[ZAMKNIĘTE]  skarga na admina


Napisał(a): seba


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


8 posts in this topic
seba
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
4 posts 3 threads Dołączył: Dec 2016
28.12.2016, 15:31 -
#1
1.Twój nickConfusedeba
2.Nick Gracza/Admininistratora: zabił mnie i pisze ze wszedłem na teren eventu bez pozwolenia a byłem za teranem spawna xd i juz event sie skonczył i sie wylogowałem i jak sie zalogowałem to juz byłem na terenie eventu xd nie raz mnie zabił dla beki 
3.Data i godzina zdarzenia:28.12.2016
4.Powód:nie wiem xd zabił bez powodu
5.Dowody screena wysle bumcykowi na fb
Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.12.2016, 11:46 przez BumCyk_.
ganjamafia
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
1 posts 0 threads Dołączył: Dec 2016
28.12.2016, 16:18 -
#2
Hahahahahahah Big Grin I jeszcze ten admin zwany "gorol" Wyzywa innych graczy i mowi ze "On moze,bo jest adminem" A zeby byc adminem to trzeba miec pojecie xD.Mówił ze jest adminem od sprawdzania cheaterow xD a sam nie potrafi xd Bo nie wiedzial ze Impact to cheaty Ale wiecie gorol uzywal huzuni i tylko tego cheata zna xD Ale teraz dojdzmy do konkretow zaslania sie adminem i wgl Sam na serwie przeklina bo przeciez jest "adminem" wyzywa,I banuje za powiedzenie prawdy nazywa to TepmBanem Gorolku mozesz juz dac mi perma kolo uja mi to lata i jeszcze sam prowokuje xD naprzyklad na FB i pozniej jak mu sie wszytsko wygarnie,to pisze "Masz bana na 2 dni" Co jest w 100000000%% Żałosne xD Pozdro dla cb adminku xD

I jeszcze dodam ze na poprzednim kocie mialem cheaty co prawda zostałem zbanowany xD Ale gorol nawet nie wiedzial co to jest LOL Xd
Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.12.2016, 16:24 przez ganjamafia.
goroltv
Admin Królestw
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
23 posts 1 threads Dołączył: Nov 2016
28.12.2016, 16:24 -
#3
wy jestescie jacys głupi xD Wy myślicie że dostajecie mute bany bez powodu? Powiem wam tyle, nie ma na serwerze minecraft gorszych graczy niz wy, nie wiem jakim cudem jeszcze bana nie macie na ip za wasze zachowanie, ganja dwa razy przylapany na cheatach i ma unban, i ty sobie zyczysz zebym cie traktował normalnie? Jesteś śmieciem i jeszcze przyznajesz sie teraz ze masz impacta, na co zreszta mam dowody w postaci nagrania jak wczoraj cheatowałeś. Co do seby, gościu jesteś parówą która ciągle wykorzystuje bugi, cwaniak który myśli że wszystkie zasady ominie i sie wycwani, nie ma tak, takich graczy nie toleruje, jak dla mnie hubi po tym co napisal teraz ma bana na ip a seba za obraze admina kolejny ban ip dziekuje dobranoc
Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.12.2016, 18:51 przez goroltv.
ToXtosieX
AntosPL23
avatar usera

width=

Zarejestrowany

16
238 posts 13 threads Dołączył: Nov 2016
28.12.2016, 17:19 -
#4
Moim zdaniem każdemu należy się kara co mam do Gorola: za dużo wulgarnych słów to nie jest odpowiednie dla admina, nie jestem nikim z administracji, więc nie wiem czy za to jest kara czy co, co mam do Ganjamafia to, że również za dużo przekleństw
seba
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
4 posts 3 threads Dołączył: Dec 2016
28.12.2016, 19:01 -
#5
(28.12.2016, 17:19)AntosPL23#toja napisał(a): Moim zdaniem każdemu należy się kara co mam do Gorola: za dużo wulgarnych słów to nie jest odpowiednie dla admina, nie jestem nikim z administracji, więc nie wiem czy za to jest kara czy co, co mam do Ganjamafia to, że również za dużo przekleństw

ta jeb sie smieciu na ryja alkoholiku jebany xd gorol jestes najbardziej zjebanym adminem i człowiekiem jakiego znam xd papap szmato
goroltv
Admin Królestw
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
23 posts 1 threads Dołączył: Nov 2016
28.12.2016, 19:04 -
#6
panu juz podziękujemy :d
BumCyk_
Czytający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

26
0 posts 1 threads Dołączył: Oct 2016
29.12.2016, 11:41 -
#7
Seba:
1. Zakaz wykorzystywania bugów gry,
2. Wszystkie błędy gry należy zgłaszać członkom Administracji.
3. Każdy gracz ma obowiązek wykonywać polecenia administracji,
4. Na serwerze minecraft jeden gracz może posiadać 1 konto. W przypadku dwóch graczy, którzy grają z tego samego adresu IP, prosimy o kontakt z Administracją,
5. Zakaz przeklinania oraz ubliżania innym graczom,
6. Zakaz spamowania,
7. Zakazane są: nękanie innych graczy oraz groźby nie związane z grą,
8. Zakaz pisania nagminnych próśb do administracji o itemy i teleportacje do innych graczy,
9. Każdy kto widzi osobę łamiącą/nadużywającą regulamin ma obowiązek zgłoszenia tego w skardze na forum lub pisząc do członka administracji w trakcie gry.

ganjamafiaxdd:
1. Każdy gracz ma obowiązek wykonywać polecenia administracji,
2. Na serwerze minecraft jeden gracz może posiadać 1 konto. W przypadku dwóch graczy, którzy grają z tego samego adresu IP, prosimy o kontakt z Administracją,
3. Zakaz przeklinania oraz ubliżania innym graczom,
4. Zakaz spamowania,
5. Zakaz używania cheatów oraz modyfikacji na serwerze minecraft. (Optifine, rei minimap itd. są dozwolone),
6. Zakazane są: nękanie innych graczy oraz groźby nie związane z grą,
7. Każdy kto widzi osobę łamiącą/nadużywającą regulamin ma obowiązek zgłoszenia tego w skardze na forum lub pisząc do członka administracji w trakcie gry.

Tyle.

Żarty żartami na serwerze minecraft, ale w pewnym momencie przesadzaliście. Dawalismy Wam dużo szans, które już wykorzystaliście. A to unban za bugi, a to za cheaty, wyzywanie itd. Ale skończyło się, jak Was nie ma na serwerze minecraft, to cisza spokój na chacie, jak tylko wejdziecie to same kłótnie, wyzywanie, przeklinanie.

Gorol na chacie przeklina po 22:00, jak jest może z 12 osób.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.12.2016, 11:47 przez BumCyk_.
Porter
Admin Królestw
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
9 posts 0 threads Dołączył: Oct 2016
30.12.2016, 10:35 -
#8
Ładne kwiatki widzę Big Grin Fakt wina leży po obu stronach, no ale regulamin tak jest ułożony, że administrator na serwerze minecraft ma o wiele większe prawa niż gracz (wiem, sam go układałem). Przymykałem wiele razy oko na to co się działo na serwerze minecraft, ale w końcu znalazł się gorol, który już wyciąga konsekwencje ze wszystkiego. Wchodząc i grając na tym serwerze minecraft, akceptujecie tym samym warunki tego regulaminu, więc musicie się do niego dopasować.
BumCyk_
Czytający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

26
0 posts 1 threads Dołączył: Oct 2016
19.01.2017, 11:26 -
#9
//Zamykam.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości