[ZAMKNIĘTE]  [ODWOŁANIE] kowalim


Napisał(a): kowalim


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


1 posts in this topic
kowalim
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
3 posts 2 threads Dołączył: Mar 2021
03.03.2021, 21:12 -
#1
1. Twój nick: kowalim (mc) Jopek#8060 (dc)

2. Powód: brak szacunku do administracji xD

3. Rodzaj kary [PermBan/Ban Czasowy]: PermBan

4. Nick Administratora, który nadał karę: Marcelina

5. Dlaczego powinieneś/aś mieć zniesioną karę:  Dostałem permbana za brak szacunku do administracji, tylko zacznijmy od tego czy ty byś miał szacunek do osoby która nie ma szacunku do ciebie i wytyka ci ze nie potrafisz czytać? No raczej nikt by nie miał do takiej osoby szacunku, tak samo jak nikt nie szanuje Najmana. Napisałem zgłoszenie na dc w sprawię muta/ostrzezenia nie wiem moze mi się przewidział napis mute, ale dostałem go niby za żebranie bo napisałem dla jaj ze przygarnę zbroję neterytowa co jest jasne ze nikt nie da, admin W84U sądzi ze to zebranie, wydawało mi się ze zebranie wygląda w następujący sposób ,, Daj ktoś 200$ bo chcę na działkę''. I czy osoba która nawet nie przeczytała zgłoszenia może napisać do zgłaszającego ,,Zaraz Ty przestaniesz się odzywać za brak szacunku do administracji'' bo napisałem do admina który dał mi te ostrzezenie na serwie ,,Ty tam sie nie odzywaj czekam na HA'' bo jaki normalny admin odpowiada na zgłoszenie słowem xD???!!!  w dalszej części nasza wspaniała headadminka Marcelina napisała ze nie potrafię poprawnie czytać i mam się tego nauczyć! a z tego co wiem jakbym ja tak pierwszy napisał do niej, to bym dostał takze perma za brak szacunku, więc co z tego mozna wywnioskować? Marcelina która ma lat tyle ile ma (wiem ile masz) jak na swój wiek nie zauważyła że zaczęła do mnie pisać z brakiem szacunku co jest za pewne normalne w tym wieku co ma, (Jak osoba ma wyższą rangę to od razu może być bogiem graczy na serwerze minecraft i decydować o nich bez wiedzy innych, szczerze denerwuję mnie takie zachowanie i myślenie)  Co ma zrobić osoba która szanuje osoby, ale jak druga osoba nie szanuje go i potem wytyka palcem ze ja nie szanuje go, no to najwidoczniej jest tu coś nie halo, postępowanie z jej strony zostało wykonane bardzo nie profesjonalnie zamiast rozwiązać problem zaczęła pisać ze nie potrafię poprawnie czytać i wytykała błędy które nie istnieją!!! Wiem ze to przeczyta Marcelina i powiem tyle, nie szanuję osoby która sama nie szanuje mnie i nie potrafię takiej osoby przeprosić po prostu sumienie mi na to nie pozwala, jedyne co mogę zrobić to się opamiętać i nie będę kontraatakował admina bo on ma wyższą rangę i jest mądrzejszy od nawet starszej osoby.  Postaram się być mniej agresywny po tym jak osoba coś wytknie na mnie.  Jedyne co proszę to o unban na serwerze minecraft mc, a dlatego ze grywam tam ze znajomymi.



6 . Dowody, jeżeli takie posiadasz:
Na dole zostawiam ss gdy Marcelina odpisuje na zgłoszenie z brakiem szacunku do gracza, a jak mówi przysłowie ,, Nasz klient, nasz pan''
Na jednym ss wyraźnie widać jak HA napisała wiadomość z brakiem szacunku (ja od tam tej pory nie napisałem nic co by uraziło ją) gdy odpisałem na jej wiadomość podobnie jak ona, nagle się odpaliła bo ma wyższą rangę więc no co kto może ten może.

zapomniałem dopisać że także dostałem od razu bana na discorda Smile
Ten post był ostatnio modyfikowany: 03.03.2021, 21:15 przez kowalim.


Załączone pliki
.png   unknown.png (Rozmiar: 82,62 KB / Pobrań: 27)
.png   2.png (Rozmiar: 44,85 KB / Pobrań: 28)
.png   1.png (Rozmiar: 54,44 KB / Pobrań: 28)
Marcelina
Niezły gość!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

6
54 posts 5 threads Dołączył: Jul 2020
03.03.2021, 21:37 -
#2
"Do HA który najwyraźniej ma mniej iq ale co się dziwić jak to kobiety xD" - Twoja wiadomość w moim kierunku po tym, jak wytłumaczyłam Ci - ba, nawet wysłałam Ci screena Twoich całych kar, a Ty wymądrzałeś się wmawiałeś nam niestworzone rzeczy Smile

Napisałeś, że dostałeś mute na 3 dni - wysłałam Ci Twoje ostrzeżenia wraz z powodami oraz wytłumaczyłam, że dostałeś automatyczną karę po 3-cim ostrzeżeniu, to dalej nie słuchałeś i okazywałeś totalny brak szacunku w kierunku administratora W84U, który poprawnie nadał karę.
Odrzucam odwołanie Smile

obraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 03.03.2021, 21:59 przez Marcelina.


Załączone pliki
.png   xd.png (Rozmiar: 38,66 KB / Pobrań: 13)
.png   Screenshot_3.png (Rozmiar: 48,26 KB / Pobrań: 8)




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości