[ODRZUCONE] Podanie na helpera


Napisał(a): Verq


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


1 posts in this topic
Verq
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
1 posts 1 threads Dołączył: Dec 2020
25.12.2020, 14:02 -
#1
1. Imię: Igor
-
2. Wiek: 14
-
3. Dokładny nick w grze: REczQu
-
4. Ile godzin dziennie jesteś w stanie poświęcić na serwer? 5-8 godzin oczywiście jeśli sprawa będzie wymagała pomocy to poświęce więcej czasu.
-
5. W jakich godzinach najczęściej jesteś aktywny? 12-22
-
6. Co należy do obowiązków HelperaPrzede wszystkim helper ma obowiązek pilnowania porządku na serwerze minecraft rozwiązywanie konfliktów między graczami.Gdy jakiś gracz sie czegoś zapyta odnośnie serwera minecraft obowiązek odpowiedzi. Także jest odpowiedzialny helper za chat. I musi być gotowy na wszystko. Wszelkie porblemy,bugi zgłasza do administracji 
-
7. Dlaczego chcesz zostać Helperem(minimalnie 3 zdania) 
- [b][b].[/b][/b] Gdyż posiadam obecnie bardzo dużo czasu i moge je przeznaczyć na pomoc serwera minecraft. Także chciałbym utrzymać porządek na tym trybie. I chcę umilić graczą gre. 
8. Opisz siebie, charakter, usposobienie i podejście do ludzi (minimalnie 6 zdań)
- Cześć jestem igor chodzę do 8 klasy szkoły podstawowej, jestem wysoki mam brązowe oczy i blond włosy.Kiedy ktoś ma jakiś problem to staram mu się jak najlepiej pomóc.Jestem otwarty do ludzi i szczerym do nich.Jestem czasami leniwą osobą ale staram się nią być jak naj mniej. Jak coś mi nie wychodzi to sie nie poddaje i próbuję do skutku. Ciężko jest mnie wyprowadzić z równowagi.
9. Dlaczego akurat Ciebie powinniśmy wybrać do roli Helpera?  (minimalnie 2 zdania)
- ponieważ jestem otwarty to pomocy innym graczą i chcę utrzymywać porządek na serwerze minecraft myślę że sie przydam u was bo teraz będe mieć dużą aktywność 
10. Czy masz sprawny mikrofon? (TAK/NIE)
-TAK
11. Czy posiadasz programy takie jak AnyDesk, Discord oraz konto na Facebook?
-TAK
12. Czy byłeś kiedykolwiek członkiem administracji Lecraft?
-NIE
13. Czy byłeś kiedykolwiek członkiem administracji innego serwera minecraft minecraft minecraft? (nie podawaj ip) TAK
Ten post był ostatnio modyfikowany: 25.12.2020, 14:04 przez Verq.
inuczi
toxic

width=

Zbanowany

179 posts 4 threads Dołączył: Apr 2020
26.12.2020, 21:14 -
#2
obraz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości