[Podanie] PanWitherPol


Napisał(a): PanWitherPol


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


5 posts in this topic
PanWitherPol
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
4 posts 3 threads Dołączył: Mar 2017
01.04.2017, 20:43 -
#1
---= WITAJCIE NA MOIM POŚCIE!!! =---

________________________________________________________


1.Imię: Jakub

2.Wiek: 15 lat

3.Nick w grze: PanWitherPol

4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft: około 1 rok

5.Serwer oraz numer działki z budowlą: lecraft.pl 1;0 albo 22;-53 na starym creative

6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie?: faceboob, skype i ts

7.Komendy przydatne w roli budowniczego(WE):niektóre np.//set //replace //overlay //copy //cut //fill //undo //load //save czyli podstawowe znam

8.Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko:sądzę po prostu że się nadaje i mam potencjał (jak nie oszlifowany diament) gdy zostanę tym budowniczym obiecuję że nie zawiodę i dam radę w tej roli 

9.Coś o sobie:gram minecraft od 2 klasy jestem fanem verteza i jego ekipy a także mandzia mieszkam na wsi woj. łódzkim chodze do 2 klasy gimnazjum (klasa matematyczna) uprawiam sport i gram na kompie w mc głownie właśnie na serwerze minecraft Lecraft.pl i jeszcze na jednym ale IP nie podam lubię bardziej koty niż psy jestem dyslektykiem więcej wad wrodzonych nie mam z charakteru jetem miły wyrozumiały za zwyczaj spokojny i troszeczkę się żądze ale tylko troszeczkę obraz 

10.Czy masz sprawny mikrofon?:tak

11.Jaki minecraft posiadasz:shigima,zyczu,i konto premium ale launcher mi nie działa obraz

12.Czy miałeś już możliwość być członkiem administracji,budowniczym na innym serwerze minecraft?:tak na serwie kolegi

13.Czy byłeś już w administracji, byłeś budowniczym  na serwerze minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy?:nie

14.[b]W jakich stylach budujesz:[/b]w stylu średniowiecza i trochę nowoczesnym 

________________________________________
dragonVPL
Niezarejestrowany


 
01.04.2017, 22:55 -
#2
Napisz co oznaczają dane komendy.

Grasz od roku ? Ja cie tam nie kojarze Tongue
Neutral
Ifrinishi
Czytający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

26
0 posts 0 threads Dołączył: Mar 2017
01.04.2017, 23:30 -
#3
Na nie 

Zgadzam się z dragonem.

A i coś mi się zdaje, że coś tu jest skopiowane bo kilka wyrazów (zdań)  widziałem w niektórych podaniach.
obraz
Mefusa
Niezarejestrowany


 
02.04.2017, 07:15 -
#4
Neutral
Nasib
Niezarejestrowany


 
02.04.2017, 19:30 -
#5
Na moim poście? Budowa zdań leżu Ciebie. Zgodze sie z bbf Dragonimiem <33. Jestem na nie
WeronisiaQ
Niezarejestrowany


 
05.04.2017, 18:56 -
#6
Pod 1 już się wypowiedziałam a to jest znów zdublowane.
//Zamykam




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości