[PODANIE]Natimate


Napisał(a): Natimate


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


5 posts in this topic
Natimate
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
17 posts 5 threads Dołączył: Jan 2017
08.01.2017, 15:06 -
#1
1.Imię: Michał

2.Wiek: 14 lat

3.Nick w grze: Natimate

4. Od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft ?Gram na tej edycji miesiąc . Grałem na serwerze minecraft Lecraft rok temu.

5. Godzinę , dwie.

6.Czy posiadasz programy wymienione powyżej ?Tak oczywiście posiadam facebooka ,ts i skype

(ników nie napisze ,ale uprawnionym osobą oczywiście udostępnię).

7.Komendy przydatne w roli młodszego moderatora:

Czcionka zmienona.

/day

/storm

/kick nick powód

/mute nick powód

/ban-ip nick

/temban nick czas powód

/v - vanish

/time set day/night

/weather

/spawn nick 

/tptoggle 

/invsee

/senn nick – podaje ip gracza

/unban nick

/unbanip nick/ip

/cc – czyści chat

/tphere nick – teleportujemy wybranego gracza do siebie
Tylko takie znam. Myślę ,że wystarczą.
8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko:
Czemu ? Ponieważ jestem pomocnym graczem.

Często udzielam rad i pomagam graczom jak znajdę czas, a na udzielanie pomocy znajduje czas.
9.Coś o sobie:
Ja?  Interesuje się motoryzacją. Mieszkam w Warszawie i nie mam z tego powodu do dumy.

Moja rodzina pochodzi z Francji. Mam 2 rodzeństwa. Gram w klubie piłkarskim zwanym Legią… Uwielbiam zwierzęta. [b]Jestem aktorem w telewizji tvn i   canal + .[/b]
10. Czy posiadasz sprawny mik rofon ? Posiadam sprawny.
11. Jaką wersję mincrafta posiadasz ?(1.10) NoPremium (nick ma wykupiony na premium)
12.Czy na jakimś serwerze minecraft byłeś w administracji? Tak, byłem moderatorem na serwerze minecraft starszego brata cioteczne go 2 lata temu. Wtedy komend było mniej.
13. Czy byłeś w Administracji LeCrafta ? Nie byłem. 
Ten post był ostatnio modyfikowany: 08.01.2017, 18:41 przez Natimate. Powód edycji: Czcionka, kolor, pytania.
Mery009
Niezarejestrowany


 
08.01.2017, 16:42 -
#2
Podanie jest dosyć przekonujące, ale niezbyt widać wzór i nie
przyjemnie się je czyta. Neutral ;p



Po poprawie: Przekonałeś mnie na tak Big Grin
Joni_Vince
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

14
150 posts 7 threads Dołączył: Dec 2016
08.01.2017, 16:52 -
#3
Mam to samo zdanie co @up
NEUTRAL z przewagą na tak.
Popraw podanie i napisz pytania, wtedy mój głos zmieni się na TAK.
SK Nixanix
Niezarejestrowany


 
08.01.2017, 19:09 -
#4
Witam,
Dokładnie zanalizowałem twoje podanie i nie zaszalałeś tym podaniem jak dla mnie NIE, a czemuż tak?? oto wymienię parę powodów mojej oceny :
-Nie dostosowałeś się do wzoru bo pół jest napisane tak a pół tak , trzeba otworzyć wzór by dowiedzieć się o co chodzi
-Dziwnie się to czyta gdy jest tak wielką czcionką napisane
-Nie wiem czemu nie jesteś dumny z tego że mieszkasz W POLSCE , albo w Warszawie , nie rozumiem czemu wstydzisz się swojego imienia bo jak to mogę nazwać skoro zmieniłeś kolor pytania o Imię , czemu nie dokończyłeś nazwy klubu Legia (pewnie) Warszawa , trochę tutaj poprowadzę lekcje ale nie miej mi tego za złe , ale POLSKA MA DUMNĄ HISTORIĘ , każdy z nas tu obecnych powinien być dumny z tego Ze Jest Polakiem ,
-Podanie Bardzo Skromnie Napisane według mnie,
-komendy które wymieniłeś są okey ale ich nie opisałeś (chyba że nie ma takiej konieczności to okey mój błąd)
-No i ten czas (nie wpłynął on na moją ocenę jbc ) ale moim zdaniem jak serwer bd rekrutował samych ludzi co bd siedzieć po 1-2h to taki serwer bd się rozwijał w bardzo długim czasie aby coś osiągnąć

Wybacz za takie surowe traktowanie ale wole w administracji widzieć kogoś kto się stara komu zależy na dobru serwera minecraft i komu mogę zaufać a ta osoba może zaufać mi (a tym podaniem za bardzo nie zabłysnąłeś) , mojej oceny nie musisz brać pod uwagi bo to administracja podejmuje ostateczną decyzje , ale uwagi graczy mają na pewno na uwadze też , ale liczę że następnym razem bardziej się postarasz Tongue.

Pozdrawiam,
SK Nixanix.
Natimate
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
17 posts 5 threads Dołączył: Jan 2017
08.01.2017, 19:15 -
#5
Wiem, dzięki za pokorę . Ludzie nie lubią Warszawiaków przekonałem się o tym.
WeronisiaQ
Niezarejestrowany


 
12.01.2017, 18:19 -
#6
Do Polski , do Warszawiaków i okolic nie miej nic ,, jednego takiego to nawet kocham Big Grin
Podanie ma ładną koloryzację lecz czcionka jest za duża.
Za mało czasu chcesz poświęcić serwerowi. Minimum jest 3godziny dziennie a jak nie to ustalamy 21h tygodniowo.
+ Ostatnio przypadkiem napisałeś na forum raklamę innego serwera minecraft .
Odrzucam
//Zamykam




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości