{PODANIE} PanTrolek


Napisał(a): PanTrolleQ


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


7 posts in this topic
PanTrolleQ
Niezarejestrowany

width=

1 posts 1 threads Dołączył: Sep 2016
13.09.2016, 18:23 -
#1
1. Imię: Damian

2. Wiek:14

3. Nick W Grze : PanTrolek

4. Status Konta {Premium/Non-Premium}:Premium

5. Czas na jaki możesz poświecić na serwer: 24 godziny dziennie w Weekend od 4 do 8 godzin

6. Ile czasu grasz na serwerze minecraft Lecraft: Ponad rok

7. Posiadasz sprawny mikrofon {Tak/Nie}: tak posiadam sprawny mikrofon

7.Posiadasz Skupe oraz TeamSpeek3 :Posiadam oba

8. Jakie znasz komendy przydatne w roli młodszego Moderatora : /Ban <Nick> <Powód> , /Kick <Nick> <Powód> , /Jail <Nick> <Czas>

9. Dlaczego akurat Ciebie powinnyśmy wybrać : Jestem miły, nie wdaje się w żadne kłótnie, jestem przyjacielski, oceniam sprawiedliwie, znam sporo rzeczy o MC (Minecraft) , Jestem osobą pełną zaufania , nie daje np. bana bez powodu, zawsze tłumacze ludziom jak mają się zachować i ludzie mówią że jestem fajnym człowiekiem

!0. Informacje o sobie: Mieszkam na Zachodzie polski , aktualnie jestem w 1 klasie gimnazjum, mam psa o imieniu Wilczek oraz kotka Łatkę, w szkole uważam na lekcji i nie wdaje się w żadne bójki , jestem miłym chłopakiem,  zawsze jestem gotowy do pomocy , umiem dobrze wytłumaczyć ludziom np. w którą mają iść stronę , w czasach bójki między kolegami staram się ich rozdzielić.

                                                                                  Pozdrawiam Administrację! 
   
                                                                                    Damian <3
Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.09.2016, 18:22 przez PanTrolleQ.
Kalciaaa
Niezarejestrowany


 
13.09.2016, 19:07 -
#2
- Konto pod podanie
- Wątpię, że możesz poświęcić dziennie 24h..
- Komenda "/jail" źle wyjaśniona
- Jesteś w 1 klasie gimnazjum i masz 14 lat? Ciekawe.
- Słabo rozwinięty punkt 10 i 11
- Interpunkcja ._.

Jestem na NIE.
Szablo02
Niezarejestrowany


 
13.09.2016, 19:23 -
#3
Na NIE powody UP
Krych10
Niezarejestrowany


 
13.09.2016, 19:59 -
#4
ty życia nie masz, że przesiadujesz 24 godziny na serwerze minecraft ? na NIE  Smile
Zbuntowana125
Niezarejestrowany


 
13.09.2016, 20:02 -
#5
Na NIE.. powody UP
Kmil
Niezarejestrowany


 
13.09.2016, 20:04 -
#6
Na NIE
Jursare
Niezarejestrowany


 
14.09.2016, 15:16 -
#7
- Wątpię, że będziesz na serwerze minecraft 24 godziny w dniu... A ostatnio na serwerze minecraft byłeś 19 godzin, więc coś się Tobie to nie zgadza;
- Masz 14 lat i jesteś w 1 gimnazjum? Czyli mam rozumieć, że nie zdałeś którejś klasy?;
- Mało komend, a do tego 1 'wzór' komendy jest błędnie napisany;
- Twoje podanie mnie nie przekonuje;
- Masz słabą interpunkcję (przed przecinkiem nie ma spacji);
+/- Wiek;
+ Masz konto premium, mało osób z Administracji je posiada (chodzi mi o Administrację SkyBlocka);
+ Staż na sieci;

Wnioskując po moich powodach wyżej, moja ocena to NIE.

PS. Posty @UP prócz Kalci, miło by było, gdyby były jakieś powody, bo samo Jestem na NIE nie będzie brane pod uwagę.
pitereek
Niezarejestrowany


 
14.09.2016, 18:27 -
#8
Odrzucam.

//Zamykam.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości