[Podanie] DzojkerXD


Napisał(a): DzojkerXD


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


17 posts in this topic
DzojkerXD
Niezarejestrowany

width=

22 posts 2 threads Dołączył: Feb 2016
Exclamation  06.03.2016, 10:44 -
#1
1.Imię: Kuba

2. Wiek: 14

3. Nick w grze: DzojkerxD

4. Status konta [Premium/Non-Premium]: Non-Premium

5. Ile czasu grasz na serwerze minecraft Lecraft: Około 10 miesięcy

6. Czas, jaki możesz poświęcić dziennie na serwer: 4-5 h a w weekendy dłużej
 
7. Posiadasz sprawny mikrofon? [Tak/Nie]: Tak

8. Posiadasz Skype oraz TeamSpeak 3? [Tak/Nie]: Tak

9. Komendy przydatne w roli Młodszego moderatora:

Vanish- Pozwala być nie widocznym
mute- wycisza gracza
kick- wyrzuca z serwera minecraft
ban- banuje gracze nie pozwala wejść na serwer
tempban- ban na czas
jail- wsadza gracza do więzienia za jakieś przewinienie
cc- czyści chat (gdy jest reklama)
c on- wlacza chat
c off wyłącza chat

Mom zdaniem KidMod nie potrzebuje więcej komend


10. Dlaczego akurat Ciebie powinniśmy wybrać? Przekonaj nas do siebie: Moim zdaniem powinniście mnie wybrać, ponieważ lubię pomagać, jestem ogarniętą, miłą, kulturalną osobą. Kiedy ktoś potrzebuje pomocy
z chęcią tej pomocy mu udziele. Jestem uczciwą osobą, nigdy nie oszukuje, przyznaje się do popełnionych błędów. Znam komendy które potrzebuje KidMod, spełniam wszystkie
wymagania. Dużo czasu przebywam na serwerze minecraft, jestem zaufaną osobą. Jestem lubiany przez administrację, często pomagałem ProcmoYT. Byłem na wielu serwerach adminem,
nie będę podawał IP. Znam się na mojej roli, więc powinniście mnie przyjąć, obiecuję, że się sprawdze w tej roli. Więcej nie mogę nic napisać, ponieważ to oczywiste,
że powinniście mnie wybrać.


11. Dodatkowe informacje o sobie: Witam, jak i wyżej pisałem mam na imię Kuba, chodzę do I gimnazjum, mam 14 lat. Posiadam sprawny mikrofon ts3 oraz skype. Interesuję
się mechaniką w szczególności motorami. Jestem miły, kulturalny, lubię się uczyć. Moim hobby jest sport, często gram w piłkę nożną z przyjaciółmi. Zbieram znaczki.
Jak każdy młody człowiek, lubię odkrywać nowe rzeczy, jak i grać na komputerze w szczególności w Minecraft'a na serwerze minecraft Lecraft. Mam krótkie włosy, niebieski kolor oczu.
Nie mam dziewczyny, ponieważ nie chcem. Kiedyś nagrywałem na YouTube, lubię rysować, chociaż nie za bardzo mi to wychodzi. Jedynym serwerze minecraft na którym gram, jest LeCraft,
najbardziej z administracji lubię ProcmoYT. Lubię pisać opowiadania, podania, wiersze, i tym podobne. W szkole idzię mi dobrze, chyba jak każdemu. Więcej o sobie
już nie napiszę bo nie wiem co. Przepraszam jak was zanudziłem swoją osobowością.

Jest to moje 2 podanie, ale w tym podaniu rozpisałem się bardziej Smile
Pozdrawiam, Kuba.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.03.2016, 10:45 przez DzojkerXD.
ProcmoYT
Sztefan
avatar usera

width=

Zarejestrowany

9
76 posts 3 threads Dołączył: Feb 2016
06.03.2016, 10:52 -
#2
Ziomek pisałeś już podanie, ale nad tym postarałeś się bardziej. Tak zgadza się pomagałeś mi na serwerze minecraft.
Wieć moja ocena

TAK
Stee32016
Niezarejestrowany


 
06.03.2016, 11:22 -
#3
Renat.. znaczy Kuba xD

Ty pomogasz Big Grin Pomagasz Wink ... jesteś Kubą xD
Jedyne co jeszcze mogę powiedzieć to jestem na TAK Big Grin
Kimberly
Niezarejestrowany


 
06.03.2016, 13:11 -
#4
'nie bede podawal IP', nie musisz bo juz raz podawales na serwerze minecraft, dlatego masz bana na koncie RentiZ i teraz grasz na tym.
DzojkerXD
Niezarejestrowany

width=

22 posts 2 threads Dołączył: Feb 2016
06.03.2016, 13:55 -
#5
(06.03.2016, 13:11)Kimberly napisał(a): 'nie bede podawal IP', nie musisz bo juz raz podawales na serwerze minecraft, dlatego masz bana na koncie RentiZ i teraz grasz na tym.

Owszem, na koncie RentiZ przegiąłem, ale zrozumiałem swój błąd i nie zrobię już tego.
pitereek
Niezarejestrowany


 
06.03.2016, 20:53 -
#6
Na Tak.
JulieGirlPatty
Gracz

width=

19 posts 1 threads Dołączył: Feb 2016
07.03.2016, 20:18 -
#7
Na tak Big Grin
Truskawwa
Niezarejestrowany

width=

17 posts 0 threads Dołączył: Feb 2016
07.03.2016, 20:27 -
#8
Oj renatko... eeeeeee.. eee.. KUBO* ja jestem na TAK. Mimo że już nie gram na serwerze minecraft Lecraft Smile
Marticzek
Niezarejestrowany

width=

5 posts 2 threads Dołączył: Mar 2016
09.03.2016, 18:46 -
#9
Oddaj fartucha.. ;c Żartujem <3
jestem na TAK TAK TAK <3
Didson121
Niezarejestrowany

width=

8 posts 0 threads Dołączył: Feb 2016
09.03.2016, 19:54 -
#10
Owszeeem, jestem na tak.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.03.2016, 09:53 przez Didson121. Powód edycji: :v




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości