[Podanie] Szymekk123


Napisał(a): Szymekk123


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


11 posts in this topic
Szymekk123
Budowniczy Creative
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
10 posts 3 threads Dołączył: Feb 2017
06.02.2017, 18:29 -
#1
1.Imię: Szymon
2.Wiek: 13lat
[b]3.Nick w grze:Szymekk123[/b]
4.[b]Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft.: Około 2lata.[/b]
[b][b]5.Serwer oraz numer działki z budowlą. Serwer Creative -16;-69[/b][/b]
[b][b]6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie? TS3 oraz Skype[/b][/b]
7.Komendy przydatne w roli budowniczego(WE):
//wand - daje siekierkę
//set [id] - wypełnia całe zaznaczenie blokiem o danym id.
//replace [id] – zamienia wszystkie bloki oprócz powietrza na dany blok.
//move [ilość] [kierunek] – przesuwa zaznaczone klocki w wybranym kierunku.
//smooth - wygładza zaznaczony teren.
//copy - kopiuje zaznaczone klocki
//undo - cofa akcje
//paste - wkleja skopiowane klocki
8. [b]Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko: Myślę że dobrze będę się na nim sprawował i będę mógł pomagać graczom budować dom lub cokolwiek.[/b]
9.[b]Coś o sobie: Jestem myślę że dobrym budowniczym, jestem pomocny lubię pomagać innym graczom podczas budowy.[/b]
10.[b]Czy masz sprawny mikrofon ?: Nie posiadam sprawnego mikrofonu.[/b]
[b]11.[b]Jaki minecraft posiadasz ?: Posiadam MC By Zyczu (nonpremium)[/b][/b]
[b]12.[b]Czy miałeś już możliwość być członkiem administracji,budowniczym na innym serwerze minecraft?(NIE PODAWAJ IP): Byłem 1 raz administratorem.[/b][/b]
[b]13.[b]Czy byłeś już w administracji, byłeś budowniczym  na serwerze minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy ? : Nigdy nie byłem budowniczym na serwerze minecraft Lecraft.pl[/b][/b]
[b]14.[b]W jakich stylach budujesz: Buduje w różnych stylach, zależy co mi wpadnie do głowy.[/b][/b]



Myślę że ciepło przyjmiecie moje zgłoszenie ; ) Pozdrawiam.   
SK Nixanix
Niezarejestrowany


 
07.02.2017, 12:40 -
#2
Witam,
Oglądałem twoją działkę , zanalizowałem twoje podanie , niestety Moja ocena Wyżej Niż Neutral nie może być , dlaczego? :
-Nie Masz sprawnego mikrofonu (ale wiadomo można kupić nowy o ile chcesz to zrobić)
-Jak Dla mnie Mało Komend Napisane
-Podanie Skromnie napisane mówię tutaj o punkcie 8 i 9 (moim zdaniem można się bardziej rozpisać bo masz szerokie pole manewru)
-Ostatnia Sprawa to wiek no ale 13 jest bliżej wymagającego więc decyzje już podejmie ktoś inny , no i jeszcze ta działka nie powiem ciekawie zrobiona ale pytanie czy sam ją robiłeś w końcu masz 3 pomocników z czego 2 to admini.

Pozdrawiam,
Sk Nixanix.
Szymekk123
Budowniczy Creative
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
10 posts 3 threads Dołączył: Feb 2017
07.02.2017, 16:15 -
#3
Działkę robiłem samemu admini pomagali tylko w podłodze i zrobieniu gór ponieważ samemu trwało by to zbyt długo : ) No i nie napisałem wszystkich komend jakich znam (myślałem że tyle starczy), mikrofon możliwe że zakupie, punkty słabo rozpisane ponieważ jest to moje 3 podanie nie do końca wiedziałem co napisać. Pozdrawiam
WeronisiaQ
Niezarejestrowany


 
08.02.2017, 13:50 -
#4
Czy zakupisz mikrofon i założysz facebook ?
Szymekk123
Budowniczy Creative
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
10 posts 3 threads Dołączył: Feb 2017
08.02.2017, 15:58 -
#5
(08.02.2017, 13:50)WeronisiaQ napisał(a): Czy zakupisz mikrofon i założysz facebook ?

Pomyśle nad tym Wink
WeronisiaQ
Niezarejestrowany


 
08.02.2017, 16:01 -
#6
Ale to nie ,że pomyślisz . Od tego zależy czy ja tu cie zaproszę na rekrutację ustną czy cie odrzucę ..
Szymekk123
Budowniczy Creative
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
10 posts 3 threads Dołączył: Feb 2017
08.02.2017, 16:10 -
#7
(08.02.2017, 16:01)WeronisiaQ napisał(a): Ale to nie ,że pomyślisz . Od tego zależy czy ja tu cie zaproszę na rekrutację ustną czy cie odrzucę ..

No to kupuje ;v
Szymekk123
Budowniczy Creative
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
10 posts 3 threads Dołączył: Feb 2017
08.02.2017, 17:39 -
#8
Znalazłem mikrofon. Jednak miałem go kupionego, niestety zmienia on mój prawdziwy głos przez co będę mógł brzmieć dziwnie.






LukiLukiLuk
Niezarejestrowany


 
08.02.2017, 18:11 -
#9
Wymagane jest również posiadanie portalu społecznościowego facebook. Nie martw się nie chodzi o to żeby się z kogoś pośmiać tylko dla lepszego/szybszego kontaktu Tongue
Szymekk123
Budowniczy Creative
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
10 posts 3 threads Dołączył: Feb 2017
08.02.2017, 18:58 -
#10
Nawet jakbym założył FB to rzadko bym na niego wchodził ;v Po prostu bym zapominał Smile










Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości