[PODANIE] Adavvm02_


Napisał(a): Adavvm02_


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


2 posts in this topic
Adavvm02_
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
5 posts 2 threads Dołączył: Apr 2021
Video  07.04.2021, 10:22 -
#1

                                                                                                    1. Imię: Adam

2. Wiek: 15
3. Nick w grze: Adavvm02_
4. Od kiedy grasz na serwerze minecraft minecraft LeCraft.pl: 2018 rok.
5. Czas dzienny jaki możesz przeznaczyć na serwer: 2-8h
6. Czy posiadasz Facebooka i Discorda?: Tak posiadam.
7. Czy byłeś/aś karany/a na serwerze minecraft minecraft minecraft/forum/discord? Jak tak to za co?: Na forum przez pomyłkę administracji co się później wyjaśniło.
8. Wymień komendy moderacyjne które znasz:
/c off /c on: Włącza/Wyłącza chat
/tempban [nick] [czas] [powód]: Banuje gracza na dany czas.
/kick [nick] [powód]: Wyrzuca gracza z serwera minecraft.
/unban [nick]: Anuluję bana danemu graczowi.
/tempmute [nick] [czas] [powód]: Zaszywa usta danemu graczowi na dany okres czasu.
/sprawdz [nick]: Sprawdza gracza.
/ac: Chat dla administracji.
9. Czy posiadasz sprawny mikrofon? (TAK/NIE): Tak
10. Wypisz obowiązki Helpera: 
-Jest to osoba która uczy się moderować.
-Pomoc graczom w potrzebie w jakikolwiek sposób.
11. Dlaczego chciałbyś/abyś zostać Helperem?: Iż jestem miłym chłopcem, umiem to czynić iż byłem już helperem na innym serwerze minecraft. uwielbiam pomagać i jestem aktywną osobą. dlatego też startuje i piszę w podanie na helpera.
12. Napisz coś o sobie: Mam na imię Adam mam 15 lat i pochodzę z zadupia zwanym Drawsko Pomorskie, jest ono położone w woj. zachodniopomorskim. Lubię grać w gry i pomagać innym graczom. Moja pasja to Jujitsu, sporty fizyczne i granie w gry.
13. Dlaczego akurat Ciebie mamy przyjąć?: Iż jestem bardzo kulturalny, często pomagam i potrafię zaoferować 100% pomoc graczom naszego serwera minecraft co czyni mnie dobrym helperem.
14. Czy byłeś/aś już w administracji na innym serwerze minecraft minecraft? (NIE PODAWAJ IP): Tak
15. Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft minecraft LeCraft.pl? Jak tak jaki tryb i ile razy?: Creativie 1 raz.
                                                                                         16. Discord(do kontaktu): ZadymaEZZ#2871
Ten post był ostatnio modyfikowany: 07.04.2021, 10:23 przez Adavvm02_.
  
                         
           Rozdaję Karty Niczym Joker!
FaXTeR
Opiekun PVP

width=

Zbanowany

52 posts 4 threads Dołączył: Jul 2018
07.04.2021, 10:41 -
#2
Polecam napisac podanie na discordzie lecrafta bo z forum sie juz nie korzysta
Adavvm02_
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
5 posts 2 threads Dołączył: Apr 2021
07.04.2021, 10:59 -
#3
(07.04.2021, 10:41)FaXTeR napisał(a): Polecam napisac podanie na discordzie lecrafta bo z forum sie juz nie korzysta

Jasne tylko że potrzebna weryfikacja i jak chciałem dołączyć i zweryfikować to nie zadziałało i jeszcze wywaliło mnie z discorda lecrafta. ;P

(07.04.2021, 10:41)FaXTeR napisał(a): Polecam napisac podanie na discordzie lecrafta bo z forum sie juz nie korzysta

Da się bez weryfikacji wpuścić mnie?
Ten post był ostatnio modyfikowany: 07.04.2021, 11:05 przez Adavvm02_.
  
                         
           Rozdaję Karty Niczym Joker!




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości