[ODRZUCONE] Julaa1256


Napisał(a): Julaa1256


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


8 posts in this topic
Julaa1256
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
7 posts 5 threads Dołączył: Jun 2017
Thumbs Up  26.06.2017, 00:06 -
#1
1. Imię: Julia
2.  Wiek: 15 lat
3. Nick w grze: Julaa1256
4. Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft: około 2 lat
5. Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer: Więc tak, jak jest szkoła to od. 3-4 godzin, jak dni wolne typu wakacje to od 5-7 godzin, to też zależy.
6. Czy posiadasz wyżej wymienione komendy?Jakie?: Posiadam Skype, Facebooka i Ts, z ts mam aktualnie małe problemy techniczne.
7. Komendy przydatne w roli młodszego moderatora: 
/Kick (nick) - wyrzuca gracza z serwera minecraft
/ mute (nick) - wycisza gracza na wyznaczony czas (piszemy obok czas trwania mute)
/ ban (nick) - daje graczowi bana 
/Cc - czyści czat
/Vanish - daje mi niewidzialność
/Chat on/off wyłącza lub włącza czat
/tphere (nick) - teleportuje do mnie gracza
/invsee (nick)- pokazuje mi co dany gracz ma w ekwipunku
/pardon (nick) odbanowuje gracza
/spawn (nick) teleportuje wybranego gracza na spawn
/tp (gracza 1) (gracza 2)- teleportuje gracza do gracza
/ipban (nick) (powód)- banuje IP gracza
/unmute (nick) - Jakby wyłącza mute od gracza
/clear - czyści działkę
/msg (nick) (wiadomość ) - wysyła wiadomosc do gracza
/say - wysyła wiadomość do każdego z graczy
/tp (nick)- teleportuje się za zgodą
/tpa (nick) - teleportuje się po prostu bez zgody i wiedzy
/whois (nick) - pokazuje informacje o graczu np. IP
/bc (wiadomość)- wyświetla na czacie ogłoszenie
8.Dlaczego Ciebie mam wybrać na to stanowisko ?
Więc tak, wydaje mi się, że podołałabym obowiązkom które posiada KidMod, jestem często i długo na serwerze minecraft co jest akurat dużą zaletą. Nie jestem osobą która przeklina, nie toleruje spamu, ani obrażania. Chciałabym jakoś pomóc, by stworzyć jakąś fajną przyjazną atmosfere do grania, bo te serwery są po to, by miło sobie pograć z znajomymi, a nie kłócić się. Jestem stanowcza, ale nie za stanowcza, słucham każdego i wybieram najlepszą opcję.  Jako zwykły gracz czasami zwracam uwagę komuś, by np. nie reklamował, czy nie spamił. Wiele razy wspomagałam LeCrafta i kupywałam Vipy/Mvipy i inne jakieś dodatki.
Wybieram opcję sprawiedliwe dla obu stron i nigdy nikogo nie traktuję lepiej a innego gorzej. Lubię pomagać i stosuję się do zastrzerzeń i obowiązków. Chciałabym przedewszystkim pomóc w pilnowaniu tego czatu, bo to są ludzie i każdy jest inny i inaczej piszę, inni dobrze się zachowują inni przeklinają itp. trzeba temu jakoś zapowiedz, bo grają też na takich serwerach dzieci.
9. Coś o sobię ?
Jestem Julka, mam 15 lat.
Interesuję się gimnastyką artystyczną. W wolnym czasie lubię poświęcić się nauki języków obcych m.in. Japońskiego, angielskiego, francuskiego, migowego ćwiczę rozciąganie i oczywiście najczęściej gram w Minecrafta. Jestem przeciętnym uczniem. Kocham Japonię i bardzo chciałabym tam kiedyś pojechać. Mieszkam w małym mieście, gdzie nie ma dużego ruchu.  Każdy dzień jest dla mnie wyjątkowy, bo staram się spełniać marzenia. Prowadzę zdrowy i aktywny tryb życia, czyli codzienne rozciąganie, bieganie. Lubię sport, ale nie za bardzo lubię pływać i grać w piłkę nożną.  Interesuje mnie też grafika komputerowa i fotografia, z którą chcę wiązać też swoją przyszłość. Potrafie stworzyć łatwe stronki, bannery i broszurki. Lubie grać w minecrafta, przez pół życia grałam na singleplayer, ale dopiero około po 2 latach samotnego grania, brat pokazał mi multiplayer, napoczątku było trudno, bo miałam stary komputer, ale kiedy kupiłam już nowszy z 2 godzin grania spędzałam, aż 5 godzin przez komputerem grając w mc. Na LeCrafcie gram ok. 2 lat, grałam jeszcze na tej starej jakby ,,wersji''  Kieruję się mottem życiowym, który informuję nas, abyśmy nigdy się nie poddawali.
10. Czy masz sprawny mikrofon ? - Tak, mam
11. Jaki minecraft posiadasz - Minecraft Premium
12. Czy miałeś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft- Tak miałam, byłam moderatorem, ale  niestety na dzień dzisiejszy zdechły z powodu kosztów.
13.. Czy byłeś już w administracji LeCraft - Nie, nie byłam

Pozdrawiam
Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.06.2021, 09:22 przez datura.
Majaquuu
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

14
560 posts 24 threads Dołączył: Jan 2017
26.06.2017, 06:29 -
#2
1. Imię: Julia
2.  Wiek: 15 lat
3. Nick w grze: Julaa1256
4. Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft: około 2 lat
5. Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer: Więc tak, jak jest szkoła to od. 3-4 godzin, jak dni wolne typu wakacje to od 5-7 godzin, to też zależy.
6. Czy posiadasz wyżej wymienione komendy?Jakie?: Posiadam Skype, Facebooka i Ts, z ts mam aktualnie małe problemy techniczne.
7. Komendy przydatne w roli młodszego moderatora:
/Kick (nick) - wyrzuca gracza z serwera minecraft
/ mute (nick) - wycisza gracza na wyznaczony czas (piszemy obok czas trwania mute)
/ ban (nick) - daje graczowi bana
/Cc - czyści czat
/Vanish - daje mi niewidzialność
/Chat on/off wyłącza lub włącza czat
/tphere (nick) - teleportuje do mnie gracza
/invsee (nick)- pokazuje mi co dany gracz ma w ekwipunku
/pardon (nick) odbanowuje gracza
/spawn (nick) teleportuje wybranego gracza na spawn
/tp (gracza 1) (gracza 2)- teleportuje gracza do gracza
/ipban (nick) (powód)- banuje IP gracza
/unmute (nick) - Jakby wyłącza mute od gracza
/clear - czyści działkę
/msg (nick) (wiadomość ) - wysyła wiadomosc do gracza
/say - wysyła wiadomość do każdego z graczy
/tp (nick)- teleportuje się za zgodą
/tpa (nick) - teleportuje się po prostu bez zgody i wiedzy
/whois (nick) - pokazuje informacje o graczu np. IP
/bc (wiadomość)- wyświetla na czacie ogłoszenie
8.Dlaczego Ciebie mam wybrać na to stanowisko ?
Więc tak, wydaje mi się, że podołałabym obowiązkom które posiada KidMod, jestem często i długo na serwerze minecraft co jest akurat dużą zaletą. Nie jestem osobą która przeklina, nie toleruje spamu, ani obrażania. Chciałabym jakoś pomóc, by stworzyć jakąś fajną przyjazną atmosfere do grania, bo te serwery są po to, by miło sobie pograć z znajomymi, a nie kłócić się. Jestem stanowcza, ale nie za stanowcza, słucham każdego i wybieram najlepszą opcję.  Jako zwykły gracz czasami zwracam uwagę komuś, by np. nie reklamował, czy nie spamił. Wiele razy wspomagałam LeCrafta i kupywałam Vipy/Mvipy i inne jakieś dodatki.
Wybieram opcję sprawiedliwe dla obu stron i nigdy nikogo nie traktuję lepiej a innego gorzej. Lubię pomagać i stosuję się do zastrzerzeń i obowiązków. Chciałabym przedewszystkim pomóc w pilnowaniu tego czatu, bo to są ludzie i każdy jest inny i inaczej piszę, inni dobrze się zachowują inni przeklinają itp. trzeba temu jakoś zapowiedz, bo grają też na takich serwerach dzieci.
9. Coś o sobię ?
Jestem Julka, mam 15 lat.
Interesuję się gimnastyką artystyczną. W wolnym czasie lubię poświęcić się nauki języków obcych m.in. Japońskiego, angielskiego, francuskiego, migowego ćwiczę rozciąganie i oczywiście najczęściej gram w Minecrafta. Jestem przeciętnym uczniem. Kocham Japonię i bardzo chciałabym tam kiedyś pojechać. Mieszkam w małym mieście, gdzie nie ma dużego ruchu.  Każdy dzień jest dla mnie wyjątkowy, bo staram się spełniać marzenia. Prowadzę zdrowy i aktywny tryb życia, czyli codzienne rozciąganie, bieganie. Lubię sport, ale nie za bardzo lubię pływać i grać w piłkę nożną.  Interesuje mnie też grafika komputerowa i fotografia, z którą chcę wiązać też swoją przyszłość. Potrafie stworzyć łatwe stronki, bannery i broszurki. Lubie grać w minecrafta, przez pół życia grałam na singleplayer, ale dopiero około po 2 latach samotnego grania, brat pokazał mi multiplayer, napoczątku było trudno, bo miałam stary komputer, ale kiedy kupiłam już nowszy z 2 godzin grania spędzałam, aż 5 godzin przez komputerem grając w mc. Na LeCrafcie gram ok. 2 lat, grałam jeszcze na tej starej jakby ,,wersji''  Kieruję się mottem życiowym, który informuję nas, abyśmy nigdy się nie poddawali.
10. Czy masz sprawny mikrofon ? - Tak, mam
11. Jaki minecraft posiadasz - Minecraft Premium
12. Czy miałeś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft- Tak miałam, byłam moderatorem, ale  niestety na dzień dzisiejszy serwery upadły z powodu kosztów.
13.. Czy byłeś już w administracji LeCraft - Nie, nie byłam

Pozdrawiam

Jestem na tak zmien ilosc komend na mniejsza

Bardziej czytelna wersja na górze
Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.06.2017, 06:30 przez Majaquuu.
Julaa1256
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
7 posts 5 threads Dołączył: Jun 2017
26.06.2017, 10:45 -
#3
1. Imię: Julia
2.  Wiek: 15 lat
3. Nick w grze: Julaa1256
4. Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft: około 2 lat
5. Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer: Więc tak, jak jest szkoła to od. 3-4 godzin, jak dni wolne typu wakacje to od 5-7 godzin, to też zależy.
6. Czy posiadasz wyżej wymienione komendy?Jakie?: Posiadam Skype, Facebooka i Ts, z ts mam aktualnie małe problemy techniczne.
7. Komendy przydatne w roli młodszego moderatora:
/Kick (nick) - wyrzuca gracza z serwera minecraft
/mute (nick) - wycisza gracza na wyznaczony czas (piszemy obok czas trwania mute)
/ban (nick) - daje graczowi bana
/Cc - czyści czat
/Vanish - daje mi niewidzialność
/Chat on/off wyłącza lub włącza czat
/invsee (nick)- pokazuje mi co dany gracz ma w ekwipunku
/pardon (nick) odbanowuje gracza
/ipban (nick) (powód)- banuje IP gracza
/unmute (nick) - Jakby wyłącza mute od gracza
/say - wysyła wiadomość do każdego z graczy
/whois (nick) - pokazuje informacje o graczu np. IP
/bc (wiadomość)- wyświetla na czacie ogłoszenie
8.Dlaczego Ciebie mam wybrać na to stanowisko ?
Więc tak, wydaje mi się, że podołałabym obowiązkom które posiada KidMod, jestem często i długo na serwerze minecraft co jest akurat dużą zaletą. Nie jestem osobą która przeklina, nie toleruje spamu, ani obrażania. Chciałabym jakoś pomóc, by stworzyć jakąś fajną przyjazną atmosfere do grania, bo te serwery są po to, by miło sobie pograć z znajomymi, a nie kłócić się. Jestem stanowcza, ale nie za stanowcza, słucham każdego i wybieram najlepszą opcję.  Jako zwykły gracz czasami zwracam uwagę komuś, by np. nie reklamował, czy nie spamił. Wiele razy wspomagałam LeCrafta i kupywałam Vipy/Mvipy i inne jakieś dodatki.
Wybieram opcję sprawiedliwe dla obu stron i nigdy nikogo nie traktuję lepiej a innego gorzej. Lubię pomagać i stosuję się do zastrzerzeń i obowiązków. Chciałabym przedewszystkim pomóc w pilnowaniu tego czatu, bo to są ludzie i każdy jest inny i inaczej piszę, inni dobrze się zachowują inni przeklinają itp. trzeba temu jakoś zapowiedz, bo grają też na takich serwerach dzieci.
9. Coś o sobię ?
Jestem Julka, mam 15 lat.
Interesuję się gimnastyką artystyczną. W wolnym czasie lubię poświęcić się nauki języków obcych m.in. Japońskiego, angielskiego, francuskiego, migowego ćwiczę rozciąganie i oczywiście najczęściej gram w Minecrafta. Jestem przeciętnym uczniem. Kocham Japonię i bardzo chciałabym tam kiedyś pojechać. Mieszkam w małym mieście, gdzie nie ma dużego ruchu.  Każdy dzień jest dla mnie wyjątkowy, bo staram się spełniać marzenia. Prowadzę zdrowy i aktywny tryb życia, czyli codzienne rozciąganie, bieganie. Lubię sport, ale nie za bardzo lubię pływać i grać w piłkę nożną.  Interesuje mnie też grafika komputerowa i fotografia, z którą chcę wiązać też swoją przyszłość. Potrafie stworzyć łatwe stronki, bannery i broszurki. Lubie grać w minecrafta, przez pół życia grałam na singleplayer, ale dopiero około po 2 latach samotnego grania, brat pokazał mi multiplayer, napoczątku było trudno, bo miałam stary komputer, ale kiedy kupiłam już nowszy z 2 godzin grania spędzałam, aż 5 godzin przez komputerem grając w mc. Na LeCrafcie gram ok. 2 lat, grałam jeszcze na tej starej jakby ,,wersji''  Kieruję się mottem życiowym, który informuję nas, abyśmy nigdy się nie poddawali.
10. Czy masz sprawny mikrofon ? - Tak, mam
11. Jaki minecraft posiadasz - Minecraft Premium
12. Czy miałeś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft- Tak miałam, byłam moderatorem, ale  niestety na dzień dzisiejszy serwery upadły z powodu kosztów.
13.. Czy byłeś już w administracji LeCraft - Nie, nie byłam

Pozdrawiam

(zmniejszyłam liczbę komend )
Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.06.2017, 10:54 przez Julaa1256.
Ainey
Niezły gość!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

5
71 posts 4 threads Dołączył: Jan 2017
26.06.2017, 11:36 -
#4
Na tak
haukol
Niezarejestrowany


 
27.06.2017, 02:30 -
#5
Nie wiem po co wy kopiujecie te podania
Wiek +
Komendy +
Fajnie rozpisane jestem ciekaw jak byś się sprawiła w roli kitmoda ;/
szymelon
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
11 posts 4 threads Dołączył: Jun 2017
27.06.2017, 09:19 -
#6
tak
GauGan
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

3
15 posts 2 threads Dołączył: Jun 2017
28.06.2017, 12:33 -
#7
+ Wiek
+ Komendy
+ Fajnie rozpisane
- Nie czytelne

Na TAK, teraz tylko czekaj na jakiegoś administratora by Cię zaprosił na tsa Wink
ZelkiMymNalogiem
Żelka
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
54 posts 1 threads Dołączył: May 2017
29.06.2017, 17:02 -
#8
Po co wy to kopiujecie XD
Osobiście mnie mocno razi w oczy to podanie ale jestem na tak xd
Nazywam się Żelka. xd

WeronisiaQ
Niezarejestrowany


 
02.07.2017, 13:52 -
#9
//Odrzucam





Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości