[Podanie] hubiczek2


Napisał(a): hubiczek2


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


5 posts in this topic
hubiczek2
Niezarejestrowany

width=

1 posts 1 threads Dołączył: Mar 2016
27.03.2016, 23:07 -
#1
1. Imię: Hubert.
2. Wiek: 14 lat.
3. Nick w grze: hubiczek2.
4. Status konta [Premium/Non-Premium]: Non-Premium.
5. Ile czasu grasz na serwerze minecraft Lecraft: 2 miesiące.
6. Czas, jaki możesz poświęcić dziennie na serwer: 2-3 godziny.
7. Posiadasz sprawny mikrofon? [Tak/Nie]: Tak.
8. Posiadasz Skype oraz TeamSpeak 3? [Tak/Nie]: Tak posiadam Skype oraz TeamSpeak3.
9. Komendy przydatne w roli Młodszego moderatora: /cc, /mute, /unmute, /god, /fly, /kick, /banip, /unbanip, /setwarp
10. Dlaczego akurat Ciebie powinniśmy wybrać? Przekonaj nas do siebie: Jestem osobą humorystyczną, jestem bardzo kulturalny oraz miły. Chciałbym pomagać administratorom pilnując porządek na serwerze minecraft.
Moja ortografia jest na poziomie bardzo wysokim więc nie będę popełniał błędów ortograficznych.
11. Dodatkowe informacje o sobie: Mieszkam w woj. Pomorskim, a dokładnie w Czersku małej miejscowości liczącej niemal 10 tys. mieszkańców, interesuję się sportem, a dokładniej piłką ręczna oraz piłką nożną.
Moim ulubionym piłkarzem ręcznym jest Antonii Łangowski który pochodzi z mojej miejscowości, a piłkarzem nożnym jest Leo Messi.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.03.2016, 23:10 przez hubiczek2.
YukiKaj
Niezarejestrowany


 
28.03.2016, 08:17 -
#2
Twój styl językowy jest koszmarny. Nie używasz przecinków w miejscach, w których powinny się znaleźć. Nie umiesz odmieniać - ,,pilnując porządek na serwerze minecraft''. Mimo, że znasz ortografie, jak i podstawowe zasady pisowni, to popełniasz błędy stylistyczne i składniowe.
Spełniasz wymagania, natomiast czas, który jesteś w stanie poświęcić serwer /dziennie/ jest minimalny.
Podanie nie przekonało mnie - Czekam na wypowiedź innych użytkowników.
Moja Ocena: Na nie
TheSpoky14
Paciateq :3

width=

11 posts 1 threads Dołączył: Mar 2016
28.03.2016, 08:23 -
#3
ZA mały rozpis, nie przekładasz kropek do przecinków.... Jestem na nie
Krych10
Niezarejestrowany


 
28.03.2016, 13:09 -
#4
jak dla mnie poddanie napisane, aby dostać rangę, bo jakbyś się przyłożył to byś nie popełnił aż takich błędów ortograficznych stylistycznych itp jakie zostały wyżej wymienione.

na NIE
pitereek
Niezarejestrowany


 
28.03.2016, 13:23 -
#5
Na Nie.
Podanie słabo rozwinięte.
Karpiu
Niezarejestrowany


 
30.03.2016, 12:41 -
#6
Odrzucam.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości