[podanie] Sanataa


Napisał(a): sanata


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


3 posts in this topic
sanata
Niezarejestrowany

width=

20 posts 4 threads Dołączył: Feb 2016
16.09.2016, 17:52 -
#1
1. Imię: Agnieszka 

2. Wiek: +14

3. Nick w grze: Sanataa

4. Status konta [Premium/Non-Premium]: Premium

5. Ile czasu grasz na serwerze minecraft Lecraft: ponad rok

6. Czas, jaki możesz poświecić dziennie na serwer: ok.4 godz (ale wszystko zależy od dnia)

7. Posiadasz sprawny mikrofon? [Tak/Nie]: Tak

8. Posiadasz Skype oraz TeamSpeak 3? [Tak/Nie]: tak, posiadam obydwie te rzeczy

9. Komendy przydatne w roli Młodszego moderatora: 
                                                  mute (nick) (czas)
                                                  jail (nick)(nr wiezienia)(czas)
                                                  cc (czyszczenia chatu)
                                                  zmiany pogody i pory dnia (sun, rain, night, day)
                                                  kick (nick) (powód)
                                                  chat on
                                                  chat off
                                                  fly 
                                                  v (vanish)
10. Dlaczego akurat Ciebie powinniśmy wybrać? Przekonaj nas do siebie: Jestem na serwerze minecraft już od ok. roku. Bylam kidmodem na freebuild'dzie, wiec mam doświadczenie w takich sprawach. Lubie pomagać ludziom. Znam regulamin, oraz podstawy jezyka angielskiego.   Wydaje mi sie, ze ze starszych graczy znam praktycznie wszystkich. Jeśli chodzi o poznawanie nowych osób jestem zawsze chętna do współpracy. Staram nie mieszać sue w kłótnie, oraz nie tworzyć niepotrzebnych sporów (jestem nie konfliktowa). 

11. Dodatkowe informacje o sobie: Pochodzie z Zakopanego, jednak obecnie mieszkam w Wielkiej Brytanii. Interesuje się grafika komputerowa.  Wygrałam 1 oraz 7 karaoke organizowane na serwerze minecraft Lecraft'owym TeamSpeak. Bardzo dobrze radze sobie z nauka. Potrafie połączyć hobby z "praca". Mój ulubiony gatunek muzyczny to rock, ale także chętnie słucham metalu. Aktualnie nie uprawiam żadnego sportu, jednak w zimie lubie jeździć na łyżwach, nartach i sankach. Nie przepadam za słodyczami oraz śmieciowym jedzeniem, mimo to z moja waga nie jest najlepiej. Jestem wegetarianka! I nie- nie studiuje prawa Smile
Szablo02
Niezarejestrowany


 
16.09.2016, 17:56 -
#2
na TAK
Radeon007
Niezarejestrowany


 
16.09.2016, 17:59 -
#3
Chciałbym porozmawiać z tobą na ts jak będziesz miała czas to wbij na kanał 17
Póki co ja netural
pitereek
Niezarejestrowany


 
16.09.2016, 18:10 -
#4
Zapraszam na rozmowę kwalifikacyjną. Na kanale pomocy SkyBlock w nicku dopisz *REKRUTACJA*.

Rekrutacja pisemna: 8/10
Rektutacja ustna: 10/10

Podsumowanie: Przyjmuję na okres próbny.
Okres próbny: 23,09.16 do godz. 19:24




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości