[ODRZUCONE] AyanamizeXD


Napisał(a): AyanamizeXD


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


1 posts in this topic
AyanamizeXD
Ayanami desu
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
2 posts 2 threads Dołączył: Dec 2020
21.12.2020, 12:57 -
#1
Siema przychodzę do was dzisiaj z podaniem na KidModa/Helpera

1. Imię: Maciej

2. Wiek: 18

3. Nick: AyanamizeXD (wcześniej był husieg123123 ale został on zmieniony)

4. Ile godzin dziennie jesteś w stanie poświęcić na serwer? : 

Od 4 do 6 godzin

5. W jakich godzinach najczęściej jesteś aktywny? : 

Zdarza się że od 8 do 1/2 w nocy.

6. Od kiedy grasz na serwerze minecraft minecraft Lecraft?:

Od 2015 roku czyli 5 lat.


7. Co należy do obowiązków Helpera? : 

Nadzorowanie czatu, szukanie użytkowników posiadających oprogramowania niszczące rozgrywkę innym (Huzuni, Wurst itp.), pilnowanie żeby wszyscy przestrzegali regulaminu,

wyszukiwanie i usuwanie budowli które w jakikolwiek sposób obrażają uczucia religijne, itp.

przydatne komendy:

/cc - clear chatu,
/c off/on - wyłącz włącz czat,
/tempmute <nick> <time> <text> - czasowo mutuje gracz,
/kick <nick>. - kickuje gracza z serwera minecraft,
/warn <nick.> <text> - ostrzega gracza,


8. Dlaczego chcesz zostać Helperem :


 Helperem/KidModem chcę zostać aby nadzorować serwer podczas nieobecności członków administracji. Chcę również poznać nowych ludzi żeby mieć z kim grać w mc i inne gierki.
Rola ta sprawia mi przyjemność, ponieważ jest ona idealna do przełamania się i wyjścia do ludzi.  

9. Opisz siebie, charakter, usposobienie i podejście  do ludzi :

Siema,
Jestem Maciek, Mam 18 lat. Jestem ze Śląska dokładniej z Bielska Białej. Chodzę do drugiej klasy technikum. Moje hobby to min. grafika komputerowa, gry komputerowe,

składanie zestawów komputerowych, wojsko, enduro, narciarstwo. Moim Ulubionym kolorem jest Fioletowy i Niebieski W przyszłości mam zamiar zostać grafikiem komputerowym. Moje ulubione gatunki muzyki to min. Polski i Amerykński rap, J-pop, Hardstyle. Jestem graczem min. Osu!, CS:GO, LOL, WoT, War Thunder, Minecraft. Lubię zawierać nowe znajomości lecz jestem nieśmiały. Mam problemy z pisownią polską ponieważ nie jestem w 100% z polski. Nie lubię jak ktoś się ze mną droczy. Część mojej rodziny pochodzi z Rosji. Byłem mało aktywny na serwerze minecraft ze względu na słaby sprzęt i jego problemy. Aktualnie jestem po ugradzie komputera więc mogę grać i nadzorować serwer w każdym momencie. Co do sprawy konta husieg123123. Zdążyłem się zmienić także nie bierzcie pod uwagę wpisów sprzed 4 lat.
Mogę często podciągać nosem ze względu na to że mam permanentny katar którego nie idzie niczym zwalczyć także wybaczcie za jakiekolwiek dziwne dźwięki.

10. Dlaczego akurat Ciebie powinniśmy wybrać do roli Helpera:

Jestem przyjazny w stosunku do innych ludzi. Jestem w stanie wbić na serwer na zawołanie i zrobić co do mnie należy. Wszystkie problemy i błędy z serwerem zgłaszałbym Adminowi/Opiekunowi podserwera. Jestem dobrze zapoznany z komendami World Edita. Mam mocną psychikę oraz jestem cierpliwy. Staram się być aktywny jak tylko mogę lecz nie zawsze jestem w domu, więc może mnie czasem nie być przez dzień max 2dni. Jestem konsekwentny wobec osób, które złamały regulamin. 

11. [b]Czy masz sprawny mikrofon? (TAK/[/b]NIE)

Posiadam sprawny mikrofon


12. Czy posiadasz programy takie jak AnyDesk, Discord oraz konto na Facebook? :

Nie posiadam AnyDesk (Mogę zainstalować jeżeli jest on bardzo potrzebny). Posiadam za to Discorda i Facebooka.


13. [b]Czy byłeś kiedykolwiek członkiem administracji Lecraft? :[/b]

Tak byłem wielokrotnym Kidmodem/Modem podserwera Creative. Zostałem wyrzucony ze względu na nieaktywność. Mam nadzieję że tym razem się to nie wydarzy.
(Czasy Kimberly, Dusia04, Pitruk, GaGa, RedoPL, HydRa)

14. [b]Czy byłeś kiedykolwiek członkiem administracji innego serwera minecraft minecraft minecraft?:[/b]

Tak byłem członkiem administracji na innych serwerach (głownie EasyHC)

Dzięki za przeczytanie i mam nadzieję że zostanę przyjęty. Niech Elton będzie z wami

Edit:
Jednak mam AnyDesk
Ten post był ostatnio modyfikowany: 21.12.2020, 17:50 przez AyanamizeXD.
<======| Ojj Byczqu |======>obraz
oLEK2K
Niezły gość!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
50 posts 2 threads Dołączył: Jun 2020
22.12.2020, 00:09 -
#2
obraz
Słuchaj się ItsHuzzu bo dobrze gada! <3




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości