[Podanie] TheSpoky14


Napisał(a): TheSpoky14


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


23 posts in this topic
TheSpoky14
Paciateq :3

width=

11 posts 1 threads Dołączył: Mar 2016
26.03.2016, 16:16 -
#1
Imię:Weronika
Wiek:13
na jakim serwerze minecraft kandydujesz?:Creative
Nick w grze:TheSpoky14
Status konta:Non-premium
Jak długo grasz na serwerze minecraft?: Pół roku
Czas spędzony na serwerze minecraft:Codziennie, około 3-6 godz.
Czy posiadasz sprawny mikrofon?:Nie, ale kupie na AllegroxD
Czy posiadasz TeamSpeak lub Skype?: Posiadam to i to
Przydatne komendy:
/kick (nick)
/ban (czas) (nick) Lub na odwrót nick-czas
/jail (czas) (nick) Lub na odwrót nick-czas
/mute (czas) (nick) Lub na odwrót nick-czas
/cc (czyszczenie chatu)
/chat off/on

Znam więcej ale wymieniłam ważne... Big Grin


Dlaczego ciebie mamy wybrać?: Powinniscie mnie wybrac, bo jestem porządna i miła, często się denerwuje
ale mi przechodzi... Ortografie mam dobrą, lecz często porobie błędów...
Lubie często poszaleć, ale jestem ogarnięta... Administracja jest miła i bym chciała do niej
dołączyć... Pomagała bym graczom i nie dawała kicków, Jailów, mutów i banów... Bez powodu...
na serwerze minecraft gram jakies pół roku... I zawsze marzyłam by się dostać do tej miłej atmostwery
administracji... Chce dla graczy jak najlepiej... Więc to wszystko jest z serca gracze moi...

Dodatkowe informacje: Powiem krótko, że lubię koty... Często gdy mam doła szkicuje...
Mam dosyć dużo znajomych w szkole... Zawsze się ze mną smieją... i mi pomagają w 
trudnych sprawach... Często smieją się ze mnie... Ale to nic... Lubie ich i potem smieje
się nawet z siebie. Nawet dogaduje się z graczami, by mieć więcej znajomosci... Czy ich
lubie czy nie... Zawsze będe dla nich miła, dobra, i szlachetna.. Gdy będą potrzebować
pomocy pomogę im i wszystko będzie dobrze... Staram się być miła i pomocna w każdej
chwili.... Gdybym została Młodszą Modertatorką, wchodzila bym codziennie i pomagała
wam. A gdybyscie mieli problem zglosiliscie by się do mnie... Każdy jest dobry... Ale musi
się dowiedzieć, i postarać się... W każdym drzemie dobro... Nawet gdybyscie musieli tak 
głęboko kopać... A jak się już dokopiesz wszystko stanie się jasne i dobre... Pomagała bym
na każde pytanie od nowego gracza... I starego... Praca dla Administracji by szła szybciej
jak i dla was... Wiem nie mieliscie by wolnosci... Ale... Postaram się być dobrą Młodszą Moderatorką...
Jesli wogle nią zostanę.... Każdy jest inny... Choć wiem że każdy ma to samo serce... I tą samą dobroć. Smile

Przepraszam ze tak mało... Ale się spieszyłam


Pozdrawia~Spoky
Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.03.2016, 20:22 przez TheSpoky14.
Serduszko
Niezarejestrowany

width=

8 posts 2 threads Dołączył: Mar 2016
26.03.2016, 17:27 -
#2
(26.03.2016, 16:16)TheSpoky14 napisał(a): Imię:Weronika
Wiek:13
na jakim serwerze minecraft kandydujesz?:Creative
Nick w grze:TheSpoky14
Status konta:Non-premium
Czas spędzony na serwerze minecraft:Codziennie, około 3-6 godz.
Czy posiadasz sprawny mikrofon?:Nie, ale kupie na Allegro
Czy posiadasz TeamSpeak lub Skype?: Posiadam Skype
Przydatne komendy:
/kick (nick)
/ban (czas) (nick) Lub na odwrót nick-czas
/jail (czas) (nick) Lub na odwrót nick-czas
/mute (czas) (nick) Lub na odwrót nick-czas
/cc (czyszczenie chatu)
/chat off/on

Znam więcej ale wymieniłam ważne... Big Grin


Dlaczego ciebie mamy wybrać?: Powinniscie mnie wybrac, bo jestem porządna i miła, często się denerwuje
ale mi przechodzi... Ortografie mam dobrą, lecz często porobie błędów...
Lubie często poszaleć, ale jestem ogarnięta... Administracja jest miła i bym chciała do niej
dołączyć... Pomagała bym graczom i nie dawała kicków, Jailów, mutów i banów...
na serwerze minecraft gram jakies pół roku... I zawsze marzyłam by się dostać do tej miłej atmostwery
administracji... Chce dla graczy jak najlepiej... Więc to wszystko jest z serca gracze moi...

Dodatkowe informacje: Powiem krótko, że lubię koty... Często gdy mam doła szkicuje...
Mam dosyć dużo znajomych w szkole... Zawsze się ze mną smieją... i mi pomagają w 
trudnych sprawach... Często smieją się ze mnie... Ale to nic... Lubie ich i potem smieje
się nawet z siebie. Nawet dogaduje się z graczami, by mieć więcej znajomosci... Czy ich
lubie czy nie... Zawsze będe dla nich miła, dobra, i szlachetna.. Gdy będą potrzebować
pomocy pomogę im i wszystko będzie dobrze...

Przepraszam ze tak mało... Ale się spieszyłam


Pozdrawia~Spoky

Szpokełku Jesztem na tak Smile Moim zdaniem porządnie napisanie podanie Wink  Może i czasem puszczają ci nerwy ale przechodzi ;D
Wercia12345
Osoba Która Lubi Blue

width=

50 posts 0 threads Dołączył: Feb 2016
26.03.2016, 20:18 -
#3
No jestem na tak , ale czasami nerwy masz nawet na cały dzień. Rozwaliło mnie z tym Allegro
Kimberly
Niezarejestrowany


 
26.03.2016, 21:54 -
#4
Podanie fajnie rozpisane, komendy tez dobre.
TheSpoky14
Paciateq :3

width=

11 posts 1 threads Dołączył: Mar 2016
26.03.2016, 22:01 -
#5
(26.03.2016, 21:54)Kimberly napisał(a): Podanie fajnie rozpisane, komendy tez dobre.

Dziękuje Kindzio... Podanie robiłam szybko z powodu że już wczesniej miałam ale źle kliknełam i musiałam robić od nowa  Smile

(26.03.2016, 20:18)Wercia12345 napisał(a): No jestem na tak , ale czasami nerwy masz nawet na cały dzień. Rozwaliło mnie z tym Allegro

Oj no wiem  Big Grin mnie też Wink
Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.03.2016, 22:02 przez TheSpoky14.
Wercia12345
Osoba Która Lubi Blue

width=

50 posts 0 threads Dołączył: Feb 2016
26.03.2016, 22:03 -
#6
Z tym allegro moim zdaniem nie musiałaś pisać.
pitereek
Niezarejestrowany


 
26.03.2016, 22:14 -
#7
Popieram Big Grin
Hopsin
Niezarejestrowany


 
26.03.2016, 23:54 -
#8
Na Tak.
TheSpoky14
Paciateq :3

width=

11 posts 1 threads Dołączył: Mar 2016
27.03.2016, 09:13 -
#9
Dziękuje że mnie popieracie... Jesli zostane Młodszą Moderatorką, Będe wam pomagać... Życzę miłego komentowania... Big Grin
CookieeeXD
Ciastka Życiem <3 <3

width=

22 posts 3 threads Dołączył: Feb 2016
27.03.2016, 12:06 -
#10
Spokuś, jestem na tak, lecz jedno mi nie pasuje. Wiek... Ale i tak jestem na TAK :*




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości