[ODRZUCONE] Podanie na Kidmoda


Napisał(a): Maniek22Pl


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


2 posts in this topic
Maniek22Pl
Zbanowany

width=

Zbanowany

19 posts 2 threads Dołączył: Jul 2017
01.07.2017, 17:17 -
#1
1.Imię Michal
2.Wiek 16
3.Nick w grze: Maniek22PL
4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft. 1-2 mies (Na Stronie dlugo nie jestem bo gralem tylko dla zabawi.)
5.Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer. 9-10 Godzin.. jak nie gram w cs! ale kiedy jest sobote/piatek to moge grac 24/7  ponidzialek do piataku pracuje Big Grin

6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie? Mam FB/Skype/Snapchat/TS3
7.Komendy przydatne w roli młodszego moderatora: 
- Mute Nick czas powod
- Tempban nick czas powod
- unmute Nick
- Kick
- Chat on/off
- Chat cc/clear/c
- tp
- s = teleportuje gracza do siebie.
- vanish 
- Ban nick powod
8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko: Bo wiem jak byc KidMod/Mod i tez znam duzo kommend takie ktore kidmod/mod nie maja dostepu. Bo wam brakuje kidmodow na creative i jestem pewny ze bede dobry jako kidmod. Pomagam ludziom (ale czsami gracze ignoruje cie i dupa jest). Wam brakuje aktywnego kidmod/mod na creative bo tam duzo graczy gra Smile  
9.Coś o sobie: Jestem Technikiem. duzo pomagam ludziom ktorzy nie wiedza gdzie maja isc. Gram na PC/PS4/Xbox. Mam Snapchat ktos chce dodac Big Grin?. Mieszkam teraz w islandii ale sie urodzilem w polsce. w Isladnii jestem juz 11 lat. I powiem ze fajnie tam jest ale i tak chce do Polski bo jest tam lepiej
10.Czy masz sprawny mikrofon ? Tak
11.Jaki minecraft posiadasz ? Premium
12.Czy miałeś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft?(NIE PODAWAJ IP) Tak Bylem. Cala administracja dostala degrada . Bylo tak ze ktos robil faworke i tam dalej.  a pozniej wlasciciel robil tak ze administracja dostala degrada Sad
13.Czy byłeś już w administracji na serwerze minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy ? Nie Bylem ale chce Smile
Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.07.2017, 23:00 przez Maniek22Pl.
ZelkiMymNalogiem
Żelka
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
54 posts 1 threads Dołączył: May 2017
01.07.2017, 20:02 -
#2
Podoba mi się estetyka podania.
Moim zdaniem podanie w sam raz - nie za krótkie, nie za długie, zwięzłe i na temat. Nie jestem pewna co do komend, bo nie byłam tu w administracji. Neutral z przewagą na tak
Nazywam się Żelka. xd

WeronisiaQ
Niezarejestrowany


 
02.07.2017, 13:48 -
#3
Zła nazwa wątku.
//Zamykam





Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości