[podanie] na kitmoda


Napisał(a): ziomekromek123456789_


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


5 posts in this topic
ziomekromek123456789_
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
6 posts 6 threads Dołączył: Mar 2017
24.03.2017, 19:01 -
#1
1.Imię Szymon

2.Wiek 14
3.Nick w grze:ziomekromek1234_
4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft. Gram z 3miesiące
5.Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer. jakieś 5godz na tygodniu w weekend więcej

6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie? teamspeak3 i skype
7.Komendy przydatne w roli młodszego moderatora: ban (nick) powód-banuje clear -czyści działke kick (nick gracz) kikuje unban zdejmuje bana mute wycisza gracza say-wysyła wiadomośc do wszystkich graczy tempban- banuje gracza na dany czas ac-czat administracij  cc- czyśći czat god- daje ci nieśmiertelność vanish- jest sie niewidzialnym w grze i na liscie graczy
8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko:Mam określony wiek byłem już kiedyś moderatorem na innym serwerze minecraft znam się na tym całkiem sporo chciałbym wstąpić w wasze grono administratorów i mam nadzieję że bende mógł sprawdzic jak u was jest być administratorem i chce dodać że gram na tym serwerze minecraft dopiero 3 miesiące a już ten serwer mi bardzo się spodobał bende na nim grac i mam nadzieje ze dostane kitmoda lub odrazu moderatora.
9.Coś o sobie:Mieszkam w Zamościu mam 14lat jestem doświadczonym graczem minecrafta i  jestem realistą
10.Czy masz sprawny mikrofon ? Mam mikrofon ale nie zbyt sprawny
11.Jaki minecraft posiadasz ? posiadam minecrafta we wszystkich wersiach minecraft by zyczu
12.Czy miałeś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft?(NIE PODAWAJ IP) Byłem już dwa razy trochę się na tym znam
13.Czy byłeś już w administracji na serwerze minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy ? Nie nie byłem dlatego chce spróbować mam nadzieje ze bende miał tą możliwość chciał bym zobaczyć jak jest być administratorem waszego serwera minecraft i chciał bym nim być mam taką nadzieje pozdrawiam cała administracje
Igarashi
Gadający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
42 posts 1 threads Dołączył: Mar 2017
24.03.2017, 19:33 -
#2
Zła nazwa wątku i zmień kolorystykę, rozwiń pkt 9
obraz
Mefusa
Niezarejestrowany


 
24.03.2017, 19:54 -
#3
Jezu...
Podanie pisze się co 2 tygodnie.
Zła nazwa wątku.
Graczyk
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
1 posts 0 threads Dołączył: Mar 2017
24.03.2017, 23:31 -
#4
1.Leon
2.15 lat
3.Graczyk_
4.1 miesiąc
5.8h Dziennie.
6.Ts,Facebook,skype.
7./tp , /tphere, /v, /butcher, /ban, /tempban.
8.Lubie skyblocka, podoba mi się ten serwer a z racji że mam dużo czasu bo mieszkam w Angli to mogę pomóc na serwerze minecraft.  Smile
9.Gram w minecrafta 6 lata. Znam większość komend. Umiem robić własne txt packi.Np umiem zmienić muzykę w płytach.
10.Tak.
11.Premium.
12.Survival gildie.
13.Nie.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 25.03.2017, 00:17 przez Graczyk.
Ifrinishi
Czytający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

26
0 posts 0 threads Dołączył: Mar 2017
25.03.2017, 00:14 -
#5
(24.03.2017, 23:31)Graczyk napisał(a): 1. Leon
2. 15 lat
3. Nick w grze:Graczyk_
4. 1 miesiąc
5. 8h Dziennie.
6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy? Ts,Facebook,skype.
7.Komendy przydatne w roli młodszego moderatora:  /tp , /tphere, /v, /butcher, /ban, /tempban.
8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko: Lubie skyblocka, podoba mi się ten serwer a z racji że mam dużo czasu bo mieszkam w Angli to mogę pomóc na serwerze minecraft.  Smile
9.Coś o sobie: Gram w minecrafta 6 lata. Znam większość komend. Umiem robić własne txt packi.Np umiem zmienić muzykę w płytach.
10.Czy masz sprawny mikrofon ? Tak.
11.Jaki minecraft posiadasz ? Premium.
12.Czy miałeś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft? Survival gildie.
13.Czy byłeś już w administracji na serwerze minecraft Lecraft? Nie.

???
Podanie w podaniu???
xd
obraz
WeronisiaQ
Niezarejestrowany


 
05.04.2017, 19:44 -
#6
;-;
//Zamykam




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości