[PODANIE] kdfe


Napisał(a): kdfe


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


0 posts in this topic
kdfe
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
2 posts 2 threads Dołączył: Nov 2020
21.12.2020, 19:13 -
#1
1. Imię: Amelia
-
2. Wiek: 15
-
3. Dokładny nick w grze: kdfe
-
4. Ile godzin dziennie jesteś w stanie poświęcić na serwer? 
    3-4 godziny, jeśli będę miała więcej wolnego czasu ewentualnie 5-6 godz.
-
5. W jakich godzinach najczęściej jesteś aktywny?
-   od poniedziałku do piątku w godzinach 14-18 w sobotę i niedzielę 11-15 i 18-24
6. Co należy do obowiązków Helpera?
- Udzielanie pomocy graczom
- Zaangażowanie  w życie serwara, forum oraz discorda
- Pomoc w rozwiązywaniu konfliktów pomiędzy graczami
-Pilnowanie chatu, w którym stara się o rangę 
-Odpowiadanie na pytania graczy dotyczących serwera minecraft minecraft
7. Dlaczego chcesz zostać Helperem(minimalnie 3 zdania)
- Ponieważ chcę pomagać graczom ze zdwojoną siłą. Będą widzieć mnie lepiej na chacie, gdzie znajdą prawidłową odpowiedź na swoje pytanie.
8. Opisz siebie, charakter, usposobienie i podejście do ludzi (minimalnie 6 zdań)
- Nazywam się Amelia, tak jak pisałam powyżej. Mieszkam w Warszawie. Interesuje się anime i zamierzam wciągnąć w to moją najlepszą przyjaciółkę, wszystkim znaną lusterkę. Lubię słuchać muzyki ale najbardziej nightcore,  Mam małego puszystego kotka który wabi się Bruno. Jestem miła i często pomagam ludziom lecz jestem też trochę uparta. Ale w każdym razie można mi zaufać. Jestem przewodniczącą wolontariatu szkolnego. Zwykle nie często piszę na czacie, ale jeśli trzeba komuś pomóc, chętnie pomogę ! Jeśli masz jakiś problem, przyjdź do mnie, na pewno znajdę jakieś rozwiązanie. Uczęszczam na zajęcia skrzypiec, a kiedyś nawet jeździłam konno. W przyszłości chcę zostać menadżerem. Chętnie zawieram nowe znajomości, więc jeśli chcesz to pisz ^^
9. Dlaczego akurat Ciebie powinniśmy wybrać do roli Helpera?  (minimalnie 2 zdania)
- Ponieważ jestem miłą osobą. Pomagałam na LeCrafcie również jako zwykły gracz np. odpisywałam innym graczom kiedy potrzebowali komend oraz kilka razy rozstrzygnęłam kłótnie pomiędzy nimi.
10. Czy masz sprawny mikrofon? (TAK/NIE)
- TAK
11. Czy posiadasz programy takie jak AnyDesk, Discord oraz konto na Facebook?
- Tak, posiadam
12. Czy byłeś kiedykolwiek członkiem administracji LeCraft?
Niestety nie miałam okazji 
-
13. Czy byłeś kiedykolwiek członkiem administracji innego serwera minecraft minecraft minecraft minecraft? (nie podawaj ip )
  Niestety, nie miałam okazji

Przepraszam bardzo że wysłałam dwa razy jedno podanie, ale miałam drobny problem z wysłaniem.
Pozdrawiam, życzę miłego dnia/wieczoru.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.01.2021, 21:18 przez kdfe.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości