[PODANIE]TheBukiov


Napisał(a): TheBukiov


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


1 posts in this topic
TheBukiov
Niezarejestrowany

width=

2 posts 1 threads Dołączył: Mar 2016
29.03.2016, 19:33 -
#1
1. Imię:Kacper

2. Wiek:15
3. Nick w grze:TheBukiov
4. Status konta [Premium/Non-Premium]:Non-Premium
5. Ile czasu grasz na serwerze minecraft Lecraft: Gram na tym serwerze minecraft 2,5 tygodnia ale ciagle będe grał.
6. Czas, jaki możesz poświęcić dziennie na serwer: (pon-czwartek)około 2-3h (piątek-niedziela)od 4-6h
7. Posiadasz sprawny mikrofon? [Tak/Nie]:Tak
8. Posiadasz Skype oraz TeamSpeak 3? [Tak/Nie]:Tak
9. Komendy przydatne w roli Młodszego moderatora:/kick (nick) - wyrzucenie gracza. /ban (nick) (powód) - zbanowanie gracza. /mute (nick) (czas) - wyciszenie gracza. /cc - wyczyszczenie chatu. /chat off - wyłącza chat. /chat on włącza chat. /fly - oczywiście latanie. /sethome - ustawia dom. /setwarp (nazwa) - tworzy nowy warp. Myślę że tyle wystarczy ale znam troszkę więcej.
10. Dlaczego akurat Ciebie powinniśmy wybrać? Przekonaj nas do siebie:Jestem miły i potrafię się ogarnąć, na serwerze minecraft zachowam dyscyplinę, chętnie będę pomagać graczom w potrzebie, jestem uczciwy, mam doświadczenie w byciu moderatorem, myślę że każdy problem można rozwiązać rozmową a nie przezywaniem się, potrafię się dobrze bawić, jestem towarzyski.
11. Dodatkowe informacje o sobie:
*Mam brata
*Mam psa i 3 koty
*Mieszkam w Małopolsce
*W przyszłości chciałbym pójść do szkoły języka angielskiego
*Gram w minecraft'a około 5 lat
Myślę że to wszystko.
                                                  Liczę na głosy na tak! Big Grin

                          
Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.03.2016, 19:34 przez TheBukiov.
pitereek
Niezarejestrowany


 
29.03.2016, 20:16 -
#2
Na Nie.
Podanie słabo rozwinięte.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości