[Podanie] IzKa


Napisał(a): IzKa


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


7 posts in this topic
IzKa
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
5 posts 2 threads Dołączył: Nov 2016
31.12.2016, 06:42 -
#1
1.Imię: Nazywam się Iza.
2.Wiek: Mam 16 lat, urodziłam się 22 kwietnia.
3.Nick w grze: Na serwerze minecraft jestem dostępna pod nickiem IzKa.
4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft.: Gram na serwerze minecraft już ponad miesiąc, nie pamiętam dokładnej daty.
5.Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer.: W tygodniu dałabym radę poświęcać 5-6h, a w weekend 8 godzin dziennie.  
6. TS3/Skype/Facebook: Posiadam wszystko T3, Skype oraz Facebooka. 
7.Komendy przydatne w roli młodszego moderatora
/mute [nick] [time] = Ucisza danego gracza na określony czas.
/kick [nick] = Wyrzuca danego gracza z serwera minecraft
/ban [nick] [time] = Banuje danego gracza na określony czas. 
/v = Ukrywa na liście osób dostępnych oraz daje to, że nikt Ciebie nie zobaczy.
/sun, /rain = Zmiany pogody
/day, /night = Możliwość zmienienia nocy w dzień i dnia w noc.
/cc = Wyczyszczenie czatu
8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko: Wypełniam wszystkie wymagania, jestem ciepłą, cierpliwą i miłą osobą. Jestem odpowiedzialna, dobrze się komunikuję z drugą osobą. Jestem tolerancyjna, zanim coś napiszę/ powiem przemyślę to dwa razy. Mam już doświadczenia. Lubie pomagać i uważać, jestem lojalna. Można na mnie polegać, odrabiam zadane mi zadania domowe Wink  
9.Coś o sobie: Mieszkam w Niemczech od 2012 roku, zdałam tutejszą ''maturę'' na średnią de. 1,8 (pl. 5,2) miałam możliwości dobrać sobie przedmiot Języka Polskiego to oczywiście skorzystałam. Robię dodatkowe 2 lata szkoły, a później zobaczy się. Korzystam z laptopa, ale wszystko mi płynnie chodzi. Lubię rozmawiać, słuchać, doradzać. Z muzyki słucham wszystkiego co w ucho wpadnie, ale głównie roku. Mam 2-kę rodzeństwa obydwoje są ode mnie młodsi. W wolnym czasie szkicuje, czytam, piszę opowiadania, oglądam seriale, słucham muzyki, gram i spotykam się z przyjaciółmi. Znajduję motywację oraz inspirację w wielu rzeczach np. natura, otoczenie itp. Wcześniej pływałam przez 4 lata, i jeździłam na łyżwach w okresie zimowym a w letnim na rolkach. Urodziłam się we Wrocławiu, przeprowadziłam się w wieku 9 lat do Dzierżeniowa(dolnyśląsk), a potem w wieku 11/12 lat do Niemczech. 
10.Czy masz sprawny mikrofon?: Oczywiście posiadam sprawny mikrofon.
11.Jaki minecraft posiadasz?: Minecraft 1.11 Luncher Stillcraft 
12.Czy miałeś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft?(NIE PODAWAJ IP): Na starszych wersjach 1.5.2, 1.5.1 byłam często Administratorem na różnych serwerach, byłam też budowniczym oraz Op również często posiadałam.
13.Czy byłeś już w administracji na serwerze minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy?: Nie dotychczas jeszcze nigdy nie miałam żadnej pozycji w administracji tego serwera minecraft.


======================================
Cieplutko pozdrawiam wszystkich. Smile
IzKa
Mery009
Niezarejestrowany


 
31.12.2016, 08:51 -
#2
Plusy:
+wiek
+sporo rozpisane
Minusy:
-rzadko widzę cię na serwerze minecraft
-dosyć mało komend

Neutral z przewagą na nie ;/
IzKa
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
5 posts 2 threads Dołączył: Nov 2016
31.12.2016, 09:30 -
#3
Sądzę, że KidMod nie potrzebuje więcej komend... wkońcu to tylko KidMod a nie Admin. Smile
Tyle by ogarnąć serwer wystarcza Kidmod'owi. Smile

No i oczywiście jeszcze /tp Wink
Ten post był ostatnio modyfikowany: 31.12.2016, 09:38 przez IzKa.
Kasztan514
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

5
9 posts 3 threads Dołączył: Dec 2016
31.12.2016, 11:42 -
#4
Droga Izo,

pierwsza rzecz jaka rzuca mi się w oczy, to kolorowe podanie - wybacz, ale czyta się to bardzo źle - to nie jest przedszkole, tylko forum i kredki należy odłożyć na bok Smile
Druga sprawa to komendy które wymieniłaś. De facto wszystkiego się można nauczyć i nic się nie stanie jeśli jakiejś brakuje w podaniu, ale niepokoją mnie komendy zmieniające pogodę czy porę dnia. Sam nie lubię jak ktoś zaburza rytm serwera minecraft poprzez majstrowanie w otoczeniu.
Trzecia sprawa to Twoja dyspozycyjność. Z jednej strony jest faktycznie imponująca, z drugiej - niby grasz od miesiąca a dzisiaj widziałem Cię po raz pierwszy.

Mam nadzieję, że wybaczysz mi tę garść krytyki, tym bardziej że na pochwałę również znajdę tu miejsce: fajnie, że spełniasz wymagania formalne i masz trochę więcej lat niż to minimum. Ładnie się rozpisałaś, powiedziałaś o sobie kilka ciekawych rzeczy.

No cóż, Izo, nie przekonałaś mnie specjalnie do swojej osoby i nie jestem pewien czy to już jest pora na Twoją nominację. Gdybym jednak za jakiś czas zobaczył Cię z kolorowym nickiem w strukturach administracji, to nie byłbym zawiedziony taką decyzją Opiekuna. Nie będę stał Ci na drodze, mam tylko nadzieję, że osoby które decydują o przyjęciu zastanowią się nad tym co napisałem.

Osobiście pozostaję neutralny.

Pozdrawiam i życzę powodzenia,
Kasztan
Joni_Vince
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

14
150 posts 7 threads Dołączył: Dec 2016
31.12.2016, 12:57 -
#5
@up Co do kolorów się zgadzam, gdyby były lepiej dobrane przyjemnie by się czytało.
Edit: Na NIE
Zostałaś zbanowana za cheaty, co kompletnie odrzuca twoje podanie Smile
Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.01.2017, 20:23 przez Joni_Vince.
Limcia
Niezarejestrowany


 
02.01.2017, 17:04 -
#6
Po pierwsze: Ktoś kto chce zostać kidmodem nie może używać cheatów..
Po drugie: Masz bana
Natimate
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
17 posts 5 threads Dołączył: Jan 2017
04.01.2017, 22:16 -
#7
Jak najbardziej , jeżeli zmienisz postępowanie wobec wgrywania cheatów .
Ten post był ostatnio modyfikowany: 04.01.2017, 22:20 przez Natimate. Powód edycji: Błędy
WeronisiaQ
Niezarejestrowany


 
06.01.2017, 10:53 -
#8
Zobaczymy co z tymi cheatami.
Na dzień dzisiejszy odrzucam.
/Zamykam




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości