[ODRZUCONE] chcialbym zostac adminem :PP


Napisał(a): Zahary


Oceń wątek
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


1 posts in this topic
Zahary
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
1 posts 1 threads Dołączył: Jan 2021
Rainbow  15.01.2021, 21:07 -
#1
imie: Mateusz
wiek: 13lat
Nick w grze: Zahary
Na serwerze minecraft lecraft.pl gram:2 lata
Czas dzienny ktory moge przeznaczyc na serwer: od 1-4 godzin czasem nawet caly dzien
Czy posiadam fb i discorda: tak
Czy bylem karany na serwerach/forach/discordzie: tylko na serwerze minecraft minecraft za killaure ale nie sprawiedliwie i zostalem przeproszony i wynagrodzony vipem
komendy moderacyjne ktore znam: /ban [nick] [powod] [czas] /kick [nick] /warn [nick] [powod]  /mute [nick] [powod] /unmute [nick] /op [nick] /say [wiadomosc] /list /unban [nick] /ipban [ip] /unbanip [ip] /slay [nick] /motd /spawn /god [nick] /heal [nick] /spawnmob [-p] [-d] [-i] [-r] [mob] [ilosc] [lokalizacja]
Czy posiadam sprawny mikrofon? tak
obowiazki helpera: pilnowanie chatu, odpowiadanie na pytania graczy, rozwiazywanie problemow graczy
dlaczego chcialbym zostac helperem? Poniewaz bardzo lubie tryb bedwars i jestem tam aktywny praktycznie caly dzien bo poprostu go uwielbiam lubie rozwiazywac konflikty graczy i chcialbym zobaczyc jak sie spisze Big Grin 
troszke o mnie: mam 13 lat uwielbiam zwierzeta a najbardziej psy i konie chodze do 7 klasy podstawowej i chcialbym zostac testerem gier lub grafikiem uwielbiam jezyk angielski jako przedmiot szkolny oraz jako poprostu jezyk latwo mi przychodzi nauka i mam calkiem duzo czasu na granie Tongue
dlaczego mnie macie przyjac? jestem cierpliwa osoba chetnie pomagam innym mam duze poczucie humoru i duzy dystans do siebie i chetnie bede sluzyl jako helper/admin i z checia bede wykonywal zadania od wlasciciela serwera minecraft Smile 
czy bylem juz w administracji na innym serwerze minecraft minecraft? nie, ze wzgledu na wiek :c 
czy bylem juz w administracji na serwerze minecraft lecraft.pl w minecraft? nie 
Marcelina
Niezły gość!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

6
54 posts 5 threads Dołączył: Jul 2020
16.01.2021, 22:56 -
#2
obraz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości