[Podanie] Wolf_Black


Napisał(a): Wolf_Black


Oceń wątek
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


18 posts in this topic
Wolf_Black
Niezarejestrowany

width=

13 posts 1 threads Dołączył: Mar 2016
19.03.2016, 19:35 -
#1
1. Imię: Filip
2. Wiek:15
3. Nick w grze: Wolf_Black
4. Status konta [Premium/Non-Premium]: Premium
5. Ile czasu grasz na serwerze minecraft Lecraft: Od 2 miesięcy
6. Czas, jaki możesz poświęcić dziennie na serwer:na serwerze minecraft lastcraft poświęcam dużo czasu i lubię na nim przesiadywać więc myślę, że jestem w stanie spędzać po 4-5 h na serwerze minecraft Spędzał bym go więcej, ale każdy ma swoje życie prywatne i ja też nie chciałbym siedzieć tylko na komputerze
7. Posiadasz sprawny mikrofon? [Tak/Nie]: Tak
8. Posiadasz Skype oraz TeamSpeak 3? [Tak/Nie]: Tak
9. Komendy przydatne w roli Młodszego moderatora:/kick [b][i]/fly [b][i]/tempban  /ban  /sb tp  /cc  /tppos  /v  /banip  /jump  /top  /unban  /unbanip  /sb info  /whois  /seen  /invsee  /tptoggle  /clear  /time set  /weather /spawn[/i][/b][/b][/i]

10. Dlaczego akurat Ciebie powinniśmy wybrać? Przekonaj nas do siebie:Uważam iż jestem godnym kandydatem na owe stanowisko, ponieważ wiem z czym to się je. Mam duże doświadczenie
w pilnowaniu serwerów minecraft, łapaniu cheaterów. Pełniłem te funckję na średnich / małych serwerach, ponieważ duże jakoś mnie nie ciągną.
Jestem opanowany, wyrozumiały i cierpliwy. Nie daję się szybko wyprowadzić z równowagi. Myślę, że takie właśnie cechy
powinnien mieć każdy helper. Prócz tego jestem pomocny. Pomogę każdemu w miarę swoich możliwości. Będę również starał się godnie reprezentować serwer na tle innych serwerów minecraft.Pełniłem funkcje Helpera największych serwerach w Polsce, głównie minigames. Teraz chciałbym spróbować czegoś nowego. Wiem jak sprawdzać graczy, umiem rozpoznawać cheaty. Jeżeli podejmuję się jakiegoś zadania staram się wypełniać je jak najlepiej. Chciałbym, aby moja obecność na serwerze minecraft była zauważalna. 
11. Dodatkowe informacje o sobie: Mam na imię Filip, mam 15 lat. Chodzę do drugiej klasy gimnazjum. Mieszkam niedaleko Wrocławia, w województwie wielkopolskim. Wolne chwilę poświęcam głównie na siedzeniu na komputerze. Jestem spokojny, ale z poczuciem humoru. Interesuję się malarstwem oraz sportem. Moja ulubiona dyscyplina, to głównie bieg, szczególnie długie dystanse.
P.S Proszę o dobre oraz negatywne komentarze.Zapewne zniechęci was to że założyłem niedawno konto ale długo gram na waszym serwerze minecraft i postanowiłem,że spróbuję zarekrutować.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.03.2016, 10:06 przez Wolf_Black.
WeronisiaQ
Niezarejestrowany


 
19.03.2016, 19:37 -
#2
3mam kciuki  , choć nie widziałam cię na serwerze minecraftConfusedhy:
Wolf_Black
Niezarejestrowany

width=

13 posts 1 threads Dołączył: Mar 2016
19.03.2016, 19:38 -
#3
Dziękuje ja ciebie też nie widziałem Smile
WeronisiaQ
Niezarejestrowany


 
19.03.2016, 20:03 -
#4
A to dziwne bo siedzie codziennie minimum 6 h Wink
cloverwew
Niezarejestrowany

width=

46 posts 4 threads Dołączył: Mar 2016
19.03.2016, 21:10 -
#5
Niech będzie bo się rozbudowałeś. Ale na serwerze minecraft cie nie widziałem.
pitereek
Niezarejestrowany


 
19.03.2016, 23:58 -
#6
Nic dodać, nic ująć.
Na Tak Big Grin
Krych10
Niezarejestrowany


 
20.03.2016, 09:46 -
#7
średnio rozbudowałeś punkty 10 i 11 i rzadko cie na serwie widuje
NEUTRAL
Wolf_Black
Niezarejestrowany

width=

13 posts 1 threads Dołączył: Mar 2016
20.03.2016, 10:08 -
#8
Moim zdanie jest to wystarczająco napisane.
ProcmoYT
Sztefan
avatar usera

width=

Zarejestrowany

9
76 posts 3 threads Dołączył: Feb 2016
20.03.2016, 12:40 -
#9
jESTEM NA TAK POWODZENIA W ADMINISTRACJI Big Grin
Pomogłem??? Zostaw +1 Reputacji to nie boli Smile
--------------------------------------------------------

Wolf_Black
Niezarejestrowany

width=

13 posts 1 threads Dołączył: Mar 2016
20.03.2016, 15:38 -
#10
Dałem ci tą reputacje Tongue




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości