[Podanie] mati33342


Napisał(a): mati33342


Oceń wątek
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


11 posts in this topic
mati33342
Niezarejestrowany

width=

1 posts 1 threads Dołączył: Feb 2016
12.02.2016, 17:39 -
#1
Cześć chciał bym złożyć podanie na kidmoda  

Imię: Mateusz

Wiek:14

Nich w grze: mati33342

Status konta: NonPremium, ale jeśli będzie trzeba to mogę kupić premium

Ile czasu grasz na serwerze minecraft Lecraft: 1rok

Czas, jaki możesz poświęcić dziennie na serwer: od 3-4h a w weekendy trochę dłużej

Posiadasz sprawny mikrofon: tak

Czy posiadasz skype/team speak: tak posiadam skype oraz teamspeek3

Komedy przydatne  w roli młodszego moderatora:
1.Ban (powód)
2.Banip
3.TempBan
4.kick
5.mute
6 komedny przydatne przy pluginach clearlag i clearchat
7.Invsee
8.enderchest
9.i inne komendy do pluginow (dodanych do moderatora)

Dlaczego akurat Ciebie powinniśmy wybrać? Przekonaj nas do siebie:
 Macie mało admninistracji na serwerze minecraft Creative. Dla tego powinniście wybrać mnie na KidModa , ponieważ będę pilnował  od 3-5 godzin dziennie, będę pomagał graczom, (nie lekceważył) każda sprawa na temat hejtera (jak ktoś zgłosi) będzie szybko rozpatrzona.Nigdy nie oszukuje graczy (jak mój kolega był , by  cheaterem to i tak zostanie ukarany).Nie chcem się wywyższać jako KidMod tylko bardzo  chcem pomóc serwerowi w jego rozwoju Smile .Moim zdanie powinniście mnie wybrać , ponieważ znam się na swojej roli , chcem żeby serwer lepiej się rozwijał, by banować cheaterów.  Odkąd tam zagrałem widzę samych chejterów, dla tego właśnie mnie powinniście wybrać jako KidModa.

Dodatkowe informacje o sobie:No więc tak coś o mnie Jestem uczciwy i uprzejmy, wykonuje polecenia admina (bez żadnych wymówek) jak zrobię coś nie tak przyznaje się do swojej winy (nie zganiam na kogoś innego) .Nie banuje ani nie mutuje bez powodu.Mam dobry stosunek do graczy a oni do mnie.W wieku 10lat pierwszy raz jechałem z kolegą samochodem był ubaw po  kolana  .Uwielbiam łowić ryby jak i grac na komputerze.
ProcmoYT
Sztefan
avatar usera

width=

Zarejestrowany

9
76 posts 3 threads Dołączył: Feb 2016
12.02.2016, 17:41 -
#2
Hmm mam trochę trudną decyzję, ponieważ podanie ładne, ale nie przekonujesz mnie, ale szanse można dać więc TAK Big Grin


Pomogłem?? Daj +1 Reputacji to nie boli dzięki Wink
kubasoon
Niezarejestrowany

width=

37 posts 1 threads Dołączył: Feb 2016
12.02.2016, 17:59 -
#3
Fajne podanie. Myśle że masz szanse pokazać na co cie stać. No po prostu ubaw po kolana.
Krych10
Niezarejestrowany


 
12.02.2016, 18:20 -
#4
Kubasoon krytykować ty to umiesz, ale jak byłeś w administracji PVP to wielki leń z ciebie był, więc nie pisz takich żałosnych postów, bo oczy od nich bolą. Co do poddania jestem na TAK, fajnie się te poddanie czyta, więc myślę, że zasługujesz na kidmoda CV
kubasoon
Niezarejestrowany

width=

37 posts 1 threads Dołączył: Feb 2016
12.02.2016, 18:24 -
#5
Po to są chyba komentarze? Do podania swojej oceny. Nie napisałem że podanie jest złe, ani nie skrytykowałem. Dlatego nie mam pojęcia o co ci chodzi. Podanie jest dobre i on ma szanse zrobić coś dla serwera minecraft w trudnych czasach kiedy tej administracji brakuje.
Krych10
Niezarejestrowany


 
12.02.2016, 20:21 -
#6
(12.02.2016, 18:24)kubasoon napisał(a): Fajne podanie. Myśle że masz szanse pokazać na co cie stać. No po prostu ubaw po kolana.

powyższym postem poniżyłeś jego poddanie, skoro sam praktycznie na pvp i na całym lc nic nie robiłeś. I nie udawaj, że tak nie było bo są na to świadkowie i ty dobrze o tym wiem  Wink
pitereek
Niezarejestrowany


 
12.02.2016, 20:23 -
#7
Podanie ładnie napisane, lecz komendy nie do końca. Lecz mimo wszystko świadczy to o twojej znajomości.
Popieram podanie Big Grin
ADZielon
Niezarejestrowany

width=

62 posts 4 threads Dołączył: Feb 2016
12.02.2016, 20:46 -
#8
Podanie Napisane fajnie, Czyta się w miarę, dlaczego w miarę ? Z powodu "Chcem" I powtarzania go trochę hmm... jak to powiedzieć "Obrzydziło" mnie czytanie dalej w skali od 1 do 10 daje ci 9. Pozdrawiam.
YukiKaj
Niezarejestrowany


 
13.02.2016, 17:48 -
#9
jestem na tak :3
Hopsin
Niezarejestrowany


 
13.02.2016, 18:11 -
#10
Jestem na tak Smile




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości