Pantera2121


Napisał(a): Pantera2121


Oceń wątek
  • 5 głosów - średnia: 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


15 posts in this topic
Pantera2121
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

5
6 posts 1 threads Dołączył: Jun 2017
Heart  09.06.2017, 20:17 -
#1
1.Imię: Marta

2.Wiek: 14 lat

3.Nick w grze: Pantera2121

4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft: przepraszam, ale nie pamiętam, ale wydaje mi się, że ostatnie miesiące 2016 roku

5.Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer: zależy w jakie dni, czyli od 2 do 4-5 godzin, w weekend więcej.


6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie? Facebook (ale nie używam, lecz mogę zacząć) i Skype (TeamSpeak 3 też)

7.Komendy przydatne w roli młodszego moderatora: 
/mute <nick> <czas> - wycisza gracza na określony czas

/unmute <nick> - odcisza gracza na czacie

/ban <nick> <powód> - blokuje gracza na serwerze minecraft z określonym powodem 

/unban <nick> - odblokowuje gracza na serwerze minecraft

/kick <nick> <powód>- wyrzuca gracza z serwera minecraft przez podany powód 

/cc - czyści czat

/offc - wyłącza czat

/onc - włącza czat

/tpa <nick> - teleportuje do gracza

/jail <nick> - zamyka gracza w więzieniu

/unjail <nick> - wypuszcza z więzienia
/weather clear - zmienia z deszczu/burzy na słoneczko :3

/time set <np. day> - zmienia godzinę

8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko: Wydaje mi się, że mam dobre relacje z innymi graczami, jestem pomocna i sprawiedliwa. Nie toleruje przeklinania i kłamstwa. Bardzo podoba mi się wasz serwer  i bardzo lubię na nim grać. To jedyny polski serwer, na którym gram, więc wyciągnijcie wnioski - jest w nim coś extra ;D. Chciałabym pomóc w jego rozwijaniu. Wiem też, że czasem gdy ja gram nie ma żadnego KidMode'a, więc ja mogłabym "wypełnić lukę". Chciałabym też pomagać ludziom, bo wiem, że niektórzy nie sobie sami nie radzą.

9.Coś o sobie: Mam 14 lat i jestem z Warszawy. Uwielbiam czytać, a moje ulubione serie to: The Maze Runner, Piąta Fala, Spirit Animals oraz lubie czytać książki po angielsu. Chodzę na Karate tradycyjne (Karate-Do Tsunami) i lubię grać w siatkówkę. Mam ambicje na zostanie lekarzem, kocham biologię i fizykę (tak jestem dziwna XD). Lubie informatykę (przeróbkę w photoshopie, robienie prezentacji itp.). Jestem ambitne, pomysłowa, kreatywna, zabawna i przede wszystkim inteligentna (nie zrozumcie mnie źle, nie chodzi mi o przechwalanie się).Nie nawidzę przeklinania i kłamsta - nie toleruje takich ludzi. Nie nawidzę niesprawiedliwości i nachalności oraz egoizmu. W wojnie na pociski ze mną nie masz szans XD (między innymi dlatego, że nie obchodzi mnie co o mnie myślą inni). Gram też w wiele innych grier np. Slime Rancher, Sniper Elite v2, Her Story, Paladins oraz AION. Kocham Imagine Dragons i Melanie Martinez.

10.Czy masz sprawny mikrofon? Tak

11.Jaki minecraft posiadasz? Premium

12.Czy miałeś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft? Nie   Sad 

13.Czy byłeś już w administracji na serwerze minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy? Nie  Sad


Jeśli jakieś są to przepraszam za błędy :3
Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.06.2017, 18:23 przez Pantera2121.
Ronczasty
N0 3L0 710M3Q/BYŁY MOD
avatar usera

width=

Zarejestrowany

8
457 posts 34 threads Dołączył: Mar 2017
09.06.2017, 20:23 -
#2
Mało grasz (godziny)
TeamSpeak Nie posiadasz
Za krótko w 8 pkt

Na NIE

Ifrinishi
Czytający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

26
0 posts 0 threads Dołączył: Mar 2017
09.06.2017, 20:27 -
#3
Wymagany wiek 14 lat , ty masz 14 lat więc (+)

Od kiedy grasz Jeśli ostatnie miesiące 2016. To też bo to wyjaśnia ,że grasz powyżej 1 miesiąca. (+)


Trochę mało czasu na serwer. (-)

Skype potrzebujesz do sprawdzania graczy pod kątem cheatów. Reszta jest OK. (+)

Komendy, komendy... Nie jestem pewien ale chyba skopiowane z internetu (mogę się mylić).


;_; ,,Oczy mi krwawią od patrzenia na osoby ortografia jest fe... Co poradzisz? Dzieci też grają w mc.

Punkt 8 i 9 (+).

Neutral z przewagą na TAK.
obraz
Pantera2121
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

5
6 posts 1 threads Dołączył: Jun 2017
09.06.2017, 21:07 -
#4
(09.06.2017, 20:23)Limonkaaa napisał(a): Mało grasz (godziny)
TeamSpeak Nie posiadasz
Za krótko w 8 pkt

Na NIE

Mam TeamSpeaka i już rozwinęłam punkt 8
Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.06.2017, 12:39 przez Pantera2121.
Kalcy
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
1 posts 0 threads Dołączył: Jun 2017
Thumbs Up  09.06.2017, 22:17 -
#5
Myślę, że będziesz się nadawała.
Widzę tu same plusy
Wiek jest okej, wszystkie wymagania spełnione, a z opisu jesteś idealną kandydatką

Zdecydowanie jestem a TAK  Big Grin
michal_a
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
1 posts 0 threads Dołączył: Jun 2017
09.06.2017, 22:38 -
#6
hej, super opis. 14 lat to może troszkę za mało, ale pewnie sobie dasz radę. Jak trenujesz Karate to co to dla ciebie jakiś minecraft hehe. Myślę, że byś się przydała na serwie, bo chyba takich osób potrzebujemy nie ;D

Zdecydowanie na TAK
K1S10_TH3_B34R
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
1 posts 0 threads Dołączył: Jun 2017
09.06.2017, 22:41 -
#7
nie widzę żadnych minusów, wiek i reszta jest w porządku, myślę że się nadajesz

Jestem na tak
WeronisiaQ
Niezarejestrowany


 
09.06.2017, 23:12 -
#8
Komendy skopiowane z neta. Zawieszam podanie dopóki nie napiszesz sama tych które umiesz lub uważasz ,że mogą ci się sprzydać .
Pantera2121
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

5
6 posts 1 threads Dołączył: Jun 2017
09.06.2017, 23:17 -
#9
(09.06.2017, 23:12)WeronisiaQ napisał(a): Komendy skopiowane z neta. Zawieszam podanie dopóki nie napiszesz sama tych które umiesz lub uważasz ,że mogą ci się sprzydać .
Nie skopiowałam z neta, wybrałam je tylko ale w sumie masz rację że wcale nie wszystkie by się przydały. Przepraszam za to i poprawiłam podanie. Wybrałam te które według mnie się najbardziej przydadzą. Jeszcze raz przepraszam za zamieszanie.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.06.2017, 23:19 przez Pantera2121.
FrezzyYT
Niezarejestrowany


 
10.06.2017, 11:06 -
#10
neutral powody @up




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości