młodszy moderator


Napisał(a): cytrus97pl


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


1 posts in this topic
cytrus97pl
Niezarejestrowany

width=

1 posts 1 threads Dołączył: Oct 2016
14.10.2016, 17:13 -
#1
imie  bartek
                                                                             wiek 17
                                                                       nick w grze cytrus97pl
                                                                       status konta:100
                                                                gram na serwerze minecraft Lecraft 5miesięcy
                                                      czasu na granie mam dużo 2 godz
                                                       posiadam bardzo sprawny mikrofon
                                                       posiadam skeypa oraz team spaek 3
                                     znam wiele komend w roli młodeszego moderatora na przyklad /fly /tp i wogule
                                            powinniście mnie wybrac bo możecie mi zaufac bo was nie oszukam
                                               urodzilem sie w 1999 maja 5
Remikkk
Niezarejestrowany


 
14.10.2016, 19:54 -
#2
(14.10.2016, 17:13)cytrus97pl napisał(a): imie  bartek
                                                                             wiek 17
                                                                       nick w grze cytrus97pl
                                                                       status konta:100
                                                                gram na serwerze minecraft Lecraft 5miesięcy
                                                      czasu na granie mam dużo 2 godz
                                                       posiadam bardzo sprawny mikrofon
                                                       posiadam skeypa oraz team spaek 3
                                     znam wiele komend w roli młodeszego moderatora na przyklad /fly /tp i wogule
                                            powinniście mnie wybrac bo możecie mi zaufac bo was nie oszukam
                                               urodzilem sie w 1999 maja 5

Przejdę do analizy.


1. Gdzie jest wzór?
2. "status konta:100" Masz status konta 100? Aha?
3. "znam wiele komend w roli młodeszego moderatora na przyklad /fly /tp i wogule" Wiele komend? Dwie komendy to moim zdaniem nie jest wiele. Poza tym ortografia.. "wogule" chciałeś chyba napisać: w ogóle.
4. "powinniście mnie wybrac bo możecie mi zaufac bo was nie oszukam" Po tym zdaniu się załamałem.


Podsumowując podanie odrzucam.

//Zamykam




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości