[PODANIE] Axwerek


Napisał(a): Hubert Michałowski


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


1 posts in this topic
Hubert Michałowski
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
4 posts 3 threads Dołączył: Apr 2020
24.02.2021, 18:30 -
#1
                                                                                                                                                                  1. Imię: Hubert

2. Wiek: 2 tygodnie temu skonczone 13 lat

3. Nick w grze: Axwerek

4. Od kiedy grasz na naszym serwerze minecraft minecraft Lecraft.pl: pierwszy raz gralem gdzies na poczatku 2019 roku, mialem przerwe od maja 2020 roku i powrocilem okolo 2 tygodnie temu

5. Numer działki na której znajduje się budowla na rekrutacje (np: /p h NICK lub /p h cyfra działki która się wyświetla po wejściu na działkę): /p h Axwerek
 
6. Ile czasu zajmuje Ci budowanie większych budowli (mniej więcej): 1-3h

7. Komendy przydatne w roli budowniczego (minimum 10):
//set
//wall
//br smooth wielkosc
//sphere
//hsphere
//copy
//paste
//redo
//undo
//rotate
//pos1
//pos2
//cut
//pyramid

8. Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać na stanowisko budowniczego?: Bardzo lubię budować różnymi stylami. Czy to styl średniowieczny, czy to nowoczesny. Poświęcam dużo czasu na budowanie w minecraft

9. Opisz siebie ( minimum 8 rozbudowanych zdań):
Hej mam na imię Hubert. Mam 13 lat. Dużo buduję w minecrafcie. Gram często w koszykówkę, Rozmawiam z innymi przez discorda, teamspeaka itp. Lubię spędzać czas na świeżym powietrzu. Nagrywam na youtubie, streamuje na youtubie. Interesuję się również grafiką i rysunkami robionymi na komputerze dlatego też jestem rysownikiem i tworze dla innych avatary itp. Spędzam czas z przyjaciółmi tyle ile się da.

10. Czy jesteś osoba komunikatywna, która lubi pracować w grupie?: uwielbiam pracować w grupie bo współpracując wychodzą mega projekty

11. Czy posiadasz programy Discord/Facebook?: TAK

12. Czy masz sprawny mikrofon (TAK/NIE)?: TAK

13. Jakiego posiadasz minecrafta (PREMIUM / NONPREMIUM)?: PREMIUM

14. Czy miałeś/łaś możliwość bycia członkiem ekipy budowniczych na innym serwerze minecraft minecraft minecraft (NIE PODAWAJ IP): Tak, miałem okazję być budowniczym na 2 innych serwerach
Lxntea
Szanujmy to co mamy (TestBud)
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
3 posts 1 threads Dołączył: Jan 2021
05.03.2021, 16:40 -
#2
Oni nie czytaj forum XDDD napisz na discordzie bo będziesz czekał wieki




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości