[PODANIE]Isanenxwplol KidMod


Napisał(a): MrMiki123q24


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


1 posts in this topic
MrMiki123q24
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
7 posts 4 threads Dołączył: Jan 2017
22.01.2017, 17:36 -
#1
1.Imię:Mikołaj Piechura 
2.Wiek:17
3.Nick w grze:Isanenxwplol
4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft.:Na tym serwerze minecraft gram od 4-5 dni jestem doświadczonym graczem jeśli chodzi o skyblock ,więc szybko idzie mi gra.
5.Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer.:Na serwerze minecraft gram dziennie 4-9h zależy od dnia gram zazwyczaj po nocach i popołudniu.
6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie?:Tak posiadam FB,Skype i Ts często gadam z Toook.
7.Komendy przydatne w roli młodszego moderatora:/kick <nick> <powód>  - Służy do wyrzucanie gracza z serwera minecraft.
/fly – Dzieki tej komędzie można latać.
/tp <nick> - Odwrotne do tpa ta komenda teleportuje gracza do siebie.
/tphere <nick> - Teleportuje gracza do siebie
/tp <nick kogo> <nick do kogo> - Teleportuję gracza do gracza.
/mute <nick> <powód> - Daje na zawsze Mute, ) brak możliwości pisania na czacie/tempmute <nick> <czas> <powód> - Daje mute na czas (brak możliwości pisania na czacie)
 /tempban <nick> <czas> <powód> - Daje czasowego bana. Dla kidmodów dostępne tylko w przedziale czasowym od 1s do 15m
8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko:Jestem uczciwym człowiekiem przestrzegam zasad nie nawidzę cwaniactwa,pyskowania i przeklinania bezsensownego.Chciałbym trzymać pożądek na serwerze minecraft i myślę że nadaję się do tego gram w takich godzinach gdzie niestety
9.Coś o sobie:Witaj mam na imię Mikołaj jak już wcześniej mówiłem i mam 17 lat powiesz że 17 to już za stary na Minecrafta ale dla mnie takie rozumowanie jest błędne Minecraft rozwia wyobraźnię i kreatywność.Jestem typem człowieka zaangażowanego w swoją pracę jestem wysportowany ,ponieważ ćwiczy się ale nie tu o tym.Mówili mi że mam talent do budowania nie ważne w jakiej grze pomysły często mi przychodzą do głowy dość szybko.Gram w 2 gry po za Minecraft jest to Lol i taka jedna gra Drakensang Online.
10.Czy masz sprawny mikrofon ?Posiadam sprawny mikrofon w słuchawkach jak i osobny.
11.Jaki minecraft posiadasz ? Posiadam 2 lunchery Minecraft Minecraft by Zyczu i Shiginima Launcher
12.Czy miałeś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft?:Tak miałem szansę na jednym serwerze minecraft byłem tam kidmodem a potem budowniczym i szukałem potem kolejnych dobrych serwerów minecraft.
13.Czy byłeś już w administracji na serwerze minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy ?:Niestety nie miałem takiej szansy ale będę próbować zostać jakimkolwiek opiekunem serwera minecraft.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.09.2020, 13:27 przez datura.
WeronisiaQ
Niezarejestrowany


 
22.01.2017, 18:07 -
#2
Opiekunem serwera minecraft ? Nie ma cie na serwerze minecraft nawet tygodnia.. Napisz za miesiąc.
//Zamykam




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości