Przezywa mnie i probuje wykorzystac początkujących


Napisał(a): vIRemixIv


Oceń wątek
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


4 posts in this topic
vIRemixIv
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

-2
6 posts 3 threads Dołączył: Jan 2017
Exclamation  17.01.2017, 21:29 -
#1
Zaraz napisze cytat co mi napisal wiec cytuje : ''***** zamknij sie jebniety psujo '' i to za to ze mu powiedzialem zeby nie nabieral początkujących graczy powiedziałem mu że go zglosze ale on mnie wysmial prosze o zbanowanie go permamentnie jak najszybciej . Nick tego gracza to sebastian231 . A jak chciał nabrać ? chciał sprzedać 32 chorus fruity za droższą cene niż jest stack w sklepie aha i tym co cytowałem na początku spamował tak samo tą reklamą oszukiwanej sprzedazy.
Heady
Ten miły
avatar usera

width=

Zarejestrowany

-5
7 posts 1 threads Dołączył: Jan 2017
17.01.2017, 21:34 -
#2
Przepraszam bardzo, autorowi tego tematu stanowczo należy w tempie ekspresowym zakupić świeży, nieużywany mózg.
Po pierwsze, sprzedawać swoje przedmioty może gdzie chce, kiedy chce i za jaką cenę chce. Nie zakażesz mu sprzedawać za cenę większą niż podane jest w systemowym sklepie na spawnie. Po drugie, to się stosuje do pierwszego punktu - jak zamierzasz płakać o to, że "nabrał nowyh graczuw" to weź od razu wyjdź. Po trzecie, brak dowodzików, a nikomu nie będzie się chciało sprawdzać logów całej sieci, które jakby nie patrzeć nie są od siebie oddzielone tylko wszystkie jak na każdym innym serwerze minecraft stanowią całość, więc żeby cokolwiek mu udowodnić trzeba przeszukiwać niezliczoną ilość skryptu. JEDYNE do czego można się przyczepić to rzekome obrażenie Cię, ale już nie róbmy z czegoś takiego afery. Jakby serio Cię tak dręczył dzień w dzień to można, ale jedno liche przekleństwo w Twoją stronę? Daj spokój człowieku.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.01.2017, 21:34 przez Heady.
Joni_Vince
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

14
150 posts 7 threads Dołączył: Dec 2016
17.01.2017, 21:34 -
#3
Po pierwsze: napisz według wzoru.
Po drugie: masz jakieś dowody typu: ss'y ?
Po trzecie: jeżeli już masz te dowody i napisałeś skargę według wzoru to ,,oszustwo" sebastian231 jest bezkarne. Może co najwyżej dostać mute na 10-30 minut za wulgaryzmy i obelgi w Twoją strone.
vIRemixIv
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

-2
6 posts 3 threads Dołączył: Jan 2017
18.01.2017, 16:02 -
#4
(17.01.2017, 21:34)Heady napisał(a): Przepraszam bardzo, autorowi tego tematu stanowczo należy w tempie ekspresowym zakupić świeży, nieużywany mózg.
Po pierwsze, sprzedawać swoje przedmioty może gdzie chce, kiedy chce i za jaką cenę chce. Nie zakażesz mu sprzedawać za cenę większą niż podane jest w systemowym sklepie na spawnie. Po drugie, to się stosuje do pierwszego punktu - jak zamierzasz płakać o to, że "nabrał nowyh graczuw" to weź od razu wyjdź. Po trzecie, brak dowodzików, a nikomu nie będzie się chciało sprawdzać logów całej sieci, które jakby nie patrzeć nie są od siebie oddzielone tylko wszystkie jak na każdym innym serwerze minecraft stanowią całość, więc żeby cokolwiek mu udowodnić trzeba przeszukiwać niezliczoną ilość skryptu. JEDYNE do czego można się przyczepić to rzekome obrażenie Cię, ale już nie róbmy z czegoś takiego afery. Jakby serio Cię tak dręczył dzień w dzień to można, ale jedno liche przekleństwo w Twoją stronę? Daj spokój człowieku.
WeronisiaQ
Niezarejestrowany


 
20.01.2017, 21:21 -
#5
Brak wzoru.
//Zamykam




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości