[Podanie]RAFIQ


Napisał(a): miki11232@wp.pl


Oceń wątek
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


5 posts in this topic
miki11232@wp.pl
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
2 posts 2 threads Dołączył: Jan 2017
28.01.2017, 21:27 -
#1
Witam. Jestem zapalonym budowniczym w minecraft zawsze chciałem pokazać coś co mogli by oglądac wszyscy gracze a nie tylko ja i moi znajomi.
1.Imię : Rafał
2.Wiek : 16 lat 2001 Wrześeń
3.Nick w grze : RAFIQ
4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft. : jest to około 2 miesięcy 
5.Serwer oraz numer działki z budowlą. : /p h RAFIQ , /p h RAFIQ 2 , dzialka -13:-28  Alikku moja budowla , -13:-25 mój projekt, 0:3 kuba132 budowalem. 

6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie? : Mam : Facebook, skype, ts,
7.Komendy przydatne w roli budowniczego(WE): /fly, //tree,//wand,//undo,//copy,//paste,//roat<wartość>,//pos1,//pos2,/j. Narazie tyle ale się pouczę.
8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko: Ponieważ lubię budować. Zawsze buduje coś co przemyślę czy to się spodoba mi i innym, narazie myśle nad wybudowaniem smoka. Zawsze chcialem pokazać graczom coś co było by fajne i ładne zarazem, teraz jeśli bym dostał budowniczego mógłbym spełnić to wszystko oraz budować większe i lepsze budowle, by pokazać graczą że każdy może ładnie budować. Chciałbym po jakimś czasie pokazywać graczom jak budować czy też może coś dodać do domku, budowli, według mnie było by to dobre dla innych graczy.
9.Coś o sobie: Jestem miłym i przyjaznym człowiekiem nieszukającym kłopotów lubię poznawać nowych ludzi, jestem zapalonym graczem.
10.Czy masz sprawny mikrofon ? : Tak
11.Jaki minecraft posiadasz ? : Niestety By Zyczu Aczykolwiek jak będę mial budowniczego schęcią zakupię orginalnego premium.
12.Czy miałeś już możliwość być członkiem administracji,budowniczym na innym serwerze minecraft?(NIE PODAWAJ IP) : Niebyłem, po raz pierwszy znalazłem tak idealny serwer żeby mieć możliwości rozwijania pasji. 
13.Czy byłeś już w administracji, byłeś budowniczym  na serwerze minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy ? : Niebyłem.

14.W jakich stylach budujesz: Buduje w stylu można powiedzieć starodawnym bardzo mi się podoba ale mam zamiar budować coś w stylu takim Chińskim ponieważ podobają mi się dach wyglądają epicko Big Grin
15.Czas jaki możesz spędzać na serverze? : Jest to 4h-8h w nagłych sytułacjach mogę wiecej.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.01.2017, 00:15 przez miki11232@wp.pl.
DrChorwi
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
5 posts 2 threads Dołączył: Jan 2017
28.01.2017, 23:00 -
#2
Patrząc na to jak się przedstawiłeś robi dobre wrażenie jak i niektóre twoje budowle. Lecz opisanie w jakim stylu budujesz lekko śmieszy lecz czemu nie można by było dać szansy Big Grin ja daję na +
Rahev_
Zbanowany

width=

Zbanowany

5 posts 1 threads Dołączył: Jan 2017
29.01.2017, 00:43 -
#3
Nie podobają mi się twoje budowle.

Na nie.
DrChorwi
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
5 posts 2 threads Dołączył: Jan 2017
29.01.2017, 01:28 -
#4
Rahev słuchaj a patrzyłeś na jego wcześniejsze budowle Wink mam go za sąsiada na działce więc wiesz xD ale ty masz swoje zdanie Big Grin
LukiLukiLuk
Niezarejestrowany


 
31.01.2017, 17:33 -
#5
Twoje budowle może nie są przeciętne ale nie posiadasz umiejętności wymaganych do zostania budowniczym. Ponadto znasz bardzo mało komend we i nawet to nie są podstawy. Znasz mało stylów budowania.
Jestem na nie
WeronisiaQ
Niezarejestrowany


 
01.02.2017, 12:03 -
#6
Przeglądałam twoje budowle z zgadzam się z lukim. Komendy to chwila nauki , z nimi nie ma problemu ale popracuj nad budowlami.
Odrzucam.
//Zamykam




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości