Hotel Formidable


Napisał(a): Crafterfeller


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


8 posts in this topic
Crafterfeller
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

6
17 posts 3 threads Dołączył: Jan 2017
20.03.2017, 16:52 -
#1
Hotel Formidable
___________________________________________________________________________________________________

Witam serdecznie. Chciałbym w tym wątku zaprezentować wam mój najnowszy projekt, nad którym pracowałem kilkanaście dni. Chodzi mi w tym miejscu o mój Hotel Formidable. Budowałem go samodzielnie, bez WE, aczkolwiek chcę tu podziękować mojemu przyjacielowi - szymonowibezu za użyczenie swojej działki przez co hotel jest tak duży.



Budynek zbudowałem w stylu barokowym (fasada nawiązuje również do manieryzmu). Na chwilę obecną obiekt posiada 8 apartamentów, ale w przeciągu następnego miesiąca planuję małą rozbudowę kompleksu (ostatnie piętro) dodając 2-3 nowe pokoje. Nie jest ich dużo ponieważ same te pokoje mają naprawdę imponującą powierzchnię i składają się z 3-4 pomieszczeń.


Wchodząc wejściem głównym znajdziemy się we foyer z recepcją. W lewym skrzydle hotelu znajdziemy bar oraz restaurację z mini salą widowiskowo-konferencyjną. W prawym skrzydle obiektu można zobaczyć basen z freskami, a także schody prowadzące na wyższe kondygnacje.


Apartamenty można podzielić na 2 rodzaje - na 4 apartamenty tzw. złote czyli znajdujące się w środkowej części budynku i apartamenty diamentowe z ogromnymi tarasami, które mieszczą się w tych swoistych skrzydłach hotelu.


Apartamenty złote składają się z 3 pomieszczeń: hallu, sypialni oraz toalety, natomiast apartamenty diamentowe posiadają wspomniany hall, sypialnię, łazienkę oraz salon z wyjściem na taras. W przyszłości oprócz dodatkowych pokoi chcemy dodać część spa.


obraz
Mam nadzieję, że ten skromny hotel przypadnie wam do gustu i być może podniesie poziom hotelarstwa na Le Craftcie. Liczę, że będzie on przez was licznie odwiedzany i dobrze odebrany. Dziękuję z góry za wszelkie komentarze pod ów wątkiem jak i za słowa krytyki.

Chcę ostatnimi słowami jedynie zaprosić was wszystkich na oficjalne otwarcie Hotel Formidable, które odbędzie się 25 marca 2017 roku, w piątek o godzinie 20:00. Serdecznie zapraszam każdego gracza na ów uroczystość i będzie dla mnie zaszczytem was gościć.

Pozdrawiam
confiXer
Niezarejestrowany


 
20.03.2017, 17:07 -
#2
A nie chciałbyś czasem zostać budowniczym na serwerze minecraft? Big Grin
Świetna robota, naprawdę Big Grin
SzczureK
Niezarejestrowany


 
20.03.2017, 18:59 -
#3
Najsss
Crafterfeller
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

6
17 posts 3 threads Dołączył: Jan 2017
20.03.2017, 21:27 -
#4
Dziękuję za te pozytywne oceny hotelu Smile
dragonVPL
Niezarejestrowany


 
20.03.2017, 22:15 -
#5
Imponujące , naprawde Big Grin
mateusz5
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

10
128 posts 9 threads Dołączył: Dec 2016
21.03.2017, 09:40 -
#6
Świetna budowla Big Grin

Mefusa
Niezarejestrowany


 
21.03.2017, 10:06 -
#7
Wow! Widziałem jak budowałeś. Naprawde mega mega budowla godna podziwu!
Crafterfeller
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

6
17 posts 3 threads Dołączył: Jan 2017
22.03.2017, 21:29 -
#8
Dziękuję wam wszystkim za taką dobrą renomę i ponownie zapraszam w piątek 24 marca na otwarcie!
Igarashi
Gadający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
42 posts 1 threads Dołączył: Mar 2017
22.03.2017, 22:14 -
#9
Myślę ze słowa " dobra robota " to za mało żeby to opisać. Świetnie Smile
obraz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości