Podanie na helpera SkyBlock


Napisał(a): Shizuku


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


4 posts in this topic
Shizuku
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
2 posts 1 threads Dołączył: Jan 2021
27.01.2021, 21:18 -
#1
1.Imię : Patrycja, ale wole żeby mówić do mnie Shizuku
2.Wiek : 14 lat
3.Dokładny nick  w grze : ShizuQu
4.Ile godzin jesteś w stanie poświęcić na serwer? : 1,5 / 2 godziny minimum 
5. W jakich godzinach jesteś najczęściej aktywny? : Wieczór. Popołudniami mogę wbić na 15-30 minut
6.Co należy do obowiązku Helpera? : 
-Pilnowanie czatu na trybie
-Pomoc w rozwiązywaniu konfliktów pomiędzy graczami
-Udzielanie odpowiedzi graczom gdy pytają o coś np. jak stworzyć wyspę itp.
-Zaangażowanie w życie serwera minecraft minecraft minecraft
7.Dlaczego chcesz zostać Helperem?
Chciałabym zostać helperem, ponieważ chciałabym się więcej nauczyć, pomóc adminom/moderatorom żeby nie musieli odpowiadać na często zadawane pytania
8.Opisz siebie (charakter, Usposobienie oraz podejście do ludzi) : Jestem osobą energiczną z dziwnym hobby. Często czytam komiksy, które bardzo mi się podobają i oglądam kreskówki. Coś szybkiego o moim hobby które bardzo wiąże z moim życiem i mnie odzwierciedla: Cosplay to przebieranie się za postacie z książek, kreskówek, gier. Cosplay'erzy upodobniają się do postaci i robią w stroju zdjęcia/filmy. Niby dziecinne, ale bardzo ciekawe hobby i uwielbiam to robić. Co do ludzi to jestem bardzo na nich otwarta i lubie pomagać innym. Mam dosyć dużo cierpliwości dopóki ktoś nie naruszy mojej strefy komfortu.
9.Dlaczego właśnie ciebie powinniśmy wybrać jako Helpera?
Chce pomóc administratorom i znieść z nich trochę ciężaru.  Chce pomóc osobom, które dopiero będą się uczyły grać na trybie SkyBlock jak i pomagać tym bardziej doświadczonym graczom. Chce z tego dużo wynieść na przyszłość żeby się rozwijać i być lepsza. Mogę wnieść miłą atmosferę na czat i dużo pisać z ludźmi. 
10.Czy masz sprawny mikrofon? : Tak
11.Czy posiadasz wymienione programy? ( AnyDesk, Discord, Facebook) :  Tak 
12.Czy byłeś kiedykolwiek w administracji na serwerze minecraft minecraft minecraft Lecraft? : Nie, ale kiedyś rekrutowałam
13.Czy byłeś  kiedykolwiek członkiem administracji innego serwera minecraft minecraft? : Tak, jednego mniejszego, ale serwer się rozpadł


na serwerze minecraft Lecraft gram od 2015r. Może mnie nie kojarzycie z tego nicku, ponieważ więcej grałam na nicku "Kicia08"

Odpowiem na wszelkie pytania. Jeśli moje podanie zostanie odrzucone to wrócę za 2 lata jak ukończę 16 lat   Heart
zukosa_pl
permulsja w płynie
avatar usera

width=

Zarejestrowany

11
234 posts 7 threads Dołączył: Feb 2020
28.01.2021, 21:09 -
#2
Hobby ciekawe..w przeciwieństwie do mojego tańczenia podczas robienia jajecznicy jakieś wartościowe.
Byłoby idealnie gdyby nie zły tytuł podania, więc neutral.
Zastanawia jeszcze wiek, ale jeśli jesteś 05 to styka.

no i forum wygaszane jest nad czym ubolewam, więc następne podanie na dc lecruuuuuufta napisz w tickecie Smile

pozdrawiam.
[img=500x200]

via Gfycat

[/img]
Shizuku
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
2 posts 1 threads Dołączył: Jan 2021
28.01.2021, 21:57 -
#3
(28.01.2021, 21:09)zukosa_pl napisał(a): Hobby ciekawe..w przeciwieństwie do mojego tańczenia podczas robienia jajecznicy jakieś wartościowe.
Byłoby idealnie gdyby nie zły tytuł podania, więc neutral.
Zastanawia jeszcze wiek, ale jeśli jesteś 05 to styka.

no i forum wygaszane jest nad czym ubolewam, więc następne podanie na dc lecruuuuuufta napisz w tickecie Smile

pozdrawiam.

Cóż, niestety jestem 07... I jaki powinien być tytuł? Niestety nie znalazłam wzoru na dziale skyblock i wzięłam z innego trybu i trochę przerobiłam.
zukosa_pl
permulsja w płynie
avatar usera

width=

Zarejestrowany

11
234 posts 7 threads Dołączył: Feb 2020
29.01.2021, 16:06 -
#4
-[PODANIE]nick
-wiek rocznikowo 15 lat

faktycznie jest to trochę dziurawe w dziale tego trybu, ale ogólnie tak się to przedstawia
[img=500x200]

via Gfycat

[/img]
femek
Perm :/
avatar usera

width=

Zarejestrowany

4
98 posts 13 threads Dołączył: Oct 2019
31.01.2021, 17:59 -
#5
Niestety źle zatytułowane podanie leci do kosza, za dwa tygodnie pisz drugie podanie jak to zukosa wcześniej napisał na tickecie lc




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości