[Podanie] Heady


Napisał(a): Heady


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


5 posts in this topic
Heady
Ten miły
avatar usera

width=

Zarejestrowany

-5
7 posts 1 threads Dołączył: Jan 2017
17.01.2017, 13:19 -
#1
1. Imię: Adam.

2. Wiek: 21.

3. Nick w grze: Heeady.

4. Status konta [Premium/Non-Premium]: Non-P.

5. Ile czasu grasz na serwerze minecraft Lecraft: To pytanie jest dla mnie kłopotliwe. Ja tu grałem od czasów, gdy Destroyer był H@, Draster Modem, MXVOL bawił się w Lidera Budowniczych, zaś ja z BasQuu byliśmy JModami. Ponadto jedyna możliwość wysyłania podań na moderację odbywała się drogą e-mail do Head-Admina pitruka. Innymi słowy kilka lat.

6. Czas, jaki możesz poświęcić dziennie na serwer: "Ile wlezie" będzie odpowiednim określeniem.

7. Posiadasz sprawny mikrofon? [Tak/Nie]: Jasne.

8. Posiadasz Skype oraz TeamSpeak 3? [Tak/Nie]: Owszem.

9. Komendy przydatne w roli Młodszego moderatora: /ban; /kick; /tempban; /clear; /give; /spawnpoint; /setworldspawn; /msg; /time; /tp; /tpa; /weather; /cc; /v; /mute; /unmute; ew. ban-ip, pardon, banlist, invsee;

10. Dlaczego akurat Ciebie powinniśmy wybrać? Przekonaj nas do siebie: Po pierwsze, potrafię nieźle namajstrować graficzki w Photoshopie, a to spory plus, grafików nigdy dość. Po drugie, grałem tu bardzo długo i wiele już widziałem, a co za tym idzie wiem o tym projekcie możliwe więcej niż któryś Administrator. Po trzecie, prócz bycia na tym trybie Moderatorem, zalecam się również jak Administrator techniczny nt. forum, gdyż potrafię pisać autorskie style i ogólnie rzecz ujmując jestem Webmasterem. Po czwarte, a to chyba najważniejsze - Jakby nie patrzeć mam mózg, a nie oszukujmy się, połowa społeczności minecraft to przedział wiekowy 8-14 lat, w pewnym stopniu dzieci, które nie dostając tego czego chcą zaczynają się buntować i odpalać swoje Huzuni czy inne ścierwo. A już w szczególności to gimbazjum, bez obrazy.

11. Dodatkowe informacje o sobie: No dobra. Mimo, że ta informacja jest kompletnie zbyteczna bo wątpię by ktokolwiek choć raz odezwał się do mnie w grze po imieniu - nazywam się Adam, prócz bycia grafikiem komputerowym - programy Creative Cloud, głównie PS CC 2016 - robię również rendery w programie Blender, choć to nie jest jakoby praca tylko zwykłe hobby, rzecz robiona gdy się nudzę lub gdy ktoś mnie o takowy render poprosi by go sobie wykorzystać w jakiejś prezentacji. Można by rzec, że jestem jakoby "weteranem Gothica", bo gram w tą grę dłużej niż jestem na serwerze minecraft Lecraft i to głównie do tej giercy robię rendery. I od razu uprzedzę pytania - tak, webmasterem też jestem sam z siebie, ot zwykły samouk czasami mający zarobek z robienia stron internetowych.
Wiem, że "Ulf" nic Ci nie powie, drogi czytelniku, lecz to pod tym nickiem grałem w zamierzchłych czasach LC. Tknę teraz kawałek mojej przeszłości - Pojawiłem się na serwerze minecraft Lecraft razem z BasQuu, moją przyjaciółką która w tej chwili zapewne mną gardzi, poznaliśmy tu Drastera, który był wtedy Junior Moderatorem. Tak się złożyło, że spróbowaliśmy złożyć podania na moderację, obu nam się udało. Ekipa liczyła wtedy około 25 osób, sumując wszystkich z każdego trybu. BasQuu po około miesięcu wyleciała, nie będę mówić dlaczego bo to bez sensu. Ja zostałem Starszym Moderatorem, Draster Adminem, a nasz "szef" Destroyer ze skinem kurczaka w garniturku miał niemal więcej władzy niż pitruk, a on był pierwotnie założycielem LC. Z tego co widziałem pitruk jest na forum unregistered, a szkoda bo spoko był. Wracając, z powodu braku czasu, bo miałem niezły zapierdol w życiu prywatnym, sam odszedłem z ekipy. Niby miały być to chyba dwa miesiące, ale potem wyszło to co wyszło i jestem dopiero teraz.
A tak ogólnie mówiąc mam ponad dwadzieścia lat, umiem myśleć(a uwierzcie, że ostatnio rzadko widziałem ten fenomen) i jestem wielkim fanem The Walking Dead, jak i innych zombie-podobnych produkcji. 
Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.01.2017, 13:30 przez Heady.
Mery009
Niezarejestrowany


 
17.01.2017, 14:31 -
#2
Na tak Big Grin
Crafterfeller
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

6
17 posts 3 threads Dołączył: Jan 2017
17.01.2017, 16:00 -
#3
Hmm. Jestem na tak Smile
☠☢Naki☢☠
Nacjonalista :3
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
3 posts 0 threads Dołączył: Jan 2017
17.01.2017, 17:44 -
#4
Jestem na tak Smile
Heady
Ten miły
avatar usera

width=

Zarejestrowany

-5
7 posts 1 threads Dołączył: Jan 2017
17.01.2017, 21:38 -
#5
Refresh.
WeronisiaQ
Niezarejestrowany


 
17.01.2017, 22:15 -
#6
Pozwolę sobie zadecydować i odrzucić to podanie ze względu na twój krótki pobyt i sianie niepotrzebnej dramy. Twój stosunek do graczy zasługuję na karę a nie na rangę .
Odrzucam.
//Zamykam
Mam nadzieję ,że dusia mi to wybaczy.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości