[Podanie]RaxaHax


Napisał(a): RaxaHax_


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


3 posts in this topic
RaxaHax_
❤RaxaHax_❤
avatar usera

width=

Zarejestrowany

2
59 posts 4 threads Dołączył: Dec 2016
16.01.2017, 10:24 -
#1
1.Imię Wiktoria.
2.Wiek 13 lat ale w lutym kocze 14.
3.Nick w grze: RaxaHax.
4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft. Jakoś od czerwca 2016r.
5.Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer. W tygodniu 7/6 godzin a w łikendy 12 godzin.

6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie? Tak posiadam Faccebok ale niestety Skype i Ts nie posiadam.
7.Komendy przydatne w roli młodszego moderatora: Komend znam mało ale mogę się nauczyć a obecnie znam komedy: /jall /mut /time set /weatherclear /kill i /ban.
8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko: Ponieważ lubię pomagać lodżią i robię to nawet teraz i ich dobro albo potrzeby stawiam ponad swoje. 
9.Coś o sobie: Uczęszczam do 1 klasy gimnazjum im. Józefa Wybickiego w Rypinie mam młodszego brata, mam dysekcję i jestem bardzo kreatywną osobą.
10.Czy masz sprawny mikrofon ? Niestety nie.
11.Jaki minecraft posiadasz ? Jeżeli chodzi o wersje to obecnie 1.11 a jeżeli chodzi o Launcher to Shiginima.
12.Czy miałeś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft? Nie ale szybko się uczę.
13.Czy byłeś już w administracji na serwerze minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy ? Nie.
Limcia
Niezarejestrowany


 
16.01.2017, 10:34 -
#2
Masz trochę mało lat, oraz znasz mało komend.
Nie wyobrażam sobie jak masz zamiar sprawdzić gracza pod kątem cheatów jeśli nie posiadasz Skype.
Chce przypomnieć że drugim etapem rekrutacji jest rekrutacja na ts z udziałem mikrofonu...
SK Nixanix
Niezarejestrowany


 
16.01.2017, 13:02 -
#3
Witam,
Moja Ocena Brzmi Nie , oceniając cię wziąłem pod uwagę parę elementów twojego pierwszego testu na kidmoda mianowicie :
-Po Pierwsze Za Krótkie Podania (moim zdaniem nawet się nie postarałaś)
-Po Drugie Niedziałający Mikrofon , Brak Ts'a I SKype (przykro mi ale to nie mój wymysł, no ale co zrobisz jeśli administracja wymaga to trzeba się tego trzymać ;/ )
-Już Pomijam fakt o pisowni , wieku i znanych komend (bo wiadomo kiedyś musi być ten pierwszy raz)

Dam ci Radę , poczekaj z podaniem do ukończenia 14 roku życia aby spełniać wymagania + jakoś skombinuj mikrofon , ts i skype to jest ściągania instalowania itp jakieś 15-20 min , oraz przyłóż się do napisania podania i myślę ze wtedy będziesz miała naprawdę większe szanse niż teraz.

Pozdrawiam,
Sk Nixanix.
WeronisiaQ
Niezarejestrowany


 
17.01.2017, 18:27 -
#4
Nie spełniasz wymagań wiekowych.
Odrzucam
//Zamykam




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości