[ODRZUCONE] rekru na hepa


Napisał(a): olek


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


1 posts in this topic
olek
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
3 posts 3 threads Dołączył: Sep 2020
15.12.2020, 11:29 -
#1
1. Imię: Olek 2. Wiek: 11 3. Nick w grze: olek 4. Od kiedy grasz na serwerze minecraft minecraft minecraft LeCraft.pl Gram pół roku 5. Czas dzienny jaki możesz przeznaczyć na serwer: 4-8h 6. Czy posiadasz Facebooka i Discorda? Tak, posiadam 7. Czy byłeś karany na serwerze minecraft minecraft minecraft/forum/discord? Jak tak to za co? Nie byłem 8. Wymień komendy przydatne w roli ChatModa i napisz ich zastosowanie. Chat: /cc-czyści chat /c off- wyłącza chat /c on- włącza chat /warn nick powód- ostrzeęenie dla gracza /kick nick powód- wyrzuca gracza z serwera minecraft minecraft /cmi kick nick powód- wyrzuca gracza z danego trybu /tempmute nick czas powód- wycisza gracza /ac- chat administracji na danym trybie 9. Czy posiadasz sprawny mikrofon? (TAK/NIE) Tak,posiadam 10. Wypisz obowiązki ChatModa: ChatMod powinienen: upominać za przeklinanie, obrażanie graczy, żebranie, spam lub jego wywoływanie, odpowiadać na pytania zwiazane z grą, rozwiązywać spory między graczami, pomagać graczom oraz byc zaangażowany w przyszłość serwera minecraft minecraft lecraft. 11. Dlaczego chciałbyś/abyś zostać ChatModem? Ponieważ często udzielam się na chacie, dużo czasu spędzam na serwerze minecraft minecraft lecraft głównie na skyblocku, lubię pomagać innym graczom, myślę ze odnalazłabym się tej roli. 12. Napisz coś o sobie: Jestem olek, mam 11 lat, na serwerze minecraft minecraft lecraft spędzam od 2 do 4 godzin , czasem siedzę do 09:00. Lubie spędzać czas z znajomymi, poznawać nowych ludzi, pomagać, jestem osoba z którą można porozmawiać o wszystkim, jestem spokojna chociaż czasem można wyprowadzić z równowagi, jestem pewna siebie, mam dystans i poczucie humoru, oraz jestem odpowiedzialna i troskliwa. Szybko odpisuje na wiadomości. Mieszka w woj.Mazowiecki. W wolnym czasie jeżdżę na rowerze, spotykam się z przyjaciółmi, słucham muzyki lub oglądam filmy/seriale. 13. Dlaczego akurat Ciebie mamy przyjąć? Ponieważ dużo czasu spędzam na skyblocku i udzielam się na chacie 14. Czy byłeś już w administracji na innym serwerze minecraft minecraft minecraft? (NIE PODAWAJ IP) Nie, nie byłem 15. Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft minecraft minecraft LeCraft.pl? Jak tak jaki tryb i ile razy? Nie, nie miałem okazj
Marcelina
Niezły gość!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

6
54 posts 5 threads Dołączył: Jul 2020
15.12.2020, 15:11 -
#2
obraz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości