 posts in this topic
xYeTinesx
[MOD] Minigry
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
16 posts 3 threads Dołączył: Jul 2019
Heart  10.12.2020, 18:13 -
#1
1. Imie: Michał
2. Wiek: 15
3. Nick w grze: xYeTinesX
4. Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft minecraft Lecraft: 2019
5. Czas dzienny jaki mozesz poswiecić na serwer : 5-8h dziennie.
6. Czy posiadasz Facebooka i Discorda?: Posiadam to i to.
7. Czy byłeś/aś karany/a na serwerze minecraft minecraft minecraft/forum/discord? Jak tak to za co?: Raz w tamtym sezonie na 3d za makro ktore nie zostalo przeze mnie przez przypadek wylaczone.
8. Wymień komendy moderacyjne które znasz:
                                                        /c off/on - wylacza/wlacza czat
                                                        /tempban - czasowo banuje gracza
                                                        /tempmute - mutuje gracza na pewien czas
                                                        /kick - wyrzuca gracza z serwera minecraft minecraft
                                                        /sprawdz - sprawdza gracza
                                                        /ac - chat dla osob administracji/osob sprawdzajacych

9. Czy posiadasz sprawny mikrofon? (TAK/NIE): Tak
10. Wypisz obowiązki Helpera: Osoba zajmująca sie narazie czatem i nic wiecej, sprawdzi gracza i ogołem jest to osoba ucząca sie.

11. Dlaczego chciałbyś/abyś zostać Helperem?: Czuje sie na siłach pomagać graczom w potrzebie,
                                                                        nie jestem typu ze zostawie i mam wywalone bo po
                                                                        to jestem zeby pomagać.
                                                                        Jestem chlopakiem z dobrymi nerwami i cierpliwością
                                                                        do ludzi oraz innych. Jestem osoba ktora potrafi komus
                                                                        wytlumaczyc błąd bo zbanowanie to nie sztuka.
                                                                        Czesto gram na serwerze minecraft minecraft i wiem jaka panuje tam
                                                                        fajna atmosfera i jako Helper chciałbym zeby tak owa została.

12. Napisz coś o sobie: jestem Michał oraz mam 15 lat i mieszkam w Niemczech lecz jestem rodowitym Polakiem i tego
                      Sie nie wstydze. Jestem osoba z uczuciami i cierpliwoscia tak jak pisałem. Moze moja ortografia nie jest
                      najpiekniejsza lecz nie jest najgorsza. Jako iz jestem mlody mam duzo zycia przed soba oraz kieruje
                        sie w kierunek medycyna ponieważ mysle ze ta praca potrzebuje osób ktorzy chcą tego oraz umieja to robic.
                      Interesuje sie też informatyka oraz sportem typu siatkowka. Czesto rozmawiam z ludzmi na tsie/mess dlatego
                      tez mam duzo tematów o ktorych mozna porozmawiać z graczami. Czesto słucham muzyki typu POP lub rap :
                      Posiadam dobry sprzęt z ktorego moge streamować z serwera minecraft minecraft, jestem chetny na nowe propozycje ktore
                      moga moja osobowość zmienic na lepsza.

13. Dlaczego akurat Ciebie mamy przyjąć?: Mam nadzieje ze będę mógł pełnić role administratora na serwerze minecraft ponieważ chciałem pomóc innym administratorom. A dlaczego mnie? Myśle ze jestem ogarnieta osoba ktora nie placze po jednym ostrzeżeniu od administracji jesli takowe bym dostal. Jestem osoba odpowiedzialna oraz wiem co robie jako administrator. A czy zostane przyjety, zalezy
od zarzadu minigier!
14. Czy byłeś juz administratorem na innych serwerach?: Tak byłem.
15. Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft minecraft LeCraft.pl? Jak tak jaki tryb i ile razy?: Bylem moderatorem na Minigrach przez 2 miesiace.
16. Discord(do kontaktu): DarlingMichal#4022
obraz
Maatev_
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

33
639 posts 18 threads Dołączył: Dec 2019
10.12.2020, 21:00 -
#2
Ogółem patrząc z perspektywy czytającego na podanie, można zauważyć dużą estetykę co jest dużym plusem. Niby najważniejsza jeść treść jednak w ten sposób napisane podanie cieszy oko. Jednakże jeśli zaczynam czytać to co napisałeś i miałeś nam do przekazania moje odczucia bardziej przybierają negatywnego stopnia niż pozytywnego. Ciężko się to czyta i myślę, że jest to wywołane sposobem pisania. Nawet estetyka nie potrafi tego zakryć. Używasz też nieodpowiednich do sytuacji terminów typu "Ogółem"... " Ogółem to jestem bardzo fajny i super " - czy twoim zdaniem to dobrze brzmi zważając na sytuację, w której się znajdujesz? Liczył bym na większe rozwinięcie, lepszą składnię... Tak wiem, że nie jest to książka ale jednak pamiętaj , że podanie jest twoją wizytówką na pójście dalej i to właśnie z takiej perspektywy zaczną postrzegać cię osoby czytające-gracze. Muszę się doczepić również do braku przecinków i kropek w nieodpowiednich miejscach, co czytając mocno boli w oczy. 
Życzę ci jak najbardziej powodzenia oraz większego wkładu w treść, bo estetyka jest idealnie ułożona!
Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.12.2020, 21:03 przez Maatev_.
weronabiedrona
były admin MG
avatar usera

width=

Zarejestrowany

4
41 posts 1 threads Dołączył: Sep 2020
10.12.2020, 23:53 -
#3
Co do estetyki i składni podania zgadzam się z Maatev_  
Lecz, jeżeli chodzi o wiek, czas jaki mozesz poświęcić serwerowi, komendy oraz doswiadczenie jest
na plus

Co do aktywności, nie rzuciłeś mi się jeszcze na oczy - ale to kwestia, którą możesz poprawić
jestem na tak 
uszami rusz i znikaj już 
inuczi
toxic

width=

Zbanowany

179 posts 4 threads Dołączył: Apr 2020
11.12.2020, 09:30 -
#4
zglos sie w tickecie na serwerze minecraft discord

obraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.12.2020, 09:30 przez inuczi.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości