[Podanie] Zaaxel


Napisał(a): Zaaxel


Oceń wątek
  • 2 głosów - średnia: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


6 posts in this topic
Zaaxel
SkyBlock
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
26 posts 5 threads Dołączył: May 2017
28.05.2017, 19:20 -
#1
1.Imię: Damian
2.Wiek: 18
3.Nick w grze: Zaaxel
4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft: Lekko ponad miesiąc ostatnim czasem lecz grałem tu także jakiś niecały rok temu
5.Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer: Jakieś 2-3 godziny
6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie?: TS3, Facebook oraz SKYPE
7.Komendy przydatne w roli młodszego moderatora:
  • /tempban - tymczasowe zbanowanie gracza (nie wiem jaka kolejność, tj: nick, czas, powód czy może inaczej, zależy od skryptu/pluginu)
  • /cc - czyszczenie czatu
  • /c <on/off> - włączanie/wyłączanie czatu (jeżeli tak jest zrobione)
  • /timeset <day/night> <world> - ustawienie pory dnia na danym świecie
  • /weather clear - "czyszczenie" pogody, ustawienie na bezchmurną
  • /butcher - zabija moby w pobliżu
  • /kickall - wyrzuca wszystkich obecnych na serwerze minecraft
  • /kick <nick> <powod> - wyrzuca danego gracza z podanym powodem
  • /mute <nick> <czas> <powod> - wyciszenie danego gracza, za dany powód na określony czas (zazwyczaj w minutach)
  • /vanish - ukrycie postaci przed innymi graczami
  • /tp <nick> <nick2> - Przenoszenie jednej osoby do drugiej
8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko: Nie raz byłem administratorem na różnych serwerach, niestety szczęścia do nich nie miałem (Po kilku miesiącach nie miały z czego się utrzymywać lub właściciel się przestawał interesować)
9.Coś o sobie: Mam na imię Damian, 18 lat oraz mieszkam w okolicach Lublina. Do szkoły uczęszczam natomiast w centrum miasta, więc wynajmuje stancje, co za tym idzie mam czas na grę. Lubię grać w siatkówkę, jeździć motocyklami oraz powoli zaczynam uczyć się drift'ów autem (na razie nie wychodzi Big Grin )
10.Czy masz sprawny mikrofon?: Oczywiście, że mam
11.Jaki minecraft posiadasz?: Premium z dostępem do wszystkich wersji MC
12.Czy miałeś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft?(NIE PODAWAJ IP): Tak, na kilku serwerach, oraz na swoim własnych chociaż nie miałem funduszy na jego rozgłos :/
13.Czy byłeś już w administracji na serwerze minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy?: Ani razu nie byłem tutaj w administracji
Ronczasty
N0 3L0 710M3Q/BYŁY MOD
avatar usera

width=

Zarejestrowany

8
457 posts 34 threads Dołączył: Mar 2017
28.05.2017, 20:05 -
#2
Myślę, że nie masz godności aby dojść do administracji wiesz dlaczego? Już tłumacze
Krytykowałeś @WeronisiaQ na innym forum.
Na NIE

Zaaxel
SkyBlock
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
26 posts 5 threads Dołączył: May 2017
28.05.2017, 20:29 -
#3
(28.05.2017, 20:05)Limonkaaa napisał(a): Myślę, że nie masz godności aby dojść do administracji wiesz dlaczego? Już tłumacze
Krytykowałeś @WeronisiaQ na innym forum.
Na NIE

Krytykowałem? Kiedy? Jak? W jaki sposób? Masz dowody? Inne forum? To już nie można grać na innych serwerach gdy mam zamiar wstąpić do administracji? Wiem, że nie powinienem wypowiadać się w swoim podaniu ale tego nie mogę pozostawić bez odpowiedzi
FrezzyYT
Niezarejestrowany


 
28.05.2017, 20:36 -
#4
Ładne podanie, jeśli  to ze Weronikę obraziles nie jest prawdą to jestem na tak 
Rakaliusz_
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

18
7 posts 5 threads Dołączył: Apr 2017
29.05.2017, 17:48 -
#5
(28.05.2017, 20:05)Limonkaaa napisał(a): Myślę, że nie masz godności aby dojść do administracji wiesz dlaczego? Już tłumacze
Krytykowałeś @WeronisiaQ na innym forum.
Na NIE

Prosze w postaci screenow badz linku DOWODY
ToXtosieX
AntosPL23
avatar usera

width=

Zarejestrowany

16
238 posts 13 threads Dołączył: Nov 2016
29.05.2017, 18:19 -
#6
Oczywiscie ze na TAK, od kiedy nie mozna grac sobie na roznych serwerach lub siedzien na innych forach? A co do tego co napisala/nalisal limonkaaaa nie ma konkretnych dowodow

Pozdrawiam
WeronisiaQ
Niezarejestrowany


 
29.05.2017, 22:47 -
#7
A ty mnie nie wyzywałeś przypadkiem ?
//Zamykam




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości