[Podanie] Adrians0n


Napisał(a): MineDog


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


5 posts in this topic
MineDog
Niezarejestrowany

width=

6 posts 1 threads Dołączył: Mar 2016
12.03.2016, 13:57 -
#1
:
1. Imię: Adrian
2. Wiek: 14
3. Nick w grze: Adrians0n
4. Status konta [Premium/Non-Premium]: No-Premium
5. Ile czasu grasz na serwerze minecraft Lecraft: 3msc
6. Czas, jaki możesz poświęcić dziennie na serwer: 5-6h w weekendy 8-9h
7. Posiadasz sprawny mikrofon? [Tak/Nie]: Tak
8. Posiadasz Skype oraz TeamSpeak 3? [Tak/Nie]: Tak
9. Komendy przydatne w roli Młodszego moderatora: /kick /ban /mute /unmute /ipban /pardon-ip /pardon /say /tp /save /players /time /weatcher /slap /helpop /who /online /whois itd
10. Dlaczego akurat Ciebie powinniśmy wybrać? Przekonaj nas do siebie: Jestem osobą miłą, kulturalną. Można mi powierzyć obowiązki. Nie lubię gdy ktoś przeklina spami lub coś w tym stylu. Czasem gdy nie ma administracji jest na prawdę trudno ogarnąć graczy ,,Nieogarniętych'' Swego czasu byłem pomocnikiem adminstracji na pewnym serwerze minecraft i u graczy miałem dobrą opinie. Również jestem pomocny w pewnych sprawach. Potrafię podejmować decyzję dotyczącą innych. Chciałbym się również zaangażować w serwer swoją postawą myślę że dacie mi jakiekolwiek szansę.
11. Dodatkowe informacje o sobie :  Mam na imię Adrian mieszkam W Szczecinku. Mam 14 lat chodzę do gimnazjum. Lubię zapoznawać się z innymi ludźmi. Interesuję się muzyką, informatyką, piłka nożną i mechaniką samochodową. W wolnych chwilach lubię sobie popływać lub wykorzystać ten czas ze znajomymi.  Czasami też gram sobie z rodziną w gre ,,Państwa Miasta w weekendy. Na codzień po szkole gram na lecrafcie głownie na pvp i na skyblock też wchodze. A co do mnie to jestem spoko :Smile



Pozdrawiam Administrację Smile
Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.03.2016, 15:54 przez MineDog.
pitereek
Niezarejestrowany


 
12.03.2016, 14:41 -
#2
Podanie ładnie napisane.
Na Tak.
MineDog
Niezarejestrowany

width=

6 posts 1 threads Dołączył: Mar 2016
12.03.2016, 14:46 -
#3
Dziękuję za ocenę miło mi Smile
IrisCreates
Niezarejestrowany

width=

8 posts 0 threads Dołączył: Feb 2016
12.03.2016, 17:13 -
#4
Może być.
Karpiu
Niezarejestrowany


 
12.03.2016, 18:17 -
#5
Poprawione, na tak
pitruk
Niezarejestrowany


 
15.03.2016, 19:03 -
#6
Zapraszam na serwer teamspeak do kanału pomocy SkyBlock. W nicku dopisz *rekrutacja*.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości