[Podanie] Joni1985


Napisał(a): Joni_Vince


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


5 posts in this topic
Joni_Vince
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

14
150 posts 7 threads Dołączył: Dec 2016
12.01.2017, 18:08 -
#1
1. Imię: Jonasz
2. Wiek: Skończone 15 lat.
3. Nick w grze: Joni1985 
4. Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft: Na waszym serwerze minecraft gram od 3 tygodni.
5. Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer: Zwykle w tygodniu jestem dostępny od 2 do 5 godzin.
6. Czy posiadasz powyżej wymienione programy (Skype, Ts3, Facebook)? Jakie? Posiadam Skype, jak i Ts3, no i oczywiście Facebook'a.
7. Komendy przydatne w roli młodszego moderatora:
  • /kick <nick> <powód> - Wyrzuca danego gracza z serwera minecraft
  • /mute <nick> <powód> - Brak możliwości pisania na czacie przez danego gracza na zawsze
  • /tempmute <nick> <czas> <powód> - Brak możlwości pisania na czacie przez danego gracza na czas określony
  • /unmute <nick> - Zdejmuje mute dla danego gracza
  • /ban <nick> <powód> - Daje bana dla danego gracza na zawsze
  • /tempban <nick> <czas> <powód> - Daje bana dla danego gracza na czas określony
  • /unban <nick> - Zdejmuje bana dla danego gracza
  • /spawn <nick> - Przenosi danego gracza na spawn
  • /clear <nick> - Usuwa danemu graczu całe eq
  • /invsee <nick> - Pozwala na spojrzenie do eq danego gracza
  • /seen <nick> - Podaje ip danego gracza i pokazuje od jakiego czasu jest online lub offline.
  • /whois <nick> - Podaje podstawowe informacje o danym graczu
  • /cc - Czyści cały czat
  • /c <on lub off> - Włącza lub wyłącza czat
  • /tp <nick> - Teleportuje mnie do danego gracza bez jego zgody
8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko ? Myślę, że jestem dosyć aktywny na serwerze minecraft jak i na forum. Zawsze staram się odpowiadać graczom na zadawane przez nich pytania. Znam podstawowe komendy przydatne dla KidMod'a , a jeśli nie to zawsze mogę się czegoś douczyć.
9. Coś o sobie: Mieszkam w województwie Opolskim w Niemodlinie oddalonym od Opola o około 30 kilometrów. Przez 3 lata szukałem swojej pasji, aż w końcu okazało się, że jest nią kalistenika (czy tam Street Workout jak kto woli) . W tym roku ukończę 3 klasę gimnazjum i mam zamiar przeprowadzić się do wcześniej wspomnianego Opola i tam kontynuować moją naukę w Technikum Elektrycznym. 
10. Czy masz sprawny mikrofon: Tak, ostatnio zakupiłem.
11. Jaki minecraft posiadasz ? No-premium. Gram na launcherze by Zyczu na wersji 1.10.2
12. Czy miałeś możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft ? Niestety nigdy nie miałem tego zaszczytu, lecz mam nadzieję że dzięki temu serwerowi to się zmieni.
13. Czy byłeś już w administracji na serwerze minecraft Lecraft ? Nie, nie byłem.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.01.2017, 18:57 przez Joni_Vince.
WeronisiaQ
Niezarejestrowany


 
12.01.2017, 18:10 -
#2
Powiem tak. Twoje podanie jest bardzo ładne. Nie chce go odrzucać. Poczekam jeszcze trochę z czasem i zobaczę twoje zachowanie na serwerze minecraft.
Kasztan514
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

5
9 posts 3 threads Dołączył: Dec 2016
15.01.2017, 12:12 -
#3
Podanie bez szału, ale dość przyzwoite. Na forum jesteś aktywny, to prawda, ale jak już rozmawialiśmy - nie zawsze pozytywnie, przynajmniej w moim odczuciu. Tongue Fajnie jednak, że się udzielasz cokolwiek. Na serwerze minecraft również jesteś widoczny i to z dobrej strony. Popracuj trochę nad opanowaniem emocji, a będzie idealnie. Teraz nie widzę przeciwwskazań. Jestem na tak.
WeronisiaQ
Niezarejestrowany


 
17.01.2017, 18:29 -
#4
Chciałabym cię zobaczyć więcej na ts. Na chwilę obecną się wstrzymuję .
Crafterfeller
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

6
17 posts 3 threads Dołączył: Jan 2017
17.01.2017, 18:53 -
#5
Jestem na tak. Aktywna, miła i inteligenta osoba do tej funkcji.
WeronisiaQ
Niezarejestrowany


 
22.01.2017, 15:35 -
#6
Zapraszam na ts.lecraft.pl na rekrutację ustną.
Do nicku dopisz [Rekrutacja]




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości