[ODRZUCONE] krukelek


Napisał(a): luk.kwas69@op.pl


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


1 posts in this topic
luk.kwas69@op.pl
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
1 posts 1 threads Dołączył: Feb 2021
08.02.2021, 23:23 -
#1
<
1 Imię: Mateusz
2 Wiek: – 15 lat
3 Nick w grze: – krukelek
4 Ile godzin dziennie jesteś w stanie poświęcić na serwer? – 2-5 godzin
5 W jakich godzinach będziesz najczęściej aktywny? - 12.00 – 20.00
6  Od kiedy grasz na serwerze minecraft minecraft minecraft Lecraft? – od 3 lat
7 Jakie obowiązki ma Helper? – pomaganie innym graczom,rozwiązywanie problemów kłótni,banowanie oraz sprawdzanie cheaterów i graczy znajomość komend pilnowanie kulturalnego wyglądu świata i usuwania nie cenzuralnych obiektów
8 Dlaczego chcesz zostać Helperem? (minimum 5 rozbudowanych zdań) – moim marzeniem jest zostac helperem ,banować cheaterów pomagać innym i uzyskać satysfakcje z tego,pilnować serwera minecraft i chatu przed nie kulturalnymi treściami słowami
9 Opisz siebie. – Mam na imię Mateusz mam 14 lat jak pisałem.Mieszkam w woj. pomorskim chodzę do 7 klasy mam 11 letniego brata.Lubię grać w gry symulacyjne i oczywiście Minecraft.Mam kanał na YouTube o nazwie KruKel
na którym nagrywam z między innymi z lecraft.Lubię spędzać czas grając z znajomymi w różne gry.
10 Dlaczego to właśnie ty miałbyś zostać Helperem na GILDIE – Chciał bym zostać helperem ponieważ lubię pomagać innym w komendach i rozwiązywaniu konfliktów. Znam dobrze komendy dotyczące chatu i innych opcji.Lubię podczas zdalnych pograć sobie na pvp „poklepać się '' z innymi. Jeżeli będzie potrzeba mogę być aktywny dłużej i przychodzić na wezwanie .
11 Czy posiadasz sprawny mikrofon? (Tak/Nie) TAK
12 Czy posiadasz Konto na Facebooku oraz programy takie jak Discrod oraz AnyDesk? - mam wszystko w wymienionych
13 Czy byłeś kiedykolwiek członkiem administracji Lecraft? - nie miałem jeszcze okazji
14 Czy byłeś kiedykolwiek członkiem administracji na serwerze minecraft minecraft minecraft innym niż Lecraft? (nie podawaj ip)tak miałem
Ten post był ostatnio modyfikowany: 08.02.2021, 23:27 przez luk.kwas69@op.pl.
inuczi
toxic

width=

Zbanowany

179 posts 4 threads Dołączył: Apr 2020
10.02.2021, 21:21 -
#2
obraz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości