Mobgrinder


Napisał(a): Andrij17


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


6 posts in this topic
Andrij17
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
2 posts 1 threads Dołączył: May 2017
Thumbs Down  03.05.2017, 16:40 -
#1
Witam. Mianowicie dzisiaj robiąc mobgrinder zauważyłem pewną rzecz. Zszedłem na dół zobaczyć czy wszystko działa, działało aż do czasu. Po chwili moby, które spadały nie ginęły, ale po kilku sekundach znikały. Zrobiłem wyższy podest bo pomyślałem, że to może jakieś lagi że niby się zabiły ale nadal stoją otóż nie. Podwyższyłem podest ale nadal to samo. Moby spadają i stoją przez dobre kilka sekund po tych kilku sekundach po prostu znikają. Proszę o pomoc. Nick w grze: Andrij 
Dziękuję i pozdrawiam Big Grin
Andrij17
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
2 posts 1 threads Dołączył: May 2017
04.05.2017, 19:04 -
#2
Odpowie mi ktoś w końcu? Podobno zależy wam na dobru ludzi grających na serwerze minecraft.....
ciampek202
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

2
101 posts 7 threads Dołączył: Dec 2016
04.05.2017, 19:08 -
#3
ograniczenie moobów na chunk. To forum nie tętni jakoś szczególnie życiem c':
Spokój... Ważna rzecz, w której posiadaniu jest tylko nieliczna większość z mniejszości ogromnej populacji tego świata c:
Krejzii
Niezarejestrowany


 
04.05.2017, 21:32 -
#4
Zgadzam się z UP c:

Lol, gdybyś zobaczył na innych forach aktywność to tam jest pustkowie o.O
SzczureK
Niezarejestrowany


 
04.05.2017, 22:30 -
#5
Przesyłam wiadomość od moderatora/kidmoda Skyblock (NieetykalnyGP)

"No bo jak masz laga cnie? 5 to twój komputer uważa że potwór spadł ale serwer się z nim nie zgadza bo tak naprawdę go nie ma a że grinder ma wodę która laguje i buguje to pewnie te potworki zdozyły się z tej wody wydostać on miał laga podczas tego i one u niego spadły a tu nagle jeb koniec laga i bum wracają na powierzchnię do grinder i tak cały czas pętla taka"
Ifrinishi
Czytający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

26
0 posts 0 threads Dołączył: Mar 2017
04.05.2017, 22:33 -
#6
(04.05.2017, 22:30)SzczureK napisał(a): Przesyłam wiadomość od moderatora/kidmoda Skyblock (NieetykalnyGP)

"No bo jak masz laga cnie? 5 to twój komputer uważa że potwór spadł ale serwer się z nim nie zgadza bo tak naprawdę go nie ma a że grinder ma wodę która laguje i buguje to pewnie te potworki zdozyły się z tej wody wydostać on miał laga podczas tego i one u niego spadły a tu nagle jeb koniec laga i bum wracają na powierzchnię do grinder i tak cały czas pętla taka"

Trochę się z tym zgadzam tez mam lagi przez to lekkie.
obraz
Kwiatek200
Niezarejestrowany


 
04.05.2017, 23:03 -
#7
Błąd zostanie naprawiony





Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości