[ODRZUCONE] KFAKxD


Napisał(a): KFAKxD


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


2 posts in this topic
KFAKxD
szanuJDisa
avatar usera

width=

Zarejestrowany

3
51 posts 8 threads Dołączył: Apr 2017
02.01.2021, 18:06 -
#1
1.Imię : Bartosz.
2.Wiek : 18 lat.
3.Dokładny nick  w grze : KFAKxD
4.Ile godzin jesteś w stanie poświęcić na serwer? : Myślę ze dziennie 4/5 godzin jest wystarczające.
5.W jakich godzinach jesteś najczęściej aktywny? : Najczęściej pod wieczór/noc ale zależy od dnia nie raz jest tak że jestem z rana lub po południu.
6.Co należy do obowiązku Helpera? : 
-Pilnowanie czatu na trybie
-Pomoc w rozwiązywaniu konfliktów pomiędzy graczami
-Udzielanie odpowiedzi graczom gdy pytają o coś np. jak stworzyć wyspę itp.
-Zaangażowanie w życie serwera minecraft minecraft
7.Dlaczego chcesz zostać Helperem?
Chciałbym zostać Helperem na lecrafcie aby pomagać graczom oraz w rozwoju całego lecrafta. Gram na Lecrafcie już kilka lat co widać nawet po osobach piszących na czacie że mnie znają ze starej administracji. Posiadam dużo wolnego czatu oraz łatwo nawiązuje nowe znajomości.

8.Opisz siebie (charakter, Usposobienie oraz podejście do ludzi) Jestem uczniem technikum żywienia oraz usług gastronomicznych ,interesuje się głownie muzyką oraz gotowaniem. Ciężko wywarzyć mnie z równowagi. Jestem uparty jak osioł więc zawsze walczę do końca i robię nawet jak mi się nie chce. Jak już trochę osób zauważyło nie lubię jak ktoś traktuje kogoś lepiej bo go zna lub coś w ten deseń. Ogólnie jestem osobą spokojną ale lubiącą walczyć o swoją racje. 
9.Dlaczego właśnie ciebie powinniśmy wybrać jako Helpera?
Dlaczego właśnie ja mam zostać wybrany na Helpera? już pisze. Mam dużo wolnego czasu, praktycznie zawsze wchodzę na serwer kiedy taki czas właśnie posiadam. Często jestem obecny gdzie nie ma administracji na serwerze minecraft minecraft wiadomo człowiek nie maszyna musi odpocząć. Znam wszystkie komendy do których dostęp ma helper. Mam duże doświadczenie w byciu helperem/kidem/modem/adminem gdyż już pełniłem wszystkie te funkcje i spisywałem się bardzo dobrze. Staram się zawsze znaleźć rozwiązanie konfliktów pomiędzy graczami jaki pomoc im załagodzić sytuacje żeby nie było większej spiny.
10.Czy masz sprawny mikrofon? : Tak
11.Czy posiadasz wymienione programy? ( AnyDesk, Discord, Facebook) :  Tak 
12.Czy byłeś kiedykolwiek w administracji na serwerze minecraft minecraft Lecraft? : Tak
13.Czy byłeś  kiedykolwiek członkiem administracji innego serwera minecraft minecraft minecraft? : Tak
Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.01.2021, 18:07 przez KFAKxD.
obraz
Nakimeq
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
6 posts 1 threads Dołączył: Nov 2020
03.01.2021, 16:13 -
#2
Dopóki w administracji zasiadają osoby o wąskim polu widzenia, oraz takie, które sieją reżim raczej się tutaj nie dostaniesz, zresztą stanowczo ci tego odradzam. Bardzo ciężko pracuje się w toksycznym środowisku. (jeżeli któryś z członków administracji nie zgadza się z moją opinią zapraszam do dyskusji, w odpowiednim do tego miejscu)
inuczi
toxic

width=

Zbanowany

179 posts 4 threads Dołączył: Apr 2020
06.01.2021, 03:43 -
#3
obraz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości