[PODANIE] Hammel


Napisał(a): Hammel


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


3 posts in this topic
Hammel
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
16 posts 3 threads Dołączył: Dec 2016
22.01.2017, 23:01 -
#1
1.Imię: Dawid
2.Wiek: 17 lat
3.Nick w grze: Hammel
4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft: 23.12.2016
5.Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer: Od 2h do 3h zależnie od zajęć w szkole. W minionym okresie miałem przerwę związaną z końcem semestru i chciałem podciągnąć ocenki.

6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie?: Posiadam FB, TS, TeamViever'a, Skype, Curse
7.Komendy przydatne w roli młodszego moderatora:
/v - "Vanish" - gracz staje się niewidzialny,
/cc - Czyści chat -> Wysyła puste wiadomości,
/invsee - Otworzenie Inventory gracza ,
/jail (Gracz) (Czas) (Powód) - Więzi gracza w więzieniu serwerowym oraz odbiera możliwość pisania na chacie.
/time set - Zmiana "godziny" na serwerze minecraft ,
/whois - Sprawdzenie podstawowych statystyk gracza np. IP,
/kick (nick) (powód) - Wyrzuca gracza o podanym Nicku z serwera minecraft z podanym wcześniej powodem,
/chat on/off - Włącza/wyłącza możliwość pisania na chacie,
/mute (Gracz) (Powód) - Blokuje możliwość pisania na chacie danemu graczowi,
/tempmute (Gracz) (Czas) (Powód) - Blokuje możliwość pisania na chacie danemu graczowi na dany okres czasu,
/unmute (Gracz) -  Odblokowuje możliwość pisania na chacie danemu graczowi,
8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko: 
Chciałbym zostać wybrany ponieważ, mam bardzo duże doświadczenie. Wielokrotnie bywałem Administratorem, helper'em na innych serwerach. Przez 2 lata prowadziłem wraz ze znajomym serwer, który dobrze prosperował, lecz ze względu na liczne ataki jak i kłopoty finansowe związane z niewypłacalnością firmy od zakupów SMS musieliśmy zamknąć serwer. Staram się pomagać na ile mogę choć wiadomo, że taki zwykły gracz zbyt dużo nie może, lecz tyle ile mogę to staram się pomagać.
9.Coś o sobie:
 Witam, mam na imię Dawid, mam 17 lat oraz pochodzę z woj. Małopolskiego. Jestem uczniem 2 klasy technikum informatycznego ZSŁ w Krakowie. Od 4 lat należę do Ochotniczej Straży Pożarnej w Zatorze (EnergyLandia), a Jako, iż chodzę do szkoły oddalonej o 50 km to tylko w weekendy jestem w domu, aczkolwiek komputer ma w Krakowie obraz. Od 12-go roku życia gram również na pianinie, głównie pieśni sakralne. Jestem osoba miłą, pozytywnie nastawioną do życia lecz z goła wyglądam nieco inaczej, troszkę jak taki "maczo". Bardzo dobrze dogaduję się z rówieśnikami jak i osobami starszymi oraz młodszymi. Moją pasją jest pożarnictwo i ochrona przeciwpożarowa. W różnych turniejach wiedzy o pożarnictwie zajmowałem miejsca na podium, a moim największym osiągnięciem jest zdobycie I miejsca w turnieju wiedzy pożarniczej na szczeblu wojewódzkim. 
10.Czy masz sprawny mikrofon ?: Posiadam
11.Jaki minecraft posiadasz ?: 1.11
12.Czy miałeś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft?(NIE PODAWAJ IP): Tak, wspominałem o tym w pkt. 9
13.Czy byłeś już w administracji na serwerze minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy ?:
Nie, nie byłem
Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.01.2017, 23:02 przez Hammel.
Mery009
Niezarejestrowany


 
23.01.2017, 11:46 -
#2
Podanie bardzo fajnie napisane, czytelne i obszerne, takie jak powinno być  Smile

Ja jestem na TAK.
Powodzenia w rekrutacji.
Victoria89
Żegnam.
avatar usera

width=

Zarejestrowany

-1
13 posts 2 threads Dołączył: Dec 2016
23.01.2017, 14:07 -
#3
Ogólnie miło się czyta i jest ładnie rozpisane Smile
Nic innego tylko życzyć powodzenia Wink

Na TAK
Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.01.2017, 14:13 przez Victoria89.
dusia04
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

2
20 posts 0 threads Dołączył: Aug 2016
23.01.2017, 18:04 -
#4
Jestem na tak. Zapraszam na rekrutacje słowną na ts.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości