[Podanie] WonszureK


Napisał(a): SzczureK


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


11 posts in this topic
SzczureK
Niezarejestrowany


 
18.02.2017, 19:44 -
#1
1.Imię: Kacpereł (Kacper)

2.Wiek: 15

3.Nick w grze: WonszureK

4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft: Ugh, trudno powiedzieć będzie coś około miesiąca. Na forum się
zarejestrowałem później.

5.Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer: Od 5 do 8 godzin.

6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie?: Posiadam wszystkie programy (tj. TS, skype, facebook, ewentualnie GaduGadu i Discord).

7.Komendy przydatne w roli młodszego moderatora:
/seen {NICK} - Sprawdza wszelkie informacje o graczu (Ranga, IP, kiedy był ostatnio na serwerze minecraft)
/kick {NICK} {Powód} - Wyrzuca gracza z serwera minecraft do lobby z podanym powodem.
/ban {NICK} {Powód} - Banowanie gracza na danym serwerze minecraft z powodem (PERM).
/tempban {NICK} {Powód} {Czas} - Banowanie na czas określony. (minuty,godziny,dni,miesiące,lata)
/jail - Wrzucamy do więzienia. W drugim argumencie wstawiamy nazwę więzienia.
/mute - Wyciszenia gracza. Czasami występuję to w potaci /tempmute.
/con lub /coff - Wyłącza lub włącza pisanie na chacie.
/cc - Wyczyszczenie chatu.
/tphere - Teleportacja gracza do siebie. Znana również pod /s.
/tp {NICK1} {NICK2} - Teleportowanie gracza1 do gracza2.
/pardon {NICK} [IP]* lub /unban {NICK} [IP]* - Odbanowanie gracza z nicku lub IP.
Komendy pogodowe;
/clear - Komenda odpowiadająca komendzie /weather clear
/sunny - j.w
/rain - j.w

8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko: Ajj, tu właśnie się mogę udu*ić. Dlaczego? Jestem życzliwy, pomocny co w sumie wlicza się w życzliwość, lubię pomagać. Nie jestem obojętny, gdy ktoś obraża inną osobę lub używa wulgaryzmów. Jak zauważyłeś/aś można mnie codziennie dostrzec na forum. Po prostu aktywność i starania są we mnie plusem. Dbam o swoje słownictwo jak i wypowiedzi w sposób zgodnym z interpunkcją oraz ortografią. Niektórzy myślą, że jestem taki poważny lecz nie. Jestem poważny gdy są poważne sprawy, proste prawda? Smile
Można ze mną pożartować lecz nie wpływając na moje stosunki rodzinne (typu "A wiesz, że spałem z Twoją mamą?").


9.Coś o sobie: Ahh, nareszcie ten punkt! A więc nazywam się Kacper obecnie jest za mną 15 wiosen,
zajmuję się programowaniem (PAWN, LUA, JAVA). Mieszkam w Warszawie (jakby to kogoś interesowało Big Grin). Jestem nieśmiałą osobą do nawiązywania nowy-
ch znajomości szczególnie w internecie. Za rok zdaję na prawo jazdy (kat. A1) w sumie to w garażu czeka już na mnie motocykl (Yamaha YZF-R125 prosto z salonu) *=*. Może opowiem krótko o moim charakterze - jestem dosyć miły i wesoły. Lubię podrywać młode administratorki (Limcia i VVera nie wchodzą w grę - Za stare dla mnie, bez urazy hahaha), z reguły jestem bardzo pomocny i życzliwy (to chyba jest to samo) wracając do mojej osoby. Mam za sobą bagaż doświadczeń na różnych stanowiskach powód jest prosty; prowadziłem dosyć znany serwer Truck na SA:MP (30+ graczy).
No to już tyle z opowiadania nt. mojej osoby, jeśli chcecie poznać resztę to zapraszam na PW lub TS ;3


10.Czy masz sprawny mikrofon ?: Oczywiście. Jestem dysponowany z telefonu, dwóch komputerów.

11.Jaki minecraft posiadasz ?: Obecnie jest to non-premium. Na dniach powinno się to zmienić.

12.Czy miałeś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft?(NIE PODAWAJ IP): Owszem, jestem aktualnie developerem lecz na serwerze minecraft Multi Theft Auto.

13.Czy byłeś już w administracji na serwerze minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy ?: Nie, nie byłem.

Poniżej zamieszczam moje zdj z ASG w Kampinoskim Parku Narodowym hihi

obraz


*Podawany często jako drugi argument w komendzie.
Jeśli będę edytował podanie to tylko w celach poprawienia błędów ortograficznych, interpunkcyjnych lub po prostu kolorystyki
podania. Wszelkie uwagi wypisujcie poniżej :Smile


PozdroooHeart



@Edit:
Dziękuję wszystkim <3 Kocham was hahah

@Edit2 - Notatka dla innych:
Dopiero w poniedziałek mogę wejść na serwer, budowa metra za oknem = coś z kablami od neta więc nie chcę lagować serwera minecraft przy pingu 20k Sad

Ines03
༺Colorful༻
avatar usera

width=

Zarejestrowany

2
19 posts 0 threads Dołączył: Jan 2017
18.02.2017, 19:55 -
#2
Jestem na taak Big Grin
Joni_Vince
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

14
150 posts 7 threads Dołączył: Dec 2016
18.02.2017, 19:58 -
#3
Brak słów.
Na tak
SzczureK
Niezarejestrowany


 
18.02.2017, 20:13 -
#4
A dziękuję :'3
Belona
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
2 posts 0 threads Dołączył: Feb 2017
18.02.2017, 20:29 -
#5
Super ! Na tak Smile
Mafixxx
Moderator creative
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
3 posts 0 threads Dołączył: Dec 2016
18.02.2017, 20:30 -
#6
Bardzo ładnie rozpisane na tak!
SzczureK
Niezarejestrowany


 
18.02.2017, 20:43 -
#7
Oho, uznanie moderatora Creative Big Grin Dziękuję ;3
Kanekiiii
Niezarejestrowany


 
Heart  18.02.2017, 20:48 -
#8
Na tak <3
Limcia
Niezarejestrowany


 
18.02.2017, 21:03 -
#9
Zapraszam na ts'a
Do nicku dopisz [Rekrutacja]
SzczureK
Niezarejestrowany


 
18.02.2017, 21:04 -
#10
O fak, dobra. Aleee ts nie działa ;-;




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości