deadmau5 na andrzej1998


Napisał(a): Belyy Medved


Oceń wątek
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


2 posts in this topic
Belyy Medved
Moderator FreeBuild
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
10 posts 2 threads Dołączył: May 2017
12.05.2017, 16:37 -
#1
1. Nick: deadmau5
2. Na : andrzej1998
3. Data : 12 maja (około godziny 17)
4. Skarga: "Oszukanie" na 20k
5. Uzasadnienie :
Napisałem na czacie czy kupi mi ktoś 2 owce, bo ja nie mam vipa. Chwilę po tym odezwał się do mnie andrzej1998, co mnie trochę zdziwiło bo on tez nie ma.
Postanowiłem zobaczyć co wymyśli ciekawego, długo czekać nie musiałem i utwierdziłem się w przekonaniu że chce mnie najzwyczajniej oszukać. Zaczęło się
wkręcanie że on ma niby drugie konto, że z tamtego konta mi da, żebym mu tylko kasę wysłał i zaraz dostanę owce. Jakby tego było mało próbował mi wmówić
że można wybrać kolor jaki się chce ale te kolorowe są już droższe (widać to na dołączonych ss). Wysłałem mu 20k i otrzymałem zgodnie z przewidywaniami
wiadomość "Thx za hajs XD" na koniec pisał jeszcze że jest z adminem na ts i się ze mnie śmieją, chyba myślał że w to uwierzę i tego nie zgłoszę.

PS. Nie zależy mi na odzyskaniu tych pieniędzy, tylko na poinformowaniu o rzeczach jakie ten gracz robi. Wiem że była to prowokacja z mojej strony ale nie zmienia to faktu że tak robić się nie powinno. Nie każdy umie rozpoznać oszusta szczególnie młodsi gracze.
.png   zgłoszenie.png (Rozmiar: 257,92 KB / Pobrań: 55)
Dry panties on the seabed  ): 
Krejzii
Niezarejestrowany


 
12.05.2017, 17:06 -
#2
Hahahaha, takie śmieszne xDDDD kisnę L0L iksde XDDD

Taka beka że aż gorunccc XDDDDiksdeeXd








Tak to wszystko pokręcił, że bym mu nie wysyłała.
confiXer
Niezarejestrowany


 
12.05.2017, 17:32 -
#3
Dostał bana na 12h.





Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości