[PODANIE] Bubel


Napisał(a): Bubel


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


12 posts in this topic
Bubel
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
8 posts 1 threads Dołączył: Dec 2016
08.12.2016, 19:18 -
#1
1. Imię: Kuba
2. Wiek: 17
3. Nick w grze: Bubel
4. Status konta [Premium/Non-Premium]: Non-Premium
5. Ile czasu grasz na serwerze minecraft Lecraft: Na serwer wszedłem jakieś 2-3 tygodnie temu, ale aktywnie na skyblocku gram od 4 dni.
6. Czas, jaki możesz poświęcić dziennie na serwer: 2-4h
7. Posiadasz sprawny mikrofon? [Tak/Nie]: Nie
8. Posiadasz Skype oraz TeamSpeak 3? [Tak/Nie]: Tak
9. Komendy przydatne w roli Młodszego moderatora:
/kick
/mute
/jail

/cc
Dużo można wypisywać, większość komend znam Wink

10. Dlaczego akurat Ciebie powinniśmy wybrać? Przekonaj nas do siebie: Zawsze staram się sumiennie wykonywać powierzone mi zadania. Mam spory dystans do siebie, potrafię zachować spokój, mam poczucie humoru. Chcę w jak największym stopniu pomagać serwerowi. Staram się nie wdawać w kłótnie na serwerze minecraft. Ponadto ogarniam większość pluginów, sam kiedyś bawiłem się w stawianie serwerów minecraft Wink No i oczywiście chyba jako pierwszy dokładnie przeczytałem temat "wzór i wymagania" i moje podanie jako pierwsze ma właściwą nazwę tematu ;Wink Przydam się również z tego powodu, że dotychczasowa administracja nie jest w stanie odpowiedzieć na wszystkie podstawowe pytania nowych graczy Wink


11. Dodatkowe informacje o sobie: Nazywam się Kuba, w wolnym czasie zajmuje się grafiką, minecraftem, CS, oraz Rustem. Kilka razy miałem już tą rangę, jak i rangi wyższe-Admin, HeadAdmin. 

Liczę na pozytywne rozpatrzenie podania Wink
Mery009
Niezarejestrowany


 
09.12.2016, 07:25 -
#2
Plusy:
+wiek

Minusy:
-brak mikrofonu
-mało komend
-mało rozpisane podanie


Na nie, sprawny mikrofon to podstawa ;/
Bubel
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
8 posts 1 threads Dołączył: Dec 2016
09.12.2016, 21:33 -
#3
(09.12.2016, 07:25)Mery009 napisał(a): Plusy:
+wiek

Minusy:
-brak mikrofonu
-mało komend
-mało rozpisane podanie


Na nie, sprawny mikrofon to podstawa ;/

Mało komend? ;Wink Tak jak napisałem, znam większość komend, ale ich po prostu nie wypisywałem ;Wink
Dodatkowo, gdyby ktoś nie znał komend, to te komendy są tak łatwe, że nauka ich to kwestia przeczytania Wink
Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.12.2016, 21:35 przez Bubel.
MateS
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
6 posts 0 threads Dołączył: Dec 2016
09.12.2016, 23:26 -
#4
1. nie sądze żebyś miał 17 , chociaz nawet swoim podaniem mnię przekonałeś
2. sprawny mikrofon to podstawa, nie kosztuje dużo Wink
3. troche mało komend, wiem, że napisałęś "znam większość komend" ale na podaniu sie pisze dość dużo komend. Takie jakie sie zna


jestem na NEUTRAL

i jeszcze jedno: pograj troche dłużej to może sie zastanowie Wink
Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.12.2016, 23:27 przez MateS.
PigMan z ziemi zwanej Netherem, MateS  świniocoś i YouTuber.
Bubel
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
8 posts 1 threads Dołączył: Dec 2016
10.12.2016, 00:37 -
#5
(09.12.2016, 23:26)MateS napisał(a): 1. nie sądze żebyś miał 17 , chociaz nawet swoim podaniem mnię przekonałeś
2. sprawny mikrofon to podstawa, nie kosztuje dużo Wink
3. troche mało komend, wiem, że napisałęś "znam większość komend" ale na podaniu sie pisze dość dużo komend. Takie jakie sie zna


jestem na NEUTRAL

i jeszcze jedno: pograj troche dłużej to może sie zastanowie Wink
1. Niestety nie mogę ci udowodnić, że tyle mam, nie mam jak Wink
2. Idąc tym tokiem myślenia wychodzi na to, że lepszy 13-latek z mikrofonem, bez doświadczenia od doświadczonego 17-latka bez mikrofonu Wink
3. Wiele komend zależy również od permisji jakie są nadane na serwerze minecraft. Napisałem takie, jakie myślę, że mogą się przydać na KidModa.  Essentials znam bardzo dobrze Wink
MateS
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
6 posts 0 threads Dołączył: Dec 2016
10.12.2016, 12:21 -
#6
Essentials to HeadAdmin może mieć, na KidModa sie raczej nie przyda a ja mam wiecej niż 13 lat ;-;

i posiadam doświadczenie

Oraz dotychczasowa administracja odpowie na więcej pytań niż ty, bo nawet nie grasz na tym serwerze minecraft ponad miesiąc
Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.12.2016, 12:23 przez MateS.
PigMan z ziemi zwanej Netherem, MateS  świniocoś i YouTuber.
Bubel
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
8 posts 1 threads Dołączył: Dec 2016
10.12.2016, 15:56 -
#7
(10.12.2016, 12:21)MateS napisał(a): Essentials to HeadAdmin może mieć, na KidModa sie raczej nie przyda a ja mam wiecej niż 13 lat ;-;

i posiadam doświadczenie

Oraz dotychczasowa administracja odpowie na więcej pytań niż ty, bo nawet nie grasz na tym serwerze minecraft ponad miesiąc

Czy ty wiesz w ogóle co to Essentials? Wink
To nie tylko plugin dla admina, ale jeden z głównych pluginów na serwerze minecraft. Dodaje on najpotrzebniejsze komendy, również te potrzebne do moderacji, czyli dla kidmoda, moda, admina, itp Wink
Więc nie wiem dlaczego wypisujesz takie rzeczy, oraz, że masz doświadczenie ;Wink Serwer poznałem już bardzo dobrze Wink
Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.12.2016, 15:59 przez Bubel.
Bubel
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
8 posts 1 threads Dołączył: Dec 2016
13.12.2016, 11:23 -
#8
Może się ktoś w końcu zainteresować podaniami? jedne stoją już tydzień bez jakiegokolwiek odzewu ze strony administracji.
Bubel
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
8 posts 1 threads Dołączył: Dec 2016
31.12.2016, 20:36 -
#9
Podanie nieaktualne Wink Ten serwer nie zasługuje na kogoś takiego w ekipie jak ja ;-;
Administracja tak olewa serwer, że szkoda gadać... Wink
GraveyardPixie
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
2 posts 0 threads Dołączył: Dec 2016
31.12.2016, 20:58 -
#10
No tak, przecież ty jesteś tak wyjątkowy, że trzeba Ciebie prosić, byś wgl grał Smile
Nie poniżaj się.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości